Kody

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ninah43, 26 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ninah43

    ninah43 Forumowy żółtodziób

    Gdzie wpisuje sie kody?
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Trzeba kliknąć tutaj (prawy górny róg okna farmy):

    [​IMG]
    Otwiera się okienko z miejscem do wpisania kodu :)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zzizzie dziękuję za pomoc.

    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. tematusz1

    tematusz1 Okazjonalny autor

    HAPPYBDAYFA podany dziś kod jest niepoprawny. W czym problem?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że na niektórych przeglądarkach trzeba wpisać kod w innej formie. Spróbuj proszę tak: HappyBdayfa

    ninah43 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. tematusz1

    tematusz1 Okazjonalny autor

    Dziękuję. Po przelogowaniu za 3 razem dopisało
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tematusz1 to super, cieszę się, że z kodem wszystko w porządku.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. wesola13dolina

    wesola13dolina Czeladnik forum

    mam pytanie skand brac KODY , czasem dostaje od sasiadow ale sama bym chciala sie im tez zrewanzowac
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    wesola13dolina, kody bonusowe są publikowane na forum gry (czyli tutaj, gdzie teraz się znajdujemy) w Ogłoszeniach oficjalnych w dziale >>Centrala<< (czyli w górnej części głównej strony forum). Obecnie aktywny jest kod bonusowy podany w >>tym ogłoszeniu<< . Warto te ogłoszenia śledzić, bo publikowane są w nich informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń w grze:)

    Czy Autor tematu ma jeszcze pytania?
     
  10. Fredi1982

    Fredi1982 Czeladnik forum

    Sąsiad dał mi kod HAPPYBDAY20 który działa.
    Dlaczego nigdzie nie ma o tym info?
     
  11. kilkenka

    kilkenka Forumowy żółtodziób

    Wczoraj użyłam kod HAPPYBDAYFA i dostałam nagrody. Dziś przypadkowo użyłam kodu HAPPYBDAY20 z postu wyżej i również dostałam nagrody. Zkąd wziął się ten nowy kod skoro nic nie ma w ogłoszeniach?
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kod HAPPYBDAY20 pochodzi z portalu społecznościowego.

    Autor wątku nie zadał kolejnych pytań więc zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.