Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Oj tak , czasem są nieznośne, pamietam jak kupiłem sobie nowe słuchawki na które dość długo musiałem oszczędzać i mimo, ze nigdy to sie nie zdarzało to wtedy przegryzły przewody ale cóż...moja wina mogłem to przewidzieć :D
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pewnie bardzo musiały im kabelki smakować, bo słuchawki były dobrej klasy;)
    A chowają się w zakamarki domu?
    I czy reagują na swoje imię?
    Czym je karmisz?
    Można je zagłaskaćxDxD?
    Na spacerki z nimi nie chodzisz;).
     
    ryba4862 likes this.
  3. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Reagują na wołanie,, czasem jak rozbiegną sie po pokoju i chcę je zgarnąć do klatki to wołam i przychodzą a jak nie mogę przywołać to pukam ręką o kanapę i wyłazi reszta :)
    W sklepach są specjalne karmy dla szczurów, smakołyki a moje szczury uwielbiają karmę Royal Canin. Daję im tez owoce i orzeszki, zresztą lubią prawie wszystko, łącznie z kablami hahaha.... :)
    Pieszczoty i głaskanie tez bardzo lubia :D
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Czy dobrze rozumiem,że masz więcej niż te 2 szczurki z foto co pokazałeś? Wyłazi reszta, z tego wyrażenia tak wnioskuję.
    E to super,że reagują na imię. I przychodzą.
    Milutkie są w dotyku?
     
    ryba4862 likes this.
  5. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    mam sporą gromadke bo jest ich teraz 15 sztuk :)
    [​IMG]
    w dotyku nie są miłe takie jak koty ale przyjemne są w dotyku conajmniej takie jak pieski :)
    Miło rozmawia się z Tobą ale muszę się pożegnać..dobrej nocki :)
    A oprócz tego, że lubię szczury to koty też uważam za miłe zwierzątka :)
    Do jutra :)
     
    ryba4862 likes this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Ojej aż tyle,spora gromadka:)
    Jak ty to ogarniasz:)
    Mój kociak jest bardzo przyjemny i milutki w dotyku:)
    Wzajemnie:) dowiedziałam się coś na temat tych inteligentnych zwierząt.
    Kociaki są bardzo,bardzo fajne:)
    Ja miałam kota, który spał na radiu tzw."jamniku" takie długie radio i zajmował je calusieńkie. Lubił słuchać muzyki.
    To był wspaniały kot:)
    Dobranoc:)
     
    ryba4862 likes this.
  7. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam to tak jak moja malusia - jak nie dostaje czegoś takiego w domu - to stwierdza że jast pustka w lodówce i przynosi dostawę do domu. "Dostawa ma czasem szczęście i okazuje się niezbyt zmaltretowana jak jest większa - wiewiórki i inne ptaszki - wraca na wolność po opatrzeniu. Więc wolę sama o dostawę zadbać. Jak się trafia mysz czy nornica to już nie mają tyle szczęścia
    Hej - pozdrawiam biały szczurek i jeż to były pierwsze moje zwierzątka jeszcze w przedszkolu. Zwłaszcza Miluś był cudowny wszystkie dzieci chciały też mieć szczurka. A z Tupikiem tworzyły udany duet.
    A to największy koci przyjaciel jakiego poznałam - wypisz wymaluj pies sąsiadki - tylko do towarzystwa nie ma moich kotów.
    [​IMG]
    Dobrej nocy i miłych snów. Ela
     
    Anetta41 and ryba4862 like this.
  8. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam..

    Dziekuje za odpowiedzi.. Mysle, ze wlasnie cos takiego mi kiedys ktos powiadal i ja potem martwilam sie.. i tez slyszelam, mysle, cos o tym, ze kiedy rekin czuje lub widzi (tego juz nie pamietam dokladnie) krew kogos w wodzie, wtedy atakuje go... tez czlowieka...

    I przynioslam malego szczeniaczka.. jesli moge do kociej chaty... i drugiego...

    [​IMG] [​IMG]

    i jeszcze

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 20, 2014
    Anetta41, ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...przyszłam prosto z pola. Te piernikowe różyczki nawet ładne ale ja wolę jak jest realnie ale sieję i chyba o dziwo uda się skończyć sianie już dziś :)

    Haniu jakie przyjazne psy do nas przytargałaś...mały czarny diabełek zdominował olbrzyma :D :D :D

    Dziękujemy za nowych przyjaciół :)
     
    Anetta41 and ryba4862 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj cieplutko, ogrzej się bo pogoda już nas nie rozpieszcza:)
    Stokrotko a co robiłaś na polu?
    Jak to już dziś roślinki skończysz przede mną jeszcze ich kilka tys do siania mam. ?

