cylinder brak.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika lidka007, 5 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lidka007

    lidka007 Forumowy żółtodziób

    Nie dopisuje mi cylindrów z hodowli papug.
     
  2. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    podpinam się, 132 hodowle i ani jednego cylindra

    edit: 4 przelogowania pomogły
    spróbuj też :)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Odpisywałam w wątku eventowym, ale tu powtórzę. Czy klikałyście w przycisk "Wpłać"? Tak to wygląda na filmiku. Warto się też przelogować.

    [​IMG]

    Czy udało się wpłacić cylindry?
     
  4. -eewwaa-

    -eewwaa- Okazjonalny autor

    witam również mam problem z cylindrami zbieram z oazy ale nie mogę oddać do misji prosze o pomoc

    już mogę dodawać cylindry :)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dodać, nie pisz proszę postu pod postem, tylko korzystaj z opcji "Edytuj".
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 września 2019
  5. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    -eewwaa-, cieszę się, że się udało:)
    A skoro Autorka tematu nie pisze nic od wczoraj, to jej pewnie też się udało;)
    Wobec powyższego wątek zamykam.
     
    -eewwaa- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.