kawia domowa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika mlabuda1, 11 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mlabuda1

    mlabuda1 Czeladnik forum

    właśnie przeglądałam młyn i patrze, że można zrobić paszę dla kawii domowej. czy ja "przespałam" jej zdobycie?? jak można ją zdobyć??
     
  2. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Myślę, że to jak zwykle falstart i za chwilę przeczytamy, że coś za wcześnie ... że jeszcze nie teraz... ale w niedalekiej przyszłości...
    aczkolwiek dołączam się, pomimo sceptycyzmu, do pytania poprzednika: Skąd ją wziąć tą kawię domową?
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dołączę te samo pytanie,skąd to zwierzątko?bo paszę już kręcę,pozdrawiam
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dopytam kochani, cierpliwości.
     
  5. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Z ciekawości wpisałam w wyszukiwarkę co to kawia domowa - okazało się, że to swojska świnka morska! Cavia to rodzajowa nazwa łacińska, używana od jakiegoś czasu również jako nazwa polska. Czyżby "świnka" nie było politykal korekt? W sumie fajnie by było mieć świnki na farmie. Czekamy na informacje, kiedy będą te cenne zagrody :) O ile to nie błąd :p
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  7. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    To wiem, ale na razie nic nie ma. Chyba że jutro coś będzie :) Czekam z niecierpliwością tak jak inni :) - bo pojawiła się pasza dla kawii w młynie, a nie ma żadnych informacji. Tylko tyle :)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    franczeska062001 wszyscy czekamy, jak tylko będziemy mieć informacje do zamieszczenia na forum to jak zawsze zostaną zamieszczone. Przypominam również, że dział Pomocy nie jest działem dyskusyjnym.


    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. mlabuda1

    mlabuda1 Czeladnik forum

    skoro i moderatorzy nic nie wiedza to znaczy, ze nie jestem tak do tyłu jak myslalam po zobaczeniu tej paszy. jak na razie dziekuje i nie mam nic do dodania
     
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Informację mamy - w Młynie pojawiła się nowa pasza i nie jest to efekt błędu.
    Myślę, że teraz należy śledzić ogłoszenia eventowe ;)

    Miłego dnia, wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.