Mankamenty

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Tekla69, Oct 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Witam,
    bardzo często w trakcie siania wylogowuje mnie z gry i muszę na nowo siać.
    Wielka szkoda, że będąc na targu nie można teraz otworzyć zleceń bo są wyszarzone i nieaktywne. Przedtem było wygodniej, teraz jest więcej niepotrzebnego klikania.
    Ciemny motyw jest może ładny ale mniej czytelny, trzeba bardziej wypatrywać co jest do zbioru.
    Pozdrawiam Tekla 60
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Tekla69.

    Na problemy z sianiem warto zastosować się do wskazówek z poradnika: >Gdy gra nie działa<.

    W szczególności wyczyść pamięć przeglądarki, ciasteczka cookies i flashowe. Jeśli to niczego nie zmieni, odinstaluj proszę i ponownie zainstaluj wtyczkę AFP : >Reinstalacja Adobe Flash Playera<.
    Sprawdź też swoje połączenie internetowe, być może jest niestabilne i wymaga resetu. Polecam również sprawdzenie działania gry na różnych przeglądarkach.

    Nie bardzo rozumiem problem z targiem, nigdy nie było możliwości przejścia z targu do Kącika zleceń. Przed zmianą można było wejść i wykonać zlecenie z Domku farmerskiego lub z budynku Spółdzielni w mieście, obecnie nadal są te same możliwości a dodatkowo ikona Zleceń znajduje się obok ikony z misjami po lewej stronie okna gry:

    [​IMG]

    Ciemny, halloweenowy motyw można wyłączyć wybierając w ustawieniach opcję Bez motywu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję za odpowiedź. Motyw sobie wyłączyłam. Chodziło mi o boczny pasek po lewej stronie. Po wejsciu do miasta było tam aktywne pole z misjami i nie trzeba było wchodzić do spółdzielni.
    Pozdrawiam Tekla 60
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tekla69, po wejściu do miasta na samym środku masz Spółdzielnię, nie do końca rozumiem o jaki pasek pytasz. Być może chodzi Ci o herb i skróty eventów? Będąc w mieście należy otworzyć ten pasek poprzez zielony trójkącik po lewej stronie planszy.
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba o to chodzi
    będąc w mieście okienko szare wyłączone

    pewnie tak od zawsze było


    [​IMG]
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    agniecha$ dziękuję za pomoc. Szczerze mówiąc nie pamiętam jak było przed zmianą bo będąc w mieście do Spółdzielni zawsze wchodziłam klikając na budynek, tak jest chyba najwygodniej.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    agniecha$ likes this.
  7. Tekla69

    Tekla69 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję, nie mam więcej pytań. Pozdrawiam Tekla60
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.