Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Izolda*, Aug 22, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Suomi.

    Suomi. Baron forum

    [​IMG]
    Witajcie, dawno mnie tu nie było, nadrobiłam wczoraj troszkę zaległości ;)
    :inlove:
     
  2. -Kotylion-

    -Kotylion- Wyjątkowy talent

    Niezłe pieski :D Ja nie dawno miałem ten pierwszy przypadek;)
     
    mieczu and -katie1234- like this.
  3. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Ach te bociany:p
    [​IMG]
    [​IMG]

    PS> jak Ja lubię te poranne rozstaniaxDxDxD jeszcze tylko czekam na dwa :p (choć przyznam że jednego rozstania Mi żal - gość odpowiadał konkretnie )
     
  4. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Ja nieco skromniej ale też z powodzeniem:
    [​IMG]
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czekajac na zbiory ;)

    [​IMG]
     
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pierwszy mix po zmianach (bociany szybują , że hej) :

    [​IMG]
     
  7. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski dla farmerów z ranka!
    Evencik cieniutki,mixiorek na grubo...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 2, 2016
  8. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wreszcie jakiś konkretny wynik ;)

    [​IMG]
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Po psach przyszedł czas na zapomniane owce:
    [​IMG]

    EDIT: To jest ten dzień :)
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 2, 2016
  10. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    ulcia777 Twój post usuwam, bo jest w nim sam cytat.
     
  11. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Hej
    Ale jaja xDxDxDxD
    Podniecony wynikiem jednego z mixów
    [​IMG]
    Chciałem opchnąć stwora ALE
    [​IMG]
    Cena Mnie zaskoczyła totalnie :mad:xDxDxDxDxDxD
    co tam może kiedyś sprzedam tego stwora z zyskiem;)

    EDIT
    [​IMG]
    Choć tutaj coś zarobię (a wtedy następna mroczna misja dla SP i jedziemy dalej )
     
    Last edited: Mar 2, 2016
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie max cena:

    [​IMG]
    ale tez trzymalam bo cena byla niska :(,teraz jak bylo BB wylazla druga i mam na rozowosc i trzymam na BB,chociaz czy warto..8)8)
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kolejny mix z bocianem w tle dość interesujący , w sumie dawno nie miałem najwyższego zwierza.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    To mnie Mopsio zaskoczył 8)

    [​IMG]

    Edycja: czyżby coś się miało zmienić na lepsze ? 8)

    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 3, 2016
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jest ta informacja w ogłoszeniach OO w naprawionych błedach:)

    Widzicie misję ze zwierzakami,która ma pojawić się w piątek? Ja mam tylko napis IMG
     
    -katie1234- likes this.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Poprawili przed chwilą:
    [​IMG]

    Chyba muszę zacząć omijać ten temat, bo jak patrzę na miksy to mam ochotę wypstrykać się z SP, którą zbieram na hodowlanyxD:cry:xD:cry:
     
  17. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Aaa, to dlatego tak łabędzie drożeją :D
     
    -katie1234- likes this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzięki:) Sprawdzę jak wrócę z miasta czy widać u mnie po poprawkach. W razie czego to mam tutaj:)
     
    Nutka and -katie1234- like this.
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    I znowu pykło 8)

    [​IMG]
     
  20. kacperek50

    kacperek50 Mieszkaniec forum

    coś mi się widzi że z farmeramy robi sięZOO,nie długo zawita całe zoo
     
    dantic3 likes this.