Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tym miłym akcentem kończę na dziś mixowanie :)
     
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    skusiłem się na mały miksik po zmianach z bocianem i... nie narzekam ;)
    [​IMG]
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Do skończenia klątwy mumii został mi zasiew wytrzeszcza, ktory juz jest na polu, zasiew sromotnika, zasiew krzaka wytrzeszcza i zasiew czubajki :p
    ale czubajka pojdzie dopiero na noc, wiec przed nocnym zasiewem wezme sie za misje szkoła nieposłuszeństwa :) takze sromotnik bedzie:p
     
    dantic3 and -katie1234- like this.
  4. Biedronka

    Biedronka Zaawansowany

    łoj za dużo i za szybko te nowości wchodzą do gry, człowiek sie nie ogarnął z poprzednimi a tu już nowe i nowe........
     
    dantic3 and -katie1234- like this.
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    I gdzie te zagrody? Znowu obsuwa czasowa?
     
  6. mmila131

    mmila131 Okazjonalny autor

    no właśnie szukam,szukam i nic
     
    Krokodylek75 likes this.
  7. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Ja czekam na borsuka i co i nie ma:D:p
     
    Krokodylek75 likes this.
  8. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    W zapowiedziach miały byc o 14tej,zegarki im sie "zatły" czy jak?
     
    Krokodylek75 likes this.
  9. Fala-Rok

    Fala-Rok Forumowy żółtodziób

    Żeby Floreny kupować się o czasie wyświetla
     
  10. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Pewnie u nich jakaś nowa zmiana czasu była co event to póżniej
     
  11. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    A przelogowaliście się?
     
  12. Megan

    Megan Komandor forum

    Zawsze TS-y były od godz.18, może jest tu jakaś pomyłka:)
     
  13. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    U nich zegarki chodzą inaczej z eventu na event większe opóźnienie będzie.
     
  14. maslane04

    maslane04 Książę forum

    Nic nie daje bo zagrody od 18.00 ( wg. niemieckiego forum)- może ktoś zmieni o.o.
     
  15. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Pewnie ,że tak.Od 18 to miała być misja.
     
  16. opel57

    opel57 Zaawansowany

    I oczywiście brak info. czemu i kiedy
     
  17. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    Jasna sprawa,że tak około 6 razy :)
     
  18. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Niestety wiem tyle co i Wy. Jak uzyskam jakieś info to dam znać.
     
  19. magda1512

    magda1512 Komisarz forum

    Ostatnio spóźnienie było 15min teraz będzie 30min.
     
  20. eurb1

    eurb1 Zaawansowany

    to ja poczekam do jutra i chociaż leniwego zaliczę i tak muszę dokupić ciut FL bo mam na 5 zagród tylko, a to niewielka szansa na borsuka