Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Ja z 5 ts dostałam żółte ranczo rodeo, żółtą hodowlę świń, żółtą wytwórnię farb, dziobaki i pomarańczowe sowy-chyba na pocieszenie.
    Wystawiłam jeszcze 2 , ale jak znów będzie coś żółtego to się zdenerwuję.
     
  2. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Przynajmniej wiesz, ze nie ma sensu kupować kolejnych :D przecież masz szansę tylko na .... koguty. A ja choć mam trochę florków podtrzymam tradycję i ... nie kupię TS-ów. Parę rzeczy mam jeszcze do zrobienia bez angażowania nowości, no i za jakieś pół roku, może i rok będą miała szansę poszukać czegoś konkretnego w G&T. Zresztą.... do tego czasu i tak mi jakaś nowość wpadnie, tak jak to zrobiły zimorodki, żółwie , pancerniki i parę innych. Obecnie czekam na łaskawość ze strony łabędzie . 3 eventowe Cygusy trzeba w koncu wystawić i ...a nuż się uda. Jak nie to ... nie. Ostatnio było nie, to chyba czas na jakąś zmianę.
    Życzę wszystkim samych pozytywnie zaskakujacych budowli ....
     
    Last edited: Mar 5, 2016
    allasad, toDzasta and amber♥ like this.
  3. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Dokupiłam jeszcze pięć i ... MAAAAAAM !!! xD Poza borsukami dodatkowo wydry, zimorodki i żółte sowy. To chyba rekompensata za ten poprzedni urodzaj drobiu :p
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kupiłam 5 TS. oto wyniki:

    [​IMG]

    Niestety Borsuki i Wydry mnie omijają.
    Florków starczyło jeszcze na kolejne 5 - zobaczymy co się wybuduje.
     
  5. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Śliczne te pomarańczowe sowy. Mój kolejny pomysł na poszukiwania.
    Może jednak kupię jednego Tajemniczego? .... ale na razie to tylko w fazie namysłu. Tradycja bardziej zobowiązuje. :p
     
    damek37, myszamm and toDzasta like this.
  6. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Na 3 zakupione TS pomarańczowe niedźwiedzie, łabędzie i BORSUKI:inlove:
    Więcej nie kupuję. Powodzenia w odkrywaniu, bo powiem szczerze, ja się takich zagród nie spodziewałam.
     
  7. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    super:) to teraz masz więcej łabądków niż ja;) a moje tak grzecznie czekały żeby się do Ciebie przenieś:)
    miałam na koncie 16 FL, kupiłam jedną zagrodę:)i dostałam żółte sowyo_OxDwięcej nie kupuję, portfel zamknięty i nawet nie kusi, wydr nie mam, borsuków też nie będę miała, jakoś to przeżyję:)
     
  8. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Pamiętam i dzięki Moni :) Teraz obie będziemy szukały w G&T wydr ;)
    W sumie nawet nie wiem dlaczego skusiłam się na TS :eek:
    Jeszcze muszę się podszkolić w mixowaniu zwierzaków ... nie mam szczęśliwego okienka :oops:
     
  9. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Wczoraj kupiłam 1 TS i wybudował mi pomarańczową sowiarnie,dzisiaj dokupiłam jeszcze 1 TS ciekawe co mi wybuduje pewnie jakąś staroć nie mam jakoś szczęścia do nowości już nie mówię o borsuku,ale chociaż łabędzie by się przydały:)
     
    toDzasta, gretag and elwira17 like this.
  10. etanus

    etanus Forum Pro

    Etanusik własnym oczętom nie wierzy!!! Kupił 5 TS i .............borsuki:inlove::inlove::inlove: i białe niedźwiedzie :D:D:D tzn pomarańczowa zgroda dla misiów. No takiego farta to etanusik chyba w 1938 miał!!!
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Gratki etanusiku -bo ja kupiłam bladym świtem tylko 1 ts-a i mam borsuczkixD -również pierwszy raz jak gram prawie 6 lat to miałam takiego farta:inlove::inlove::inlove:
     
  12. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    To są już kpiny aby na 99 poziomie dostać z TS żółtą fabrykę jaj :mad: już się wyleczyłam z tS BP na mnie nie zarobi ani grosika :mad::mad::mad:
     
    eliza9070, chris975 and gretag like this.
  13. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Gratuluję wszystkim fajnych zagród, mi 3 ts-y dały: dziobaki, zimorodki i ul czerwony, teraz nie wiem czy jeszcze coś dokupić, czy dać sobie spokój, bo do mnie to przeważnie jakieś odrzuty lecą :D a nie mam jeszcze łabędzi i oczywiście nowych borsuków ;)
    No i dokupiłam jeszcze 2 zagrody ;)
     
    Last edited: Mar 5, 2016
    draculik34 and gretag like this.
  14. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Na mojej farmie właśnie urodziło się pierwsze, śliczne borsuczątko :inlove: a za pół godzinki odkryję ostatni z 11 kupionych TS-ów. Ciekawe, co tam znajdę :)
     
    draculik34 likes this.
  15. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    czytam, czytam i tak sie zastanawiam, skoro pom.sowy, pom niedzwiedzie to co bedziemy w hodowlanym klonowac, skoro takie cuda na kiju, ups w zagrodzie ;)
     
    gretag likes this.
  16. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Hej
    Gabi graty i zrozum że w mixach nie ma mistrzów xD w mixy można się bawić jak się ma dużo SP i SG
    Moja podpowiedź - za późno się wzięłaś za mixy bo BP postanowiło nawet to popsuć
    Ostatnie BB miałem 750 SP i na tyle SP nie zarobiłem nawet połowy tego co mając miesięcznie uciułane około 200SP :eek:
    Ja nie wiem kto tam siedzi nad Varkiem ale chyba nie dostrzega tego że ten gość już rozwalił tą grę


    AHA- Gratki dla "Mieci " i życzę szczerze tych borsuków jak najwięcej :)
     
    amber♥ and toDzasta like this.
  17. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Na 18 sztuk - 3 borsuki i różowe bobry :)
    borsuki.png
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Postawię ją sobie chyba na środku farmy aby mi przypominała w przyszłości żebym na tsy zagrodowe centa już nie wydał xD
    Jak chcesz ponegocjować to w czasie gt się dogadamy :p żółta jajcarnia za jakiś różowy warsztat?:music::music::music: :D:D:D:p:p:p:cry::cry::cry:xDxDxD
     
  19. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Widze że urodzaj na żółte jajcarnie tez powymieniam na gt >:(>:(>:( krew mnie zalała :cry::cry::cry:
     
  20. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ja biorę! xD Wymienię na koguty - dostałam pięć sztuk na pierwsze pięć kupionych TS-ów >:(:cry::wuerg:
     
    malgorzata1960 and toDzasta like this.