Gra nie działa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika malgorzata1960, 20 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Jakiś remont nie planowany ?
     
  2. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Bieżący remont naprawczy... zapewne
     
  3. majka47

    majka47 Komisarz forum

    Może włączcie jeszcze więcej ewentów?
     
    matig234 lubi to.
  4. kabson

    kabson Forumowy żółtodziób

    ciekawe kto mi odda właśnie uruchomiony kombajn
     
  5. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Zaraz wracają przecież... a jak wiadomo "zaraz" to taka wielka bakteria.
    I to ta bakteria na pewno stwarza problemy.
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Proszę zapoznać się z tym ogłoszeniem → KLIK. Na tę chwilę posiadamy tylko takie informacje.

    Przypominam, że to nie jest dział dyskusyjny.
     
  7. halski89

    halski89 Forumowy żółtodziób

    włączyłem kombajn i wszystkie możliwe ulepszenia i .........Czyli ostatnimi czasy standard w grze. Mam nadzieję, że rekompensata będzie konkretna.
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zawsze można mieć taką nadzieję ;)
    Prawie wszyscy powłączali co tylko się dało i.... czekają...
     
  9. czenia

    czenia Młodszy ekspert

    a mnie ciekawi ile czasu bzie trwac ta konserwacja i czy unieważni uruchomienie ulepszeń SN kombajnu
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Na tę chwilę wiem tyle co napisaliśmy w ogłoszeniu. Jeszcze raz przypomnę, że to nie jest dział dyskusyjny.
     
  11. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Uwaga... ruszyło
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Gra już jest dostępna :)
     
  13. kazeka

    kazeka Czeladnik forum

    co jest , został użyty nawóz Zośki na Bahamie ,a tam go nie mam,za to jest na głównej i to 200szt a miało być 10 na Bahamie
     
  14. madziales

    madziales Stały bywalec

    u mnie dopiero gra zadziałał.wszystkie dodatki poszły,
     
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszystko już działa, nie ma więcej pytań więc wątek pozwolę sobie zamknąć.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.