Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Albo przejrzyj ustawienia chrome.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Co mi to da,jak się nie znam. Może gdybyś coś podpowiedziała.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  3. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Ja akurat chrome nie używam. Mi to wygląda na jakiś tryb bezpieczeństwa albo wtyczkę która blokuje. Zapisz sobie może zakładki i hasła. Odinstaluj ją całkowicie (najlepiej jakimś programem) i zainstaluj ponownie. A czyściłaś ją tak całą - z historią?
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Brat mi czyścił. Jak kiedyś też. Przez jakiś czas nie używałam tego laptopa,wszystkie wtyczki mi powysiadały. Teraz jest kłopot z zainstalowaniem.
    Wyskakuje jakiś błąd.
    Zaniosę go po prostu do naprawy,przeglądnięcia. I tak muszę.
    Dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy.


    Edit:)

    Zmykam. Zimno mi i wszystko mnie boli.
    Event mimo wszystko mam nadzieję,że pójdzie dobrze. Ile uda się zrobić,tyle wykonam.
    Dobranoc Magiczne.

    Stokrotko czekamy....:inlove:
     
    Last edited: Feb 11, 2016
    ryba4862, ja-nina7 and granaszka like this.
  5. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Witajcie Kociary :) widzę, że walentynkowe szaleństwo rozpoczęte :)
    Ja dziś do domu po pracy dotarłam dopiero ok 20.00 :) spotkałam koleżankę i poszłyśmy na ploty i kawkę :)
    Event odpuściłam bo jakoś nie mam serca to tych serc, miłosnych listów itd, itp :)
    Stawiam na robienie bukietów i będę je sprzedawała na targu :)
    Co warto wysyłać sąsiadom ? Foremki, wiersze czy wstążki ?
     
    ryba4862 and Nutka like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wierszy mnóstwo potrzeba;)
    Przynajmniej miło czas spędziłaś. Eventów jeszcze przed nami masa:)
    Też nie wiem,jaki mi pójdzie. Zastanawiałam się czy zacząć. Jakoś się do laptopa dowlekłam...xD
     
  7. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    No to mi rozjaśniłaś sytuację, nie muszę już grzebać w poradniku :) dziękuję :inlove:

    Ja nie robię, Ty chorujesz, janinka nie wie jak jej pójdzie tylko Nutka skazana na sukces :) jak to czasem podarek z serca może zaciążyć na człowieku :inlove:
    Powodzenia jednak życzę Wam wszystkim i za wszystkie trzymam kciuki :)
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witaj :).
    Podarek wcale nie ciąży tylko uskrzydla :inlove::inlove::inlove:. Cóż, robienie eventów to w pewnym sensie mój sposób na brak nudy na farmie :p. Bez chociaż małych celów sianie marchewki mnie nudzi :p. W życiu bardzo nie lubię prac na działce 8).
    Szkoda Granaszko, że nie jesteś na moim rynku (a może jesteś? :)) to może bym trochę kupiła xD. U mnie jak na razie wielkie zero produktów :(. Ale w sumie możesz i robić event i zarabiać, bo do zarabiania musisz robić to samo, czyli siać roślinki. Najwyżej nie nakarmisz zwierzaków do końca, a może któryś da Ci taki wypasiony item :music:.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  9. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    mam teraz czas ...chorobowe ...więc chcę zrobic ten event by odbic jakoś karnawał który nie dał mi ani jednego koszyka słodkości..
    a duzo na skonczenie go wydałam ze stodoły i florków...nie mówie że muszę ale dobrze by było skonczyc...zobaczymy!
    U mnie pokazały sie sygnaturki po wyczyszczeniu ciasteczek i historii ..jjednak coś zaśmiecało mi odbiór !
     
    ryba4862, granaszka and Nutka like this.
  10. Nutka

    Nutka Komandor forum

    To super :). Jednak to znielubiane czyszczenie ciasteczek czasami pomaga :pxD.
    A w tym evenciku przy odrobinie szczęścia tez możesz troszkę dobra uzbierać :). A masz uszlachetnione w szklarni jakieś roślinki?
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  11. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Nutko mam 10 targ...ale uprzedzam moje bukiety będą drogie :D :D :D
    Poprzestanę na bukietach bo ilość jaką zrobię ustalam sobie sama a z różnych względów jakoś straciłam zapał...dam sobie czas na luz, to pewnie po jakimś miesiącu znowu ochoczo zabiorę się do pracy :)

