bonusy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -monikach81-81, 15 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    nie dzilaja mi bonusy dajace wieksza ilosc zbioru roslin eventowych
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -monikach81-81, ile minigier masz rozegranych? sprawdź proszę w herbie nad slotami opis bonusu i jeśli możesz dodaj w poście zrzut ekranu z widocznym bonusem.
     
  3. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    jezeli mam bonus +1 i +2 to ile powinno byc z duzego pola do zbioru nie umiem zrobic zrzutu ekranu
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z bonusami, które wymieniłaś z dużego pola powinno być do zbioru 8 roślin. Ile jest u Ciebie?
     
  5. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    ja mam te dwa bonusy z obecnego eventu na raz i mam 10
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz jeden bonus +1 i jeden bonus +2 rośliny z pola, to z dużego powinno być do zbioru 8 roślin, bo bez żadnych bonusów jest 5 roślin. Jeśli masz 10 roślin to prawdopodobnie masz jeszcze aktywny chutney marchwiowo-jabłkowy w slocie. Czy coś jeszcze się nie zgadza?
     
  7. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    ok wszystko sie zgadza dziekuje za wszystkie odpowiedz
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro wszystko się zgadza to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.