farma muli

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika siasia48, 1 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siasia48

    siasia48 Stały bywalec

    Nie wiem czy to prima aprilis ale chyba nie. Od wczorajszego wieczora mam problem z zalogowaniem się na farmie. Straciłam przez to wczorajszy zasiew na parapetówce. Ciasteczka wyczyszczone. Nie wiem czy to przez zwiększoną aktywność internautów np. e-lekcje czy może z farmą jest coś nie tak, ponad pół godziny temu włączyłam logowanie na farmę a w chwili obecnej mam 11% i te biedne owieczki chyba się zamęczą. Czy mnie wpuszczą??? Czy tylko ja tak mam, czy może ktoś jeszcze? Nadmienię, że inne programy pracują normalnie.
     
  2. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Spróbuj może skorzystać z innej przeglądarki? Sprawdź też prędkość/jakość swojego połączenia internetowego. Dostawcy teraz celowo spowalniają łącza, a dodatkowo są one dość mocno obciążone- sama zauważam problemy w godzinach popołudniowych i wieczornych, ale nie jest to raczej wina działania samej strony.
     
  3. siasia48

    siasia48 Stały bywalec

    Łącze rzeczywiście coś ma, bo nawet speed test nie może znaleźć serwera. Ale z farmą też coś jest nie tak ponieważ w smartfonie owszem udało mi się wejść na farmę, zdjąć zasiew i na tym koniec. Nie mogę usunąć kombajna ani też nic zasiać. Po prostu farma się zawiesiła. Sygnał z sieci operatora tel. kom. jest ok!. Niestety, jak tak dalej będzie szło to ten event też mam chyba z głowy. Kicha na całej linii.
     
  4. bogusiagg

    bogusiagg Czeladnik forum

    mi tez muli
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiagg, sprawdź połączenie internetowe, szybkość transferu, wyczyść ciasteczka.
    Nie zauważyłem u siebie żeby farma wolniej chodziła.

    siasia48, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.