Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mecz był znakomity:)
    Chłopaki dają radę, Wlazły zwłaszcza zawsze ratuje sytuację:)
    Zawsze wybierzesz sobie co do Ciebie pasuje a ten tak pasuje świetnie:)
    Taki "zagadkowy" ten obrazek jest,coś w sobie ma:)

    Zbieram piernikowe róże i znów kolejny zasiew:)
     
    ryba4862 likes this.
  2. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja też czekam na zebranie, które mam za moment i ide pospać trochę. Jak dobrze, że jutro niedziela :) chociaż mówią, że niedziele powinny być płatne bo już cały dzień myśli się tylko o pracy :D
    Dobranoc :)
     
    ryba4862 likes this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja już zebrałam i zasiałam, trochę beczek na dzikiej łące ustawiłam:)

    Pośpij nie trochę,ale tyle ile potrzeba:)
    Dobranoc:)

    Rudziutki już pewnie czeka:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oczywiście, że czeka, ma już pościelone ;)
    Pa Karola, do jutra :)
     
    ryba4862 likes this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Idź już śnić:) ;)
     
    ryba4862 likes this.
  6. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam i zycze milej niedzieli..
    Dziekuje Grazynko, No, spacerow w deszczu lubie tylko, kiedy nie pada za bardzo.. bo potem nie wiem, co z butami...
    Lubie deszcz dlatego, ze kiedy pada, lepiej mi sie oddycha.. i nie jest tyle palaczy i dymu na zewnatrz, jak kiedy swieci sloneczko.. Dlatego.. I spaceruje tylko, co musze.. wiecej nie.. nie moge juz wiele.. pa..
     
    ryba4862 likes this.
  7. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dzień dobry:D:D. Śniadanko podano:p;):D

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Anetta41, ryba4862 and Kazik like this.
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witaj Elu, dziękujemy bardzo. Chyba popełnię grzech obżarstwa :D :D :D
    Uwielbiam łakotki chociaż tylko na biodra robią mi dobrze :) :)
    Pozdrawiam, miłego dnia Tobie i mruczusiom :)
     
    ryba4862 likes this.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    Niedzielne dzień dobry :)

    Ja to wiem kiedy przyjść :p śniadanko full wypas normalnie nie wiem czego się czepić oczyska skaczą od jednej dobroci na drugą xD
    [​IMG] no dooobra skromna będę ...

    Kocica po nocnym polowanku i porannym mizianiu śpi tak, że skórę można by z niej ściągnąć, pogrzebię w kompie i później ją wam przedstawię.

    Jeszcze 3 godziny i sadzonki ze skrzyniami będą moje ciekawe co mi się trafi...
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    ryba4862, carlain21 and Kazik like this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)
    Pierwsze śniadanie dla stokrotki:)
    Babeczki tak smakowicie wyglądają,ale i pewnie smakują:pRogalika i babeczkę zabieram oraz soczek pomarańczowy:)
    Awansowałam na farmie:)
    Znów zbieram i sieję piernikowe róże:)
     
    ryba4862 likes this.
  12. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Karolina...gratuluję awansu, życze smacznego i zmykam do mamy , mam też w planach długi spacer bo pogoda wyśmienita :) słońce i ciepełko, wszystko to co lubię :D
     
    ryba4862 likes this.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wszystko:)
    Miłego dnia spędzonego z mamą i rodzinką:)
    Wypełnienia planu na długi spacer:)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Gratulacje. Ja się wybieram na urodziny do małej kociary - 6 lat. Udanej niedzieli :D
     
    ryba4862 likes this.
  15. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Chciałam zadać pytanie w temacie tematu:
    Mam 2 koty. Kicia jest kocią arystokratką, nieważne, że zwykły dachowiec - porusza się z gracją, czysta, zadbana, lśniące futerko - aż chce się głaskać. Natomiast Feliks to brudas. Myje sobie tylko to, co ten kotek na sygnaturce byłego moda. Musimy go (znaczy Feliksa, nie moda) myć mokrym ręcznikiem. Czy to jest standard, że kocice są czyste a koty same się nie myją? o_O
     
    ryba4862 likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja mam kota i myję się sam:)
    Jest czyściutki.
    W ogóle to ja jestem przekonana,że koty myją się same.
     
    ryba4862 likes this.
  17. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Haha...mały spryciarz :D
    Kiedyś miałem kocura i sam dbał o higienę...znawcą kotów nie jestem ale chyba Twój Felek jest indywidualistą w tej kwestii :)
     
    ryba4862 likes this.
  18. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Grazynko, mnie tez bardzo sie podoba ten filmik z pieskiem... zdolniak.. :)
    I masz ladna sygienke, tez mi sie podoba.. teraz zmienilam znow na lwy.. tylko avek zostaje poprzedni.. Ale mysle, ze to nic, kiedy oboje jest od naszych mistrzyni i jest ladne i mysle, ze pasuje do siebie, pomimo ze obrazek je kazdy inny.. :)
     
    ryba4862 likes this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witaj Haniu, śliczne te Twoje lwy :)
    Ja siedzę na farmie bo zebrałam beczki i na nowo ustawiam zagrody i drzewka, oj nie lubię tego :)
     
    ryba4862 likes this.
  20. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    No, ja juz na glownej ustawilam zagrody, drzewka jakies byly ciagle, roze piernikowe (tez mi sie podoba grafika) juz dodalam ostatnie po szostej wieczorem i teraz czekam na beczki, kiedy beda pelne.. kilka beczek wczesniej, kilka pozniej i reszta jeszcze pozniej.. jutro mysle..

    Twoje kotki tez sa sliczne..

    I dla tych, ktorzy lubia kawe, prosze, tutaj cos ze zwierzakami przytargalam..

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Last edited: Sep 21, 2014
    Anetta41, ryba4862 and Hesarenka64 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.