marcel

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zagajnik63, 13 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    mimo ze mam wszystko wlaczone nie dostaje wiadomosci co dostalam od marcela co mam zle prosze o podpowiedz
     
  2. bim-bom

    bim-bom Forumowy żółtodziób

    Mam to samo - zaczynam podejzewać ze on tym razem wcale nie daje prezentów .
     
  3. W ustawieniach aktywujcie okienko pop-up, wtedy będą widoczne powiadomienia o prezentach :)


    PORADNIK
     
    alekar lubi to.
  4. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    sprawdzalam wiele razy mam wlaczone
     
  5. Po aktywowaniu okienka należy się wylogować i zalogować ponownie, sprawdź jeszcze w dzienniku zdarzeń ???
    Pamiętaj jednak że "Każdego dnia obdarują nas losowym prezentem z listy podarunków - jak dostaniemy prezent to kolejny pojawi się po 24h."
     
    alekar lubi to.
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    marcel daje prezenty tylko o tej godzinie kiedy się zjawił,łatwo przeoczyć,ale daje na pewno
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    gdy klikam w ustawienia pokazuje sie tylko zmiana hasła :( i nic więcej
     
  8. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Bo trzeba to zrobić w ustawieniach gry a nie w ustawieniach konta
     
    alekar lubi to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z tego upału już nic nie wiem :(
    gdzie znajdę ustawienia gry ?
     
  10. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Poniżej ustawień konta, kolejny klucz, ale z takim klapsem jak podczas kręcenia filmów
     
    alekar lubi to.
  11. Yaris_123 dziękuję za pomoc:)

    Proszę poradnik opcje w grze i pasek zakładek ...TUTAJ ...:)
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dzięki Yaris, nareszcie jest xD
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a czy jesli nie bedzie mnie przez kilka dni na farmie to przenty od niego mnie ominą czy jak to wyglada? nigdy nie mialam a dzis dostalam, a jutro wyjezdzam i chyba odwyk od farmy bede robic :p
     
  14. Polecam uważne czytanie poradnika w którym pisze:)

    Królika lub Kurczaka możemy wynająć na 14 dni (jeśli będziemy logowali się rzadko lub wcale to Przyjaciel zostanie usunięty a prezenty dopisane z 14 dni) za 50 FL.
     
  15. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Dostaniesz, zbiorowo:)
     
    chrumcia91 lubi to.
  16. lubielas

    lubielas Czeladnik forum

    proszę o podpowiedź gdzie można znaleźć tego MARCELA, jeśli był wygrany?
     
  17. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    W sąsiadach. Przez 14 dni będzie Cię obdarowywał prezentami.
     
  18. lubielas

    lubielas Czeladnik forum

    Dzięki Monia :)
     
  19. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    zagajnik63, czy masz jeszcze jakieś pytania? :)

    Graczom dziękuję za pomoc. :)
     
  20. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Ustawienia mam poprawne (info o prezentach od sąsiadów są) , a prezentów od Marcela jak nie było, tak nie ma :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.