6 urodziny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Mr.Rafik, 11 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie było żadnego skryptu dopisującego prezent lojalnościowy. Jak czytamy w podanym przez Ciebie OO :

    " Po zalogowaniu się do gry w powyższym terminie ujrzymy okno newsów
    z prośbą o zaakceptowanie drobnego upominku w podziękowaniu za granie w Farmeramę. "

    W związku z powyższym każdym Gracz samodzielnie odbierał prezent w oknie Newsy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  3. Rastafarian78

    Rastafarian78 Czeladnik forum

    Zrób tak:
    Wejdź do inwentarza, dalej w dekoracje. Potem w polu wyszukiwania wpisz "rok", jeśli masz dopisany item to powinien sam się wtedy pokazać. Jeśli go nie ma, to może już być postawiony przez Ciebie, a po za tym, zawsze możesz napisać do supportu, aby sprawdzili, czy się gdzieś nie zawieruszył.

    :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rastafarian78, dziękuję za pomoc.

    Jednak wpisując w wyszukiwarce inwentarza słowo " rok " to raczej item się nie " pokaże ". O ile został odebrany, to z nazwą " Urodzinowy tort 2009-2015 " , w zależności od roku, w którym zostało zarejestrowane konto w grze.

    Czy Autor tematu ma jeszcze jakieś pytanie ?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2016
  5. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

    w inwentarzu nie mam
    i nie mialem zadnego okienka do zaakceptowania z tym tez
    a w news tej planszy jak sprawdzilem tez nie ma
    w pozostalych zakladkach tez nic nie ma
    wiec pewnie zostaje suport
    mozna zamknac
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzisiaj już w Newsach nie ma, było przez 2 tygodnie do wczoraj tak jak jest napisane w OO :

    "
    [​IMG]

    Środa 27.01.2016, godz. 14:00

    [​IMG]

    Środa 10.02.2016, godz. 14:00 "

    A skoro w tym terminie nie odebrałeś samodzielnie to nie masz tego itemu, ale jeśli chcesz to oczywiście możesz napisać do PT. Tutaj temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.