event

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika PAOLO121290, 21 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

    nie rozumiem,czy ciasteczka produkowane w mlynie mam oddawac pingwinom na polach,czy do spoldzielni :(
     
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Na polach :) Na planszy ewentowej nie masz możliwości oddawnia ciasteczek :).
     
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    PAOLO121290 wyprodukowane ciasteczka w młynie oddawaj pingwince Patrycji ;) nie ma misji w spółdzielni w tym evencie ;)

    Czy masz jeszcze może jakieś pytania ?
     
  4. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

    a do spoldzielni co sie oddaje?
     
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    W tym ewencie nic się nie oddaje do spółdzielni
     
  6. PAOLO121290

    PAOLO121290 Młodszy ekspert

  7. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    PAOLO121290 nic się nie oddaje podczas obecnego eventu do spółdzielni. Karmimy zwierzątka jak podczas eventu z kotami :)

    Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
     
  8. alexander56

    alexander56 Generał forum

    podsumowujac wypowiedzi nalezałoby ujac ze na miescie nie odajemy nic do eventu ale mamy podglad postepu tego co oddalismy nie tylko wyskakujacym pingwinom bo potem pojawia sie ich przyjaciele ;):music: na farmie .
     
  9. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    alexander56, dziękuję za podsumowanie. :)
    Jak powyżej widać, Autor tematu podziękował, kolejnych pytań nie zgłosił zatem temat pozwolę sobie zamknąć. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.