SABINA WRACAJ,PROSZE:cry::cry::cry::cry::cry:

u mnie nie pada :) OKUPA!

10. agula38

agula38 Chodząca legenda forum

Okupa :)
    U mnie lało całą noc ,teraz przestało ,nawet przez moment jakieś nieśmiałe słoneczko się przebijało ,ale przegrało ;)

11. -mala159-

u mnie tez teraz jest znosnie,chlodno ale ....................slonko tak jak u Agi nie moze sie przebic przez chmury :(

12. agula38

Nie wiem jak Wy ,ale ja już się denerwuje wieczornym meczem i o niczym innym nie umiem myśleć :eek:
    a wczoraj tak się napaliłam z tych nerwów ,ze mi niedobrze :wuerg:

13. kropka4x4

kropka4x4 Stary wyjadacz

Okupa! u mnie wczoraj wieczorem i w nocy przeszły nawet burze! teraz jest ciepło, czasami zaświeci słoneczko .
    ja się denerwuję 100% bardziej od was :) bo oprócz koszykówki jest jeszcze żużel i to mecz rewanżowy -.-

14. -mala159-

ja tez sie denerwuje przed dzisiejszym meczem mam nadzieje ,ze bedzie 3:2 dla Naszych Chlopcow
    a ten obrazek jest ...............................:inlove::inlove::inlove:

[​IMG]

-Sayka- i aweva55 lubią to.
  15. _ewa_

_ewa_ Stały bywalec

nie bijcie i nie zabijcie ;) :) ale o której dzisiejszy mecz????

16. Zła_Kobieta

Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

Z tego, co znalazłam w necie o 20.25.
    Piszą też, że Polsat ma odkodować dzisiejszy mecz :D

17. -mala159-

ZKa masz racje dzisiaj wszyscy nie szukamy w necie tylko ogladamy na TV ;):):) godz.prawidlowa :D,mysle,ze i tak tu sie spotkamy :):):)

o 16:40 jest walka o brazowy medal miedzy Francja a Niemcami

EDIT:

a to nasi niezawodni Chłopcy i trener :)

[​IMG]

-Sayka- lubi to.
  18. -MarekW-

Okupa wszystkim :)
    U mnie wyjątkowo spokojnie :) Jakoś mam takie wewnętrzne przekonanie, że czeka nas bardzo przyjemne spotkanie, które z pewnością dostarczy wielu emocji, ale w efekcie końcowym - będzie powodem do dumy, radości i ogólnonarodowego szaleństwa :)
    Mam nadzieję, że się nie mylę - jedno jest pewne ... będzie się działo xDxD

19. aweva55

OKUPA
    A ja czekam z niecierpliwością na przepowiednie greckiego wróża .;)
    Szkoda , że nie widzieliście min moich gości wczoraj , kiedy na początku 3 seta powiedziałam im - spokojnie tego seta przegramy , ale czwartego wygramy i będzie 3:1 . 8)xD
    Po meczu męczyli mnie , żebym przewidziała wynik finału xDxD
    Sayka jakie wieści ?
    Czy wygramy czy przegramy ( co jest oczywiście niemożliwe ) ten finał to i tak Nasi Chłopcy zrobili piękny wynik :inlove: