Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Sadząc po Twojej miłości do świetlików nie wątpię xDxDxD. Zostaniesz multimilionerką :D:D:D.
     
    xBabciaEwa likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pochwalić się,ile mam?
    Żal mi się z nimi rozstawaćxD
     
    xBabciaEwa and Nutka like this.
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dawaj :D.
    Jutro mi nie ślijcie już duchomatów, bo własnie wykupiłam ostatnią pułapkę :D. Dziękuję za dotychczasowe :inlove:. Ślijcie do bardziej potrzebujących :).
     
    xBabciaEwa, carlain21 and Klara*** like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    12 990 świetlików:inlove::inlove::music::music:xDxD

    A może upiorny bukiet chcesz?
     
    Klara***, Nutka and xBabciaEwa like this.
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Nie, dziękuję :). Dzisiaj zrobiłam ostatni item na pnącze pełniowe skracające czas wzrostu i bukiety też mam :). Jak zabraknie to dorobię ;). Klarze wyślij :).
    A nie mogłabyś jakoś przeteleportować trochę tych świetlików do mnie :music::music::music:. Tak z tysiąc by wystarczył xDxDxD.
     
    Klara***, xBabciaEwa and carlain21 like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    O Klarze też pomyślałam, wyślę i jej:)
    Moja miła, chętnie,ale nie da sięxD
    Zastanawiam się i liczę,ile ja bym się dorobiła,gdyby miały taką cenę jak łabędzie:)
    Paszy dla nich też mi nie brakuje:) i na niej też mogę zarobić fortunę. Mam 32 546 sztuk karmy dla świetlików:)
     
    Nutka, Klara*** and xBabciaEwa like this.
  7. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    O matko, jesteś potentatem świetlikowym....to jak dla mnie powalająca ilość i chyba mi taka ilość jakiegokolwiek zwierza nie zagraża :)

    Nutko dziekuję za troske a Karolinie za chęć pomocy :inlove:
     
    xBabciaEwa and Nutka like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Świetlików mam 12 990, a te 32 546 to jedzonko dla nich:)

    Mam bzika na punkcie świetlików, uwielbiam:inlove::inlove::inlove:
     
    Nutka likes this.
  9. Nutka

    Nutka Komandor forum

    OOOOOOOOOO szybko szczęki z podłogi nie zbiorę o_Oo_Oo_Oo_Oo_OxDxDxD. Jak to sprzedasz chociaż w części to zostaniesz miliarderką :D i będziesz mogła pokończyć wszystkie misje z kolorowańcami, bo je sobie spokojnie kupisz na targu :D:D.
    Przykro mi, ale na razie tylko tak mogę wspomóc, bo mam dobrych sąsiadów i w czasie eventów i tak się nie wyrabiam z oddawaniem prezentów 8). Zdecydowanie za mało można ich wysyłać :(. Ale po evencie, jak mi skleroza nie przeszkodzi, postaram się wspomóc przed następnym eventem ;).
     
    Klara*** and carlain21 like this.
  10. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    A ja nie mam ani jednego świetlika i jak będą potrzebne to leżę :(
    Nutko czasem chęć pomocy znaczy bardzo wiele :) w ogóle panuje tu magiczna atmosfera :)
     
    Nutka, xBabciaEwa and carlain21 like this.
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To Ty już szczękę nosisz tj. protezę:) ???;);)

    Zobaczymy jak to będzie, jak coś zarobię to się pochwalę:) Skromna jestemxD
     
    Klara***, Nutka and xBabciaEwa like this.
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Gorzej :D. To ta pierwsza z zawiasów mi wypadła po całości :pxDxDxD W takich ilościach to ja nawet marchewki nie mam :D. A czego robi się karmę dla świetlików? Bo teraz nie jestem na farmie to nie mogę zobaczyć :p.
     
    Klara***, xBabciaEwa and carlain21 like this.
  13. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    Na tę karme potrzebne są liście z drzewa złotego :)
     
    Nutka and xBabciaEwa like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Widzę,że Klara już odpowiedziała:) Złote liście potrzebne:)

    xDxDxD

    Kurczę faktycznie gorzej. To dopiero teraz trzeba się postarać o protezę;)

    A to też dlatego na sówkę nie odpisujesz:) To nie pilne,więc możesz spokojnie jutro na farmę zajrzeć dopiero. Bo masz już wszystko przygotowane na jutrzejsze zbiory:)
     
    Klara***, Nutka and xBabciaEwa like this.
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję :).
    To musisz mieć sporo drzewek :D. Sówka już odleciała. Na noc dopiero farmę będę szykować :). Przed chwilą zebrałam słoneczniki , chyba już wszystkie :D i zaraz skończę event :D.
     
    Klara***, xBabciaEwa and carlain21 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Kochana mam sporo:)
    Podczas poprzednich G&T, z kilka edycji temu, zbierałam złotolistne drzewka i świetlikowe polany. Tak,aby mieć na całą leśną polanę wszystkiego:)
    Mogę więc, mieć całą leśną w świetlikach bądź całą leśną w złotolistnych drzewkach. I na dodatek tak się złożyło,że te drzewka potrzebne na karę dla świetlików.
    Nic o tym nie wiedziałam, dopiero skojarzyłam to po jakimś czasie. A i dla pająków świetliki potrzebne. Dla pająków mi ich szkoda:(

    Brawo:) Szybka jesteś. Jak można tyle antyduchomatów uzbierać? Nie masz przecież drzewek magicznych w nie wiadomo jakiej liczbie o ile w ogóle je masz. Ja mam 2.
     
    xBabciaEwa and Nutka like this.
  17. Klara***

    Klara*** Okazjonalny autor

    Gratuluję szybkiego końca eventu i żegnam sie do jutra....dobranoc wszystkim magicznym :)
     
    xBabciaEwa and Nutka like this.
  18. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Skończyłam :D i jeszcze mi 700 słonecznika zostało xD. Wypadajek zero xD. Ale już nie są potrzebne. Mam tylko 2 drzewka magiczne i nie załapałam się na błąd z 2 wypadajkami :p. Siałam tylko to co mi potrzebne do misji i na noc czubajkę :). Mam tylko 4 wierzby ośmiornicze.
     
    xBabciaEwa likes this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja też sieję co do misji mi potrzebne. Drzewek mam 3. W tym XL jedną.
    I też na błąd się nie załapałam. Może i lepiej,bo jak ostatnio się załapałam na banany, to na minusie potem leciałam jakiś czas:) ha ha.


    Dobranoc jedna z Magicznych:)
     
    ja-nina7, xBabciaEwa and Nutka like this.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Pożegnam się , bo rano wnusia będzie , a to bardzo wymagająca osóbka . Kolorowych snów wszystkim życzę .
     
    ja-nina7 and Nutka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.