kombajn.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ksiezniczka59, 17 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ksiezniczka59

    ksiezniczka59 Forumowy żółtodziób

    witam.pewnie bylo nie raz, ale chodzi o kupon an kombajn. logujac sie na gre, wpadl kupon na 2 godz na kombajn. gdzie go odebrac?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj ksiezniczka59,

    Kupon można aktywować po kliknięciu w ikonę kombajnu i rozwinięciu zieloną strzałką po prawej stronie - otworzy się obszar kuponów:

    [​IMG]

    Po kliknięciu na kombajn wyświetli nam się:

    [​IMG]
    1. Obszar wyboru pomocników
    Wybieramy funkcję, którą chcemy użyć. Obecnie będą 4 funkcje, ale mogą one zostać rozbudowane w przyszłości.
    2 .Centralny obszar
    Wyświetla informacje o czasie pomocników i pozwala przedłużyć abonament za pomocą przycisku “+”
    3. Obszar Kuponów

    Tutaj możemy korzystać z kuponów, jakie otrzymujemy
    4. Zamknięcie kombajnu


    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ksiezniczka59

    ksiezniczka59 Forumowy żółtodziób

    dziekuje zainformacje
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.