    Zaczytałam się też w książce Marcina Szczygielskiego Poczet Królowych Poskich...jest to opowieść o trzech pokoleniach kobiet które na początku łączą niejasne więzy rodzinne. Przeplatają się czasy przedwojenne ze współczesnymi a że Szczygielski to jeden z moich ulubionych autorów więc czytam z ogromną przyjemnością :)

    W moim sklepie w którym codziennie robię zakupy dostaję przy kasie bonus w postaci kuponu na darmowe ebooki więc chyba pozostaje mi tylko nabyc czytnik :) nie jestem jednak pewna czy polubię go bo chyba jednak nie ma duszy tak jak papierowa książka :)
     
    Last edited: Feb 11, 2016
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    No to niestety nie kupię Twoich bukietów ;). Mam 32 targ. To w takim razie życzę wielu milionów SG :).
    To ja powinnam robić zakupy w Twoim sklepie, nie miałabym problemu z czytaniem ebooków. Moja szafa jest bardzo zadowolona z czytnika xD (ja zresztą też, choć na początku zrobiłam to bardziej z przymusu i się bardzo obawiałam czy się nie skończy na tym, że czytnik będzie zbierał kurz jak nowo zakupione książki xD).
     
    ryba4862 and granaszka like this.
  13. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Na miliony raczej nie liczę ale może trochę podreperuję kulejące konto sianogroszy :)
    Ten czytnik z całą pewnością jest praktyczny, wygodniej czytać np, w autobusie a najlepiej jest mieć wersję papierową i ebooka ale to trochę bez sensu :D
    Myślę, że jednak dam sie przekonać bo lubię różne nowinki techniczne :)
    Teraz już żegnam się z Wami :)
    Janinko Tobie specjalne życzenia powodzenia, żebyś zrekompensowała sobie niepowodzenia z Królową :D
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Też lubię wszelkie nowinki i najpierw na wczasach czytałam na tablecie, ale czytnik zdecydowanie lepiej spełnia funkcję książki ;).
    Karola kuruj się. Życzę dużo zdrówka :inlove:.
    Też się pożegnam, życząc dobrej nocy :music:.
     
    ryba4862 and ja-nina7 like this.
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Ja walczę dalej z roslinkami...!
    Nocka minęła dzień prawie też a Tu nikogo nie mam ...chatka smutna...
    Ja nadal sadzę i zbieram..do potem..
    [​IMG]
     
    Last edited: Feb 12, 2016
    ryba4862 and Nutka like this.
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Wiatr hula w chatce, a wszystkie farmerki na polu łapią listy i sadzą kwiatki ;). Ja chyba polubię kozę :p. Nie będę się na razie chwaliła, bo jeszcze się obrazi ;).
    Kara chyba się lepiej czujesz, bo latasz po eventowym? ;)
    Nawet Gerti widziałam :D.
    Janinko, i co Ci z tego zbierania roślinek wychodzi? :)
     
    ryba4862, ja-nina7 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    O tak czuję się lepiej już mnie kości nie bolą i nie jest mi zimno. Gardło jeszcze dokucza i nosem pociągam,ale już będzie lepiej.
    Ja kotka karmię często mi ciastko i wiązankę daje.
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
  18. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Oddaję prezenty zwierzaczkom a one dają albo PD ,SM,sianogvrosze ,drzwko niespodziankę albo bukietyi tka wymieniam się prezentami..długo rosną te roslinki ..!
    Cieszę się że już nie sama jestem w chatce [​IMG]
     
    ryba4862, Nutka and carlain21 like this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ależ cudne zdjęcie :inlove:. Forum mi coś muli.
    Kotka przestałam karmić, bo daje zdecydowanie słabe prezenty, a od kozy i pandy dostałam już i SP i SN i drzewka na Baha i kuponiki :). A jak już dają PD czy kasę to przynajmniej w jakiś widocznych ilościach :p.
    To dobrze Karola, że się lepiej czujesz :inlove:. Tylko za szybko nie przestań się leczyć, bo choroba wróci ze zdwojoną siłą. Takie dziadostwo trzeba wyleczyć do końca :).
     
    ryba4862, ja-nina7 and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Przyznam również,że cudne to zdjęcie:)
    Kotek jak da ciastko czy wiązankę,to mnie cieszy. Idę od razu pandę czy kozę karmić.
    Od pandy pierwszy prezent to kupon na 48h, właśnie go wykorzystuję.
    Oczywiście,że jeszcze przyjmuję polopirynę S,apap itd.
     
    ryba4862, ja-nina7 and Nutka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.