    Psiaki-słodziaki,ale kicia ze swoim poślizgiem jest najlepszaxD
     
    Anetta41 and ryba4862 like this.
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karolino usunęłam z pól prawie wszystkie zagrody i drzewka , wspomogłam sie super nawozem, którego spory zapas miałam do tego Zośka i poszło :)
    Mnie pogoda bardzo rozpieszcza dziś, świeci piękne słońce i na termometrze 24 stopnie :D
     
    ryba4862 likes this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie stoją zagrody,drzewka i 3 baobaby:)
    Leśna nie do ruszenia:)
    A wspomagaczy nie używam,tyle co na rozsiew.
    Brawo,każdy ma inną taktykę.
    Ja też mam zapas SN,ale nie używam,tyle co na rozsiew.
    Dziś słoneczka u mnie brak, pada deszcz:)
     
    ryba4862 likes this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Bez wspomagaczy i bez wyczyszczenia pola niewiele zdziałałabym bo wracam późno z pracy to czasu mam niewiele a przecież w domu też jakieś zadania na mnie czekają :)
    A ja nawet lubię deszcz, nigdy nie rozkładam parasola chyba, że zaczyna lać jak z cebra :)
     
    ryba4862 likes this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Masz zupełną rację:)

    Jak pada delikatnie to też parasola nie rozkładam, jak już mocniej to się nie obejdzie bez niego:)
    Jak to mówią "człowiek nie z cukru" nie roztopi sięxDxD
     
    ryba4862 likes this.
  15. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam kociarzy i nie tylko.
    Ja dziś pracowicie ale i połowa roślinek eventowych pozbierana i posiana. Udało mi się moją miźkę z archwum wygrzebać - ani rusz nie chce się ładniej zaprezentować ale i tak ją przedstawię. Jest okropnym śpiochem w dzień. [​IMG]
    A druga to jej mama malusia
    [​IMG]
    Udanej reszty weekendu Ela i mruczusie :D;):D
     
    Anetta41, ryba4862 and carlain21 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Kociaki ślicznie się zaprezentowały:)
    Pierwszy to nawet nie wie,że jej fotkę zrobiono:)
    A drugi to uważa,że lepiej z profilu wychodzi:)

    Wzajemnie.
     
    ryba4862 likes this.
  17. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje dziewczeta.. Juu, Elu, ten pierwszy, to wlasnie taki, jakich miala moja babcia... dlatego do nich mowilam tymi imionami.. I ta druga tez jest bardzo ladna..
    I ta ostatnia animacje z osbrzymem i mala dzika kicia juz przynioslam do Edi i Kami, jesli moga z tego zrobic sygienke.. uwidze.. :)
    Tez lubie deszcz i parasol juz nie moge nosic, kiedy musze chodzic o 2 gulach i mam tylko 2 rece.. to musze plaszcz do deszczu (po czesku "pláštěnka" - nie wiem, jak jest to po polsku poprawnie)..
    Dobrej nocki zycze i kolorkow.. pa..
     
    ryba4862 likes this.
  18. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum


    Hej Haniu Wasza plastenka to nasz płaszcz przeciwdeszczowy :D widzę, że mamy miłośników spacerów w deszczu to mimo iż to nie temat do słuchania muzyki nikt na mnie nie nakrzyczy za deszczową piosenkę :)

     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stokrotko kto miałby na Ciebie nakrzyczeć, chyba Ty sama jak już :p
    Piękny materiał podesłałaś do Stylowej Szafy.
    To kobieta kot, napatrzeć się nie mogłam na ten obrazek i go trafnie określić.
    Kolejny ciuszek do kolekcji będzie w szafie wisiał:)
    Oglądałaś mecz?
     
    ryba4862 likes this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Widzisz Karolinko jak się modowo rozszalałam :D :D
    Zobaczyłam ten obrazek i nie mogłam sie powstrzymać, jakby był specjalnie dla mnie :D
    Meczu nie oglądałam ale wiem że znowu Polska Biało - Czerwoni Górą :D :D :D
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.