Floreny za sms

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kheme, 29 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kheme

    kheme Analityk forum

    Hej, staram się wysłać smsa na florenki, ale cały czas wyskakuje mi, że sms nie został wysłany, a wcześniej miałam jakiś komunikat, że mogą za tego smsa pobrać opłatę (nigdy wcześniej tak nie miałam). Czy miał ktoś tak?
     
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    kheme, sprawdź, czy masz aktywne sms premium.
     
  3. kheme

    kheme Analityk forum

    Nie bardzo wiem, gdzie mam to sprawdzić.

    Okej, już wiem gdzie, zaraz sprawdzę czy to coś da. :p

    Wszystko ok, ale dalej się nie da smsem. No nic, kupiłam przelewem.
    Do zamknięcia.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 kwietnia 2016
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dziękuję i zamykam.
     
    kheme lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.