blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,6%
  3. to chłop na schwał

    17,7%
  4. balansuję się

    15,2%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    20,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,6%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Będę wiedziała ile naklepać :p Na razie z samiego zielska razem z tyli na start mam 636 :) Drugie zielsko już mam, pierwsze jakieś 2 h i będzie.
    Te gierki miejscami przyprawiają o szalej, czyli nastawiać się na rozwalenie myszki w 38 8)
     
    -mala159- i Sookie lubią to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Beniu w kilku jest masakra ale nie pamiętam w których i do tego za szybko lecą balony :( :(.
     
    Sookie i Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech :sleepy: W poprzednich też z kilkoma miałam problem, ale w końcu się podda 8) Musi.
     
    -mala159- i Sookie lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W końcu udało mi się popodlewać kwiatki w tej gierce która mnie zirytowała. I dobrze bo tam rubin był w skrzynce
    Zeciu- a i tak moja racja jest bardziej mojsza od jakiegoś klona który pojawił się z okazji zbliżającego się gt i coś mu się wydaje:pxDxDxD