Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Zabrakło mi 3 wiązanek dla kozy ;), ale już nastawiłam w młynie paszę na noc więc już jutro skończę, a potem tylko panda do pnącza :). A potem ... koza i panda na zmianę xD.
    A teraz czas spać bo coś strasznie drze mi się paszcza :p.
    Dobrej nocy :music:.
     
    ja-nina7, ryba4862 and carlain21 like this.
  2. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Sieje zbieram i cieszę się z nagród...evencik sie toczy swoim czasem a ja fajną fotkę znałazłam ... dziś dostałam w TS greifruta ...nareszcie mam to drzewko!Teraz życząc spokojnej nocy znikam!
     
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witajcie :).
    Tak dzisiaj od rana za mną chodzi ;)


    Miłej soboty życzę :)
     
    ja-nina7, ryba4862 and carlain21 like this.
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam w magicznej chatce...13 sobota jest też dobrym dniem..piosenka Sobczyk -miłe nutki- pozdrawiam z uśmiechem !
     
    ryba4862, carlain21 and Nutka like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie:)
    Dziś 13-sty,ale nie piątek:)
    Sieję,zbieram,kręcę,otrzymuję prezenty i nie tak źle mi idzie:) Wykorzystuję kombajn,więc sieję,też krótkorosnące roślinki.
    Wypadajki lecą ładnie z marchwi,pszenicy.
    Pozdrowionka:)
     
    ja-nina7 and Nutka like this.
  6. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dzięki za podpowiedz...zaraz posieje...mam kombajn to szybko pójdzie..
     
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Napisz,jakie efekty. Nie podpowiadałam, tylko stwierdziłam jak to u mnie jest.
    Też mam kombajn. Kupon od pandy.
    Dużo jeszcze brakuje do końca eventu?
    Nutko a jak u Ciebie?
     
    ja-nina7, ryba4862 and Nutka like this.
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Właśnie przed kilkoma minutami skończyłam i odpaliłam pnącze :). Ale dla mnie to nie koniec i jeszcze zamierzam się bawić na ile pozwolą mi wypadajki :p. Chcę karmić tylko kozę i pandę, bo kotki coś mnie nie lubią 8).
    A jak Wam idzie? Co macie już zrobione?
     
    ja-nina7, ryba4862 and carlain21 like this.
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja mam nakarmioną kozę 23 razy a pandę 38.
    Mam 1 ts od pandy.
    Reszta nagród to PD,SG,SNZ,TPD. Kuponu dawno nie podarowały. ZB też jakby im brakowało w zapasach własnych:)
     
    ja-nina7, ryba4862 and Nutka like this.
  10. Nutka

    Nutka Komandor forum

    ZB dostałam na samym początku i już o nich zapomniałam xD.
     
    ja-nina7, ryba4862 and carlain21 like this.
  11. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrowienia wieczorne
    Zostawiam małą zaklinaczkę przyciągaczkę wypadajek, dobrej nocki


    [​IMG]
     
    ja-nina7, carlain21 and Nutka like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Za to odzyskałam już tak mnie się wydaje to co wydałam na rozsiew roślinek,czyli SNZ oraz SN. SP też przybyło.

    Hesarenka64, piękna zaklinaczka.
    Dobrze się spisze i będzie moc wypadajek na naszych farmach.
     
    ja-nina7 and ryba4862 like this.
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Bardzo dziękuję :). Oby się wywiązała z obowiązków ;). Już nie mam wcale wierszy :(, a za to duży zapas półproduktów xD. Najwyżej pójdą na rynek :p.
    Tnie mi się gra i forum >:(. Chyba wifi mi nawala >:(. Z tego wszystkiego idę spać, żeby się więcej nie denerwować ;).
    Dobrej nocy :music:.
     
    ja-nina7, ryba4862 and carlain21 like this.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    z tym zacinaniem się gry to chyba zarazliwe ..mam to samo..a po marchewce i pszenicy mizerne rezultaty...teraz dałam ołownice..przed 24 .00 zbiore i zobacze co jeszcze..kozy mam nakarmione z 21 razy a pandę 40razy..kiepsko znów z listami miłosnymi..a do czego jest potrzebny wspaniały bukiet..nie wiem?
    Może i mnie zaklinaczka pomoże!
     
    Nutka, ryba4862 and carlain21 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A to nie wiem czemu, u mnie po 2,3 wypadajki lecą z pszenicy,marchwi.
    Dobrze Ci idzie, masz więcej wykonane niż ja.
    Teraz 7 prezentów dla kotka robię.
    Może coś dla kompanów podaruje:).

    Wspaniały bukiet,potrzebny do przygotowania kwietnego prezentu dla kozy.
    Można tez na targu sprzedać. W zakładce Produkty.
     
    Last edited: Feb 13, 2016
    ja-nina7, Nutka and ryba4862 like this.
  16. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Teraz wiem czemu koza tak marnie u mnie wygląda trzeba ją podkarmic!
     
    Nutka and ryba4862 like this.
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Event , skończony , sieję i daję prezenty .Listy się kończą , więc posiałam długorosnące .
    Wspaniałych Walentynek Magicznej Chatce :D:inlove:
    [​IMG]
     
  18. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Przyszłam życzyć Kciakowych Walentynek ;)

    [​IMG]
     
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie:)

    Dziś:


    [​IMG]
    Dobroci,bliskości,miłości, nie tylko w te komercyjne święto.
    Lepiej mieć to na co dzień.
     
    Nutka, Hesarenka64 and ja-nina7 like this.
  20. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam i pięknego dnia życzę Walentynkowego....
    Event jeszcze u mnie trwa mam jeszcze kozy i pandy do obdarowania...proszę o listy jeśli można...Gratulacje Rybko !
    Ale najfajniejsze są kocie serduszka!
     
    Nutka and Hesarenka64 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.