czerwone rysie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 13 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Dlaczego do jasnej anielki nie mogę wrzucić w pociąg czerwonych rysi????????????????????????????????????? Mam 6 zbędnych
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    A dokładniej jakim masz problem z tymi rysiami? Nie masz ich w inwentarzu w trakcie wybierania wsadu?
     
    niki1990 lubi to.
  3. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    dokładnie. Nie ma ich wcale. Jest sobie jedna zagroda dla rysia, ale zwykła. Czerwone nie wyświetlają mi się wcale a mam 6
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam i u mnie również nie ma możliwości wysłania tych zagród w podróż. Według mnie te czerwone rysie są zbyt nową zagrodą, żeby mogły być wsadem do pociągu.
    Prawdopodobnie będą musiały poczekać do kolejnej edycji.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Szybciej je na gt spuszczę, o ile skubańce będą dostępne. Mnóstwo tego dziadostwa leci z tych tańszych zagród na zmianę z jakami. Albo ja mam jakiegoś głupiego farta.
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że chętni się znajdą :)
    A skoro nie masz kolejnych pytań w temacie, to wątek zamykam i spokojnej nocy życzę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.