Pacykarz

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andzia1967, 4 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Witam,cały czas robię zadania do misji Pacykarz i mam problem...do ostatniego zadania potrzeba 19 wskazówek,a w stodole pokazuje 0...to gdzie są te wskazówki,które zdobyłam w poprzednich etapach? Gdzie sprawdzić gdzie je mam ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Andzia1967. Aby wystarczyło wskazówek do zadań, w których są wymagane to trzeba wykonać wszystkie zadania, w których te wskazówki są do zdobycia. W tabeli z poradnika przedstawione są wymagania i nagrody:

    [​IMG]

    W grze też możesz zobaczyć w misji, które zadania są już wykonane, a jakie jeszcze nie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Wszystko to co wyżej to ja rozumiem,tak jak napisałam ,chodzi mi tylko o to gdzie mogę sprawdzić ilość zdobytych do tej pory wskazówek,robię etap 2/3, w poprzednich były zdobyte wskazówki i nigdzie ich nie widzę,w etapie 3/3 wymagane jest 19 wskazóek,a przy znaczku stodoły pokazuje mi 0...to gdzie te zdobyte do tej pory?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wskazówki są do zdobycia w zadaniu:1 złote i diamentowe w sumie 6 wskazówek i te 6 wskazówek zapewne oddałaś w zadaniu 3 złotym.
    W zadaniu 3 diament wymagane jest 19 wskazówek a te są do zdobycia w zadaniu 2 złoto i diament.
    Sprawdź proszę, czy masz wykonane te etapy w drugim zadaniu.

    wsk.png
     
  5. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Ok,wychodzi na to,że nie zdążę ze wszystkim,nie wiem jak inni to robią,że już wczoraj mieli ukończone zadania,siedzę tu non stop,sieję,zbieram,daję super nawóz,a i tak wszystkiego mało...nie mam więcej pytań,pozdrawiam
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja podlewałam super nawozem z Zośką tylko przy rozsiewaniu, siałam te pacychwasty L zbierając rano i wieczorem z chutneyem marchwiowo-jabłkowym, na spokojnie event skończyłam dzisiaj rano. Została jeszcze doba, może uda Ci się jeszcze zebrać wystarczającą ilość roślin. Powodzenia życzę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.