baby boom!?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Syszka, 17 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Syszka

    Syszka Czeladnik forum

    kiedy będzie w koncu te baby boom!? i po jaka [ciach] zwierzaki hodowlane az tak podrozały!?

    Proszę o stosowny dobór słów, nieodpowiednie na nasze forum usunęłam

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 stycznia 2020
  2. zerkac1

    zerkac1 Mieszkaniec forum

    Podrożały bo dopiero co był0 BB
     
  3. hator

    hator Ekspert forum

    I po co ta agresja ?
    Wystarczy śledzić oficjalne ogłoszenia :)
    Więcej luzu do gry życzę :)

    Edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 stycznia 2020
    aniolekk0991 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    Syszka o terminach wydarzeń dowiesz się z działu ogłoszeń: Ogłoszenia eventowe. Ceny na targu ustalają Gracze wystawiający towar.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Syszka, za stosowanie wulgaryzmów i słów obraźliwych zostają przyznane punkty karne, zgodnie z Regulaminem Forum.
    Za przewinienia na forum może zostać zastosowana blokada konta w grze, a wtedy nic sobie nie kupisz, więc proszę o zastosowanie się do panujących tu zasad, jeśli chcesz być członkiem naszej Społeczności i uzyskiwać od nas pomoc.

    Autor nie będzie miał możliwości dodania nic do tematu w najbliższym czasie, więc temat zamykam.
    Dziękuję pomagającym.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.