Opinie Laboratorium miłości

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Feb 10, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja walczę o "Miłość ekologiczną" i "Wczesne dojrzewanie" dla goździków aktualnie aby móc posiać je spokojnie na noc :p
     
    gadek, dantic3 and .Magda. like this.
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Oreczce-gratulacje:)
    kolejne 20 słodkości pandziucha czy ognisty lisek-jak mu tam;) dostała,takie swieżutkie prosto z pieca i co???
    Ano zero kuponików,zero itemków dodatkowych-same SG i PD,TPD i raptem 3szt.SP:)
    Chyba wezme ją na przetrzymanie,zrobie głodówkę ze 2 dni a dopiero potem nakarmię:p
    Może bedzie bardziej wdzięczna?xDxDxD
    Albo dam jej coś sie napić bo może ją juz mdli od tych słodkości:eek::D
    kolejny zbiór za 2,5h
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  4. -malwinawmalinach-

    -malwinawmalinach- Czeladnik forum

    Dzięki za odpowiedź, teraz nie korzystam, w slocie nie mam, będę chciała korzystać za kilka godzin,. nie wiem, czy jak jest włączony wykrzyknik to mogę skorzystać z miłości do sn
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Możesz jak najbardziej :)
     
  6. betty10

    betty10 Zaawansowany

    witam u mnie kotka tez juz nakarmiona mam dodatkowe dwa itemy i pomalu do przodu roslinka rosnie za dwie godziny bedzie do zbioru:D mam jeszcze jedno pytanko w mlynie w dwuch okienkach kreci sie super pasza czas 36 godzin bo mam abonament na mlyn a jak chce nastawic w trzecim okienku pokazuje mi 69 godzin dlaczego tak jest mimo abonamentu:sleepy:
     
  7. juras

    juras Weteran forum

    Sprawdź, może abonament Ci się kończy?
     
    NASTKA.BURAN, dantic3 and eliza9070 like this.
  8. betty10

    betty10 Zaawansowany

    abonament mam jeszcze na 69 i pol godziny moze dlatego sama nie wiem
     
    dantic3 likes this.
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Zgadzam sie z Toba, koszyki, koszyki, kazdy robi jak uwaza, ale dla mnie farma, to fajna, spokojna gra, bez kasy,
    zostaw drzewka na pozniej, zawsze jakis nawoz albo s.pasza wpadna, bedziesz mial wiecej w zapaie, siej roslinki i graj dalej;)
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hejka wszystkim :)
    Kot nakarmiony dał mi 1 dodatkowy item (najlepsze nagrody na głównej), koza dała kilka razy po 10 SN i kilka kuponów tych na 1 i 3 godz ( najlepsze nagrody na polanie dawała )- jeszcze potrzebuję 6 tych wiązanek , a panda albo to lis przeważnie PD , SG ,1 kupon na 12 godz, 1 na 48 ..i chyba item - piszę "chyba" bo dostałam go przy 59 prezencie a gwarantowany jest jako 60 - więc przekonam się dopiero po 18 :)..( nie wyczaiłam gdzie panda najlepsze daje :D)..jeszcze dostałam 2 sadzonki na farmę i 1 na wyspę (nie pamiętam od którego :pxDxD) a do końca zabawy z pandą brakuje mi 21 przepysznego prezentu ..eventówkę raczej dziś skończę , ale nie wiem ile wierszy miłosnych mi brakuje ..:) zasadniczo OK - :)
    Gratki dla tych co skończyli , powodzenia dla "walczących" ;):)
     
  11. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Dzień dobry;)
    Kot obdarowany w całosci, koza również..............itemu dodatkowego brak. Wpadły zagadkowe zagrody i drzewka na wyspę, dwa złote banany, reszta to punkty , doniczki, sianogrosze , nawozy i super-pasza:)
    Teraz pande pora nakarmić.
     
  12. patryk620

    patryk620 Czeladnik forum

    event fajny dość szkoda że trzeba używac młynu bo ja cały czas kręce pasze dla myszy
     
    talarek1961 likes this.
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    uruchomiłam kasztanka,nastukałam nieco wypadajek i robi się papu dla kózek:D
     
  14. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    mnie zabrakło wstążek i listów -.-
     
  15. molo9

    molo9 Czeladnik forum

    Witam,możecie pękać za śmiechu>:( ale dziś mam taka wode z mózgu że nie wiem czy po podlaniu drzewek TNZ policzy mi wypadajki z 20h czy z 12h,te piatki mnie kiedyś wykończa ;)
     
    talarek1961 and NASTKA.BURAN like this.
  16. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    kot już nie jest samotny xD

    reszcie jeszcze przyjdzie trochę poczekać :p
     
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Proszę poczytaj poradnik. Tu nie jest wątek do tego typu rozważań i zaraz nam MOD zrobi CIACH [​IMG]
    A w temacie. Zmiana planów. Miała być eventówka dokończona, ale, że wyjazd jutro, to goździki się zadomowiły, na baha sobie kwiatki rosną. Zbiór goździków o 4:00, więc zdążę posiać przed wyjazdem, a po powrocie koło 22:00, to już spoko.
    Niestety walentynki wzięły górę nad farmą...[​IMG]
     
    Last edited: Feb 12, 2016
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Popatrz na kiecki.Takie ogromne maja,ze pewnie pod nimi te,,skarby" chowają:p
    Cos jest nie tak z Rafałem ale to chyba pierwsze symptomy miłości walentynkowej:inlove:.Leku nie ma,przejdzie mu jak mu przejdzie:p

    Co ja się tych,,paczków" narozdawalam.. ze ho,ho a wdzięczność marniutka8).Pare paszy,ze 3 drzewka.Bida,Panie,bida i jeszcze nędzą pogania;)
     
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Kotek dał znów kilka ciastek i jedną wiązankę.Poza tym kolejny item posłaniec miłości.
     
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Koty już tańcują w parze ;). Reszta powolutku się zbiera. Ponieważ kociak nie był wcale hojny to postanowiłam skończyć z jego karmieniem i przerzucam się zdecydowanie na kozę i pandę :p. Jestem materialistką i chcę konkretne prezenty, a nie PD i TPD 8).
    Zresztą nie ja jedna z tego co czytam ;). Chyba rzeczywiście ta królowa na strasznie rozpuściła xD.
    Gratulacje dla tych co skończyli (niezależnie od ilości zakupionych koszyków ...:D), reszcie życzę dobrnięcia do celu :).
    Sama zamierzam bawić się do końca, a nuż coś ciekawego zwierzaki dadzą ;).
     
Thread Status:
Not open for further replies.