Brak dzikich kart

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika cureibex, 23 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. cureibex

    cureibex Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry, kupiłem 2 małe koszyki dzikich kart i mimo, że wyskoczył mi komunikat, że dopisano do konta to nie mam ich w grze. Odświeżyłem gre. Proszę pilnie o naprawę
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzień dobry. Z poziomu forum nie mamy możliwości sprawdzenia co konkretnie dzieje się na danym koncie. Spróbuj może zamknąć całkowicie przeglądarkę/klienta (nie wiem na czym grasz), a następnie uruchomić grę ponownie. Jeśli zakupionych przedmiotów nadal nie będzie, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną zgodnie ze wskazówkami zawartymi w >>tym poradniku<<.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. cureibex

    cureibex Forumowy żółtodziób

    Nie, dziękuję
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Proszę bardzo:) W takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.