Opinie Laboratorium miłości

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by TL_Mouse, Feb 10, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    to u mnie poszalało - dopiero kotka szczęśliwa z parką, a mi się już dostał posłaniec dodatkowy, do tego SP i jedna sadzonka

    było też kilka czekoladek i kwiatków, ale już oddałam kozicy i pandzie, żeby takie smutne nie stały

    a dla tych, co mają wątpliwości - tak wygląda panda czerwona
    [​IMG]
    taki miks kocio-lisio-szopi w kolorze rudym​
     
    Last edited: Feb 12, 2016
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To bardzo możliwe;)

    Witajcie:)

    Widzę,że wcale tak źle nie jest z tymi wypadajkami.Bez kasztanka oczywiście.
    Jak dotąd mam 516 wierszy,409 wstążek i 361 foremek.
    Na razie nic nie ukręciłam w młynie,a w dodatku turbo młyn się skończył,jak to się mogło stać:cry:
    I czemu go jeszcze nie ma w sprzedaży:oops:
    Powolutku sieję sobie,bo jakoś mi czasu brakuje i tym sposobem mam dopiero 4800 kwiatka + to co rośnie oczywiście,a gdzie tam do końcaxD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To na noc idą dziś róże :p Eventówka nie chciała współpracować z wierszamixDxDxD
     
  4. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Kotek obdarowany, teraz czekam na roślinki, aby obdarować do końca kozę - brakuje 30 sztuk kwietnych prezentów. Na koniec zostawiam pandę. Dzisiaj dostałam dwa kupony na kombajn jeden na 1h i jeden na 3h. A reszta to PD, TPD i SG:)
     
    Megan, -katie1234- and gadek like this.
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    E tam róże,goździki od razu,a co sobie będziemy żałowaćxD
    Moja eventówka też nie współpracuje,dlatego na noc została ukarana i wymieniona na lepszy model:p
     
  6. allasad

    allasad Forum Pro

    Witaski
    u nie kot obdarowany w calosci
    koza 32/65
    panda 32/80
    ciasto foremkowe 14 czeka
    bukiety 11 czekaja
    brak listow milosnych
    roslina rosnie a wypadajki sie zobaczy ile wysoczy
    2 itemy sa poslaniec ilosci .reszta prezentow takie tam .
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    mam prośbę:
    jakie trzeba uszlachetnienia goździka żeby natychmiast urósł z kasztankiem?????????????
    pamiętam,że miłość do super nawozu,ale co jeszcze????????
    jedna farmerka mnie pyta,a ja nie pamiętam:oops:
     
    -katie1234- likes this.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja mam wczesne dojrzewanie, miłość do SN, SN i miłość ekologiczna i goździki wyrastają w jedną sekundę:)
    tutaj jest post est-orki;)
    CO do eventu sytuacja u mnie wygląda tak:
    [​IMG]
    Za 2:30 zbiór eventówki;)
     
  9. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Powoli kończę dłubanie i mam pytanie do V. :
    - Gdzie te dodatkowe itemy , TS-y , wszystko Królowa zabrała ze sobą ? [​IMG]
    No szkoda , miałem robić więcej a teraz się mocno waham , waham , waham ..... [​IMG]

    Oczywiście gratulacje dla "skończonych".
    Pewnie dużo koszyków nakupiliście ? [​IMG]

    Bry piątkowe.
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki:*
     
    -katie1234- likes this.
  11. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum


    taaaak, pomaranczowa panda z dlugim ogonemxD, kapelusz sobie ubral, zeby nie poznac xD,
    ale w poradniku tez widac lisa, a pisze czerwona panda;)
     
    visa77 and -katie1234- like this.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie chyba Królowa dała już wszystko,co miałam dostać :( Słabiutko mnie obdarzają zwierzaczki :( Mam na razie tak:[​IMG]
     
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Kot obdarowany, koza dziś będzie skończona i panda pewnie w połowie, jutro reszta, jak wystarczy rośliny.

    Niezbyt jestem zadowolona z prezentów, wczoraj jeszcze coś tam lepszego wpadło, jak dwa ZB, dwa drzewka, babeczka i doniczka, kilka SP......dziś to same punkty doświadczenia, oczywiście więcej na wyspę i sianogrosze.
    Chyba trzeba wyciągnąć zagrody, więcej zarobię na qupie i sprzedaży zwierzaków.
     
  14. julka34

    julka34 Czeladnik forum

    WITAM mam pytanie najpierw trzeba zrobić placek w kształcie serca potem list miłosny na końcu pyszny placek i dać kozie?? Bo nie bardzo wiem o co chodzi :) z góry dziękuję za odpowiedz :)
     
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja też kota nakarmiłam.
    Zgodnie z aktualną modą chciałam oczywiście wspomnieć, że denerwuje, irytuje i wkurza mnie, że ludzie kończą event pierwszego (drugiego?) dnia. To niesprawiedliwa niesprawiedliwość. Tak nie może być.

    A poważnie gratulacje ;)



    Tak patrze na twoją nową sygne w kontekście poprzedniej... starzejesz się?
     
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Najpierw list miłosny robimy, pozniej wspaniały bukiet i dopiero kwietny prezent z tych dwóch razem łączymy i koze karmimy:)
     
    eliza9070 likes this.
  17. julka34

    julka34 Czeladnik forum


    Bardzo dziękuję za odpowiedz bo się pogubiłam :)
     
  18. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Dzień dobry :) Nie wiem czy królowa mnie "rozwydrzyła" prezentami czy zwierzaki walentynkowe to takie małe skąpiradła ;)
    Kotka nakarmiona w całości, serwowała przeważnie 800 PD i 800 TPD. Koza wcale nie była lepsza. Na 50 prezentów 2 x pomocnicy 1 h, 1 x CMJ, 1 x 6 SP, najwięcej razy sypnęła 4000 SG (14x) i 4000 PD (13x). Liczę jeszcze na Czerwoną Pandę, która na 16 prezentów nie spisała się rewelacyjnie dając same PD i SG. :sleepy::)
    Coś czuję , że TS i dodatkowe itemy przyjdzie pooglądać tylko w FAQ xD Jak tak dalej pójdzie nie będę mielić w młynie dodatkowych prezentów dla zwierzaków :)
     
  19. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    nie dziwie sie,sama pare razy czytalam zanim zrozumiałam ich logike;)
    Ale najwazniejsze ze w końcu się połapałam ufffffff,ale ciężko było hihihihi
     
  20. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Nic, tylko tłuc w ścianę tym głupim łbem - nie zeżarłam chutneya :cry:
    A poza tym, dzień dobry wszystkim :)
     
    draculik34, eliza9070 and -katie1234- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.