Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ale,że co skarpeta serem pachnie?xDxD

    Tak mi się skojarzyło, niektórzy mówią,że chipsy serowe śmierdzą jak skarpety:music:
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Mam o 600 więcej, a i tak za słabsze prezenty jej nie oddam xD. Na dodatek tajemniczości cos mnie przestały lubić, więc nie wiem czy będą wystarczającą zachętą :p. Teraz dostałam np. 2 pomarańczowe gęsi 8). Z drzewek też tak sobie 8).


    Moja kotka jeszcze gorsza -.-, daje głównie PD i SG ledwo po 800 i od czasu do czasy jakiś bukiet czy ciasto, więc starm się nie marnować listów na jej karmienie :p.

    Edycja ;)
    Niestety jutro poniedziałek i praca, więc życzę już dobrej nocy :music:.
     
    Last edited: Feb 14, 2016
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  3. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Wpadłam przed snem powiedziec dobranoc...[​IMG]jeszcze mycie i w ramionka Morfeusza..
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  4. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witajcie :).
    Ale cisza, tylko wiatr hula :(. Wszyscy męczą koty ?:p
    Ja męczyłam kozy, ale prezenty zostały strasznie przykręcone i zaczynam się zastanawiać czy dalej karmić te niewdzięczne zwierzaki 8). Ale te półprodukty takie tanie, że się nie opłaca ich sprzedawać :eek:.
     
    ryba4862, ja-nina7 and carlain21 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie męczą:) Rozpieszczają, przytulają.xD
    Witajcie wszyscy w deszczowy poniedziałek:)

    Nutko wybierz to co lepsze,jeśli możesz jeszcze prezenty dla zwierzaków przygotować to im daj. A półproduktu na targ. I tak zostaną wymienione na PD i SG. Wybierz to,gdzie więcej dadzą.

    Piękna kreacja:):inlove:
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  6. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję :inlove:. Pochwały oczywiście należą się dziewczynom z Szafy :music:. To moja pierwsza sukieneczka na tym forum :music:.
    To może ja mam złe podejście do zwierzaków dlatego przestały dawać dobre prezenty ;)xD. Zobaczę do jutra co z tymi produktami, bo ciasto u mnie tylko 900 Sg -.-.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Panda mnie dziś skrzynkę z narzędziami dała:)

    A koza 6 SP.

    Kozę przekup czymś je wszystko, a panda co ona tam lubi?(wypadło mi z głowyxD)
     
    ryba4862, Nutka and ja-nina7 like this.
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam w wieczornej miłej atmosferze chatki.. moje kozy i pandy głodne karmię je...ale przejdę na intensywne karmienie pandy byle by zdobyc rząd w chmurkach..
    W środę jadę na dwa dni do Bielska -Białej..sprawy służbowe i 1/2 prywatnych a w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wyskoczy Warszawa..oby event z myszkami mi nie uciekł..a to za sprawą mojej psiapsiółki ma w tym mieście dużo rodziny ,a chciała by jeszcze ich odwiedzic ,stwierdziła ,że nasze wyjazdy są dla niej przyjemnością ...staram się zawsze by była zadowolona a i ja na tym korzystam..
    Biore ze sobą lopka..może znów ktoś z sąsiadów da wiaderko internetu..taki mam plan!
     
    Last edited: Feb 15, 2016
    ryba4862, carlain21 and Nutka like this.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Witaj Janinko:)
    Dużo jeszcze brakuje?
    Event z myszkami trochę potrwa,nie ucieknie z pewnością.
    Gdzieś może uda się skorzystać i farmę u znajomych przyjaciółki obrobić;)
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  10. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witaj :).
    Postaraj się zdobyć pnącze, bo trochę ludzi podostawało dodatkowych itemów tona GT będzie szansa zdobyć :).
    Wyjazdu na pewno nie będziesz żałowała tak jak tego do Poznania :). Myszki nie uciekną ;).
     
    ryba4862 and carlain21 like this.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    jeszcze 13 kóz i 32 pandy..sporo..ale tak to niemrawo mi idzie!
     
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie 20 kóz i 20 pand.
    Pół na pół.
    Uda się, nie uda się xDxD

    Nie jest źle,ale jednak jeszcze trochę wypadajek potrzebne.
    Ja karmię samego kota. On mi daje wiązanki lub ciastka.
    Więc mój event w rękach kota tfuu w łapkach kotaxDxD
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    To skup się w pierwszej kolejności na pandach, bo dają pnącze, a jak będziesz robić oba na raz to możesz nie skończyć żadnego.

    Zostaw tego kota i jego łapki, bo się biedak wykończy i się bierz za pandy, bo Ci pnącze sprzed nosa ucieknie ;).
     
    ryba4862, Kazik and carlain21 like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Uwielbiam Cię:inlove:

    Jak mi będzie starczało wierszy na listy po 4 sztuki to będę kręcić prezenty od razu dla pandy, by jednak to pnącze mieć:p
     
    Nutka likes this.
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    xDxDxDxD a za co???? o_Oo_Oo_O
    O pnącze powinnaś się starać skoro masz dodatkowe itemy, to sobie będziesz mogła w razie co ten kozi wymienić na koci :).
     
    ryba4862 likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Za dobrą radę w śmieszny sposób napisaną:) Przynajmniej ja się uśmiałam.
    Ogólnie też uwielbiam. Za to,że jesteś:music:
    Kocich itemów ja mam 4. Jeden już zamówiony.
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  17. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Lubię się śmiać i rozśmieszać ludzi :). Cieszę się, że Cię rozśmieszyłam :).
    Jak mam miło nie pisać do Dobrego Ducha Chatki :inlove::inlove::inlove:. Zresztą, Chatkę lubię bo tu zawsze jest miło, można odpocząć i się poradzić :). I uwierzyć w dobrych ludzi :inlove::inlove::inlove:.
    Coraz bliżej do powrotu Stokrotki :music::music::music:.
     
    carlain21 likes this.
  18. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Witam :D
    Jak w kociej chatce zostawić kota ;) chociaż może poczuc sie zmęczony więc dla dobra kota i twojego Carlain skorzystaj z rady koleżanki :)
     
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Dobry kociak,nie odstąpiłam dziś od niego dał 45 prezent dla kozy. Mam SP i 10 sztuk SN.

    Z każdą sekundą,minutą,godziną,dniem,tygodniem bliżej do powrotu naszej Stokrotki:music::music::music:

    Dziękuję za miłe słowa w stosunku do mojej osoby jak i całej Chatki:)

    Jak zostawić, jak dziś wypełnił swoje zadanie, dał ostatni ważny prezent dla kozy,gdzie pyszne jedzonko było w nagrodę:inlove:

     
    ryba4862 and Nutka like this.
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witaj :D. Będę miała chyba wyrzuty sumienia, że znowu z krzaków Cię wyciągnęłam xD. W chatce może nie zostawiać kota, kota ma zostawić na farmie ;). Sama pisze, że on woli karmić kozę, a Carli potrzebne żarełko dla pandy :p.
    A jak Tobie poszedł evencik, czy wcale go nie robiłeś?
    No i piękny wiosenny garniturek już masz, nie straszysz wiosny :music:.
     
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.