floreny

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -anna2806-, Feb 21, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -anna2806-

    -anna2806- Koneser forum

    Wczoraj kupi sms 45 florenów do dziś nadal nie mam.Kttoś tak ma?
     
    panilutka likes this.
  2. Łochowski

    Łochowski Czeladnik forum

    ja wysłałem wczoraj i dzisiaj i też do tej pory nie dostałem florenów i licho wzięło 100% PD tak nie powinno być i nie ma żadnych wyjaśnień
     
    panilutka likes this.
  3. szamanek

    szamanek Forumowy żółtodziób

    Wczoraj również na 2 kontach zakupiłam floreny aby skorzystać "Mega dzien" PD, niestety do tej pory nie doliczono ich do moich kont.
    Przykra sprawa bo nie jest to po raz pierwszy :(
    anna2806 floreny dotrą po zgłoszeniu w pomocy technicznej ale o o dodatkowych punktach można tylko pomarzyć
     
    panilutka likes this.
  4. -anna2806-

    -anna2806- Koneser forum

    To piszę do PT
     
    panilutka likes this.
  5. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Wysłałam dzisiaj rano. Dotychczas cisza, brak florenów- więc z Mega PD nici.
     
    bazyl2211 and panilutka like this.
  6. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    wyslalem po 10 i zadnego potwierdzenia i nikt z moderatorow nic nie odpisuje,wiec plac i placz a mega ???
     
    bazyl2211 and panilutka like this.
  7. szamanek

    szamanek Forumowy żółtodziób

    Mega PD się właśnie kończy i zaczyna się "Kombajn za pół ceny" i pewnie również się nie załapię :cry: ehhhhh
     
    panilutka likes this.
  8. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Kochani, w poradniku jest informacja wskazująca kontakt w razie problemów z zakupem waluty przy płatnościach telefonicznych:
    UWAGA: Wszelkie uwagi, reklamacje dotyczące działania Serwisu oraz inne związane z usługą pytania, prosimy kierować na adres e-mail: reklamacje@mobiltek.pl z dopiskiem "Reklamacja Kody BIG”. Dodatkowe informacje o reklamacjach zostały zawarte na stronie operatora: http://www.mobiltek.pl/kontakt/reklamacje/
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech mam dzis ten sam problem sms wysłany za 12.30 kase z konta pobrano a tu ani potwierdzenia sms ani florenów To juz jest [ciach] i przesada!!

    w powyższym poście znajdziesz informacje co robić w takiej sytuacji, post edytowałam, proponuję stosowniej dobierać słownictwo.

    TL_Mouse
     
    bazyl2211 and panilutka like this.
  10. panilutka

    panilutka Forumowy żółtodziób

    Ja też mam ten problem. Wysłałam sms a florenów jak nie było tak nie ma :(
     
    bazyl2211 likes this.
  11. -Delfiinka-

    -Delfiinka- Czeladnik forum

    TL_Mouse wiemy gdzie należny składać uwagi i reklamacje ale... problem występuje często i nie należy zamiatać tego pod dywan.
    Jeszcze nigdy mnie nie przeproszono i nigdy nie dostałam jakiegokolwiek bonusu za błąd wynikły w końcu nie z mojej winy.
    Jeżeli gracz nie wypowie się na forum to inni nawet nie będą wiedzieli że to problem dużej liczby graczy
     
    bazyl2211 and panilutka like this.
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    -Delfiinka-, wątek pytań nie jest wątkiem dyskusyjnym, po pierwsze, po drugie dalsze postępowanie wskazałam - do Serwisu, który jest odpowiedzialny za płatności dokonywane droga sms, więc docinki o zamiataniu pod dywan zostaw dla siebie, a nie kieruj je tu, bo to nie ekipa, ani BP odpowiada za zakupy, a wskazany Serwis, do którego Ty jak i pozostali Gracze zostali odesłałani.
    agucha31, post usuwam.
     
  13. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    TL Mouse problem dotyczy graczy,wiec odsylanie,to taka przepychanka,czyli my niewinni oni winni a kase pobralo,czyli zadnej pomocy ze strony moderatorow forum:mad:
     
    panilutka likes this.
  14. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    .latka., problem dotyczy zakupu waluty, jest Serwis i to jedyna możliwość, gdzie można złożyć reklamację dotyczącą zakupu drogą sms.
    Tyle w temacie i przypominam raz jeszcze, macie podaną drogę kontaktu, a to nie jest wątek dyskusyjny.
     
  15. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    .latka., post usunęłam przypomnę raz jeszcze, to nie jest wątek dyskusyjny.
     
    panilutka likes this.
  16. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

  17. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    panilutka posty będące spamem usunęłam i zgodnie z Regulaminem:
    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.

    Flood - kilkukrotne, nieuzasadnione powtarzanie tego samego słowa lub znaku.

    Off-top - pisanie postów niezwiązanych z tematem wątku.

    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    Kara:
    Spam, flooding i nabijanie postów - ostrzeżenie lub 11 pkt
    Notoryczny spam, flooding i nabijanie postów - 11-51 pkt, a nawet permanentna blokada konta
    Off-top - 5 pkt
    Duble posting – ostrzeżenie
     
  18. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    .latka.,posty będące spamem usunęłam i zgodnie z Regulaminem:
    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Niedozwolone jest zaśmiecanie forum postami, które nic nie wnoszą do wątku oraz wielokrotne powielanie tych samych treści na forum w różnych wątkach.

    Flood - kilkukrotne, nieuzasadnione powtarzanie tego samego słowa lub znaku.

    Off-top - pisanie postów niezwiązanych z tematem wątku.

    Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego punktu Regulaminu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    Kara:
    Spam, flooding i nabijanie postów - ostrzeżenie lub 11 pkt
    Notoryczny spam, flooding i nabijanie postów - 11-51 pkt, a nawet permanentna blokada konta
    Off-top - 5 pkt
    Duble posting – ostrzeżenie
     
  19. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    ***kacper*** post usunęłam, nic nie wnosi, a wręcz prowokuje do dyskusji.
     
    bazyl2211 likes this.
  20. mario201500

    mario201500 Forumowy żółtodziób

    oczywiście ja też chciałem kupić drzewka a150 florenów nie ma!!!
     
    bazyl2211 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.