chrumcia91

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by chrumcia91, Nov 18, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    rozumiem :(


    nówka z salonu :p w leasing oczywiscie :p
    wrocilam jakos kolo 20.30, zmeczona jestem
    95 poziom wbilam po 3 miesiącach :)
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    gratki :)
    ze dwa - trzy dni temu mnie Mąż zapytał, od kiedy już mam ten 96 poziom... że ja nie pamiętam, to norma, ale myślę, że tego to najstarsi Górale nie pamiętają ;)
     
    chrumcia91 likes this.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    No te poziomy teraz straaaasznie się ślimaczą ;D
     
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a tu się okazuje, że złote banany się znów na coś przydadzą i by się przydało parę wyspowych poziomów wbić ;)
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    No i ja musze wbić kilka :p naście :p
    ale spokojnie, jest przynajmniej motywacja ;) nie musze wszystkie na raz odkryć
     
  6. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    też tak myślę, że nie wszystko na raz :) przynajmniej banany nie będą się psuć.. ;)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej

    wpadłam z odwiedzinami [​IMG]
    rób szybko kawusie i dawaj jakieś ciacho bo lecę dalej zaraz mi pociąg odjeżdża ;)
    miłego dnia
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Witam, jak miło :)
    Już wstaję szybko z łóżka i pędzę po kawę :D moj pociag juz odjechał dopiero co.... czekam na kolejny :p
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    dopiero wstałaś ? no żesz ty :p
    nie ma wylegiwania się dużo roboty na farmie ,ubieraj gumioki i w pole koszmarne dynie zbierać [​IMG]
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no sobota, trzeba było pospać :D do drugiej pociągiem jeździłam to dzis odpoczynek się należał :D
    już się ogarnęłam, zaraz śniadanko, czekam na mózgowiec w strefie pelni zeby zebrac za 3 minuty i pędze do kuchni sniadanko wszamac :)
     
  11. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Ej... co to za farmerzy, co o 10 wstają? Wszak przychówek zdechnie :mad: Gospodyni...
    Toć z pierwszym pianiem koguta, dzień piękny wstaje, ptaki świergolą, koty się liżą po nocnych polowaniach. Teraz to czas pierwszej sjesty ;)

    Miłego słonecznego dnia życzę i udanych pociągowych niespodzianek ;)
     
    agniecha$ likes this.
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    no ja też uciekam do kuchni ale nie wszamać [​IMG]
    mam inne zajęcia bardzo czasochłonne i prozaiczne

    pełnia zasiane ,pociąg kursuje pogoda dopisuje -świetnie :)
    wpadnę później
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    oj tam oj tam....:p sobota jest od spania :p
    farma nie zając xD
    u mnie od rana gołębie gruchają że spac się nie da....
    zaraz jade zobaczyć jak moje autko czy jeszcze stoi czy laweta zabrała :(
     
  14. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    to gdzie parkujesz? :p

    farma nie zając...zając to zając... a zajęcy nie mamy :p fakt 8) zresztą, wyspany farmer to szczęśliwy farmer :D
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    autko mi się zepsuło i czekałam na lawete...pasek rozrządu poszedł i silnik..... żyć nie umierać...
     
  16. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    łojej...brzmi poważnie :eek::eek: w takich chwilach zawsze się cieszę, że dbanie o autko to obowiązek Męża ;) pasek trza zmieniać regularnie.. o_O czy mimo tego się spsuł?
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a nawet nie chce mi się komentować... kupiłam autko we wrześniu od znajomych niby po przeglądzie....ehhh
    teraz co by nie było to nie ma co rozmyślac-trzeba zrobić i tyle ;/
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ech...mam taki zwyczaj, by ze znajomymi interesów nie robić...szkoda znajomych, tych w nadmiarze nie ma ;) nic, teraz to już faktycznie, zrobić i tyle..lub sprzedać na części..silnik to już poważna i droga sprawa raczej :(
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie no samochodzik ogolnie super, na nic nie moglam narzekać.....122 tysiace dopiero przejechane....ehhhh
     
  20. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a już zrobione czy jesteś bez cały czas?