hodowla papug

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kropelka04, 5 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dzien dobry. dlaczego nie mozna jeszcze w oazie hodowac papug, mimo iz zegar wskazuje 143 h do konca ewentu?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj kropelka04.

    A odblokowałaś w Świątyni małp, w pomieszczeniu II odpowiedni posąg?

    [​IMG]
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    tak, odblokowalam, przelogowalam sie i ikonka papugi w oazie jest szara :(
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja odblokowałam i nie da się hodować:
    [​IMG]

    Edycja:

    Po drugim odblokowaniu w świątyni już można
     
    kropelka04 lubi to.
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    po trzykrotnym przelogowaniu sie, zaskoczylo. juz moge wstawiac papugi na harce :p

    dziekuje. mozna zamykac

    chyba, ze oprocz mnie i anhedrea, jeszcze ktos ma problem i chce o cos dopytac :)

    pozdrawiam
     
    Anhedrea lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie nie było żadnego problemu:

    pap.png


    Anhedrea czy próbowałaś wylogować się i ponownie zalogować do gry i nadal masz problem?

    Edycja: Widzę, że problemy ustąpiły i wobec tego temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.