brak bonusa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marian45, 18 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marian45

    marian45 Zaawansowany

    Nie mogę wysłać problemu do pomocy technicznej, czy coś się zmieniło?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nic się na dzień dzisiejszy nie zmieniło. Czy wysyłasz formularz zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna?

    Czy pojawia się jakiś komunikat?
     
  3. marian45

    marian45 Zaawansowany

    wpisz kod z białego pola i nic się nie dzieje
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Być może nie został wybrany Rodzaj zapytania lub w treści jest mniej niż 140 znaków.

    Sprawdź to proszę.

    A tutaj może napisz o jaki bonus chodzi?
     
  5. marian45

    marian45 Zaawansowany

    W kole wykręciłam+1 na plony a dostałam inny np. na warsztaty
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marian45 jeśli masz w herbie ikonę bonusu dla warsztatów to taki zapewne został trafiony na kole i jest jak najbardziej prawidłowy. Jeśli napiszesz do PT to tam Twoje konto zostanie dokładnie sprawdzone, kiedy i jaki bonus zdobyłeś również.

    Czy nadal masz problem z wysłaniem wiadomości do PT?
     
  7. marian45

    marian45 Zaawansowany

    tak, nadal problem, ilość znaków się zgadza. Sprawdziłam jeszcze raz wygrane na kole i jest +1 na plony ok. godz.11,30
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    +1 na plony przez 6 h może być dla upraw, drzew, zagród lub warsztatów. Dokładny opis bonusu jest zawsze w herbie po najechaniu kursorem na odpowiednią ikonę.
    Zerknij proszę do tabeli nagród: >klik<.

    Jeśli chodzi o problem z wysłaniem zgłoszenia to spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki lub skorzystaj z innej. Wskazówki na temat czyszczenia znajdziesz w poradniku: Gdy gra nie działa - poradnik.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. marian45

    marian45 Zaawansowany

    Dziękuję.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.