Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    To ty ładnie obłowiłas sie w te koszyki :D :D :D ja jestem takim minimalistą....nie narobić sie ale zgarnąć to co sie należy a jak uda sie więcej to jeszcze lepiej :)
    Mówiłem, że tak będzie ale zabawa mimo wszystko jest przednia :D
     
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Miałam 167 koszyków.
    Zostało 48.
    Odkryję chyba wszystko co się da na Wyspie,dzięki tej małpiexD Ups. Dzięki królowej.
    SN dałam tylko na rozsiew roślinek. I ani kropli więcej. A teraz mam 4262 sztuki. SP 288 sztuk a SNZ 1927.
    Sam zysk:)
     
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Mi niestety też, szczególnie to w żółtych papierkach :D
    W sumie, to coś BP może popuściło ;), a poza tym to zbiór z rana przed pracą i po pracy dlatego tyle się uzbierało :). No, a poza tym nie powiem ;), królowa mnie skusiła i miałam prawie całe 3 łąki na farmie zwierza :p.
     
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    dziś dostałam od ciebie Carlain papierek...dziękuję
     
    ryba4862, Hesarenka64 and carlain21 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co. Chciałam,żebyś tylko sprawdziła, bo ja nie pamiętałam. A dowiedziałabym się,czy wysłałam czy nie,jakbym na liście znajomych Cię wyszukała a to by chwilkę trwało:)

    W takim razie komuś coś jeszcze wyśle:)
     
    ja-nina7, ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  6. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    A Ty jeszcze zbierasz papierki ? Szkoda, że nie mogę dzis pomóc tobie. Jakas obsuwa chyba ci się trafiła -.-
     
    ryba4862, Hesarenka64 and ja-nina7 like this.
  7. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    niestety mam duże opóznienie w zbiorach papierków
     
    ryba4862 and Hesarenka64 like this.
  8. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Jeszcze wygrzebałem jeden papierek :) dasz radę spotkać się z królową ?
     
  9. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ależ teraz gra muli :(. I forum też :(. Próbuję nałapać te ostatnie koszyki i trochę porządku na farmie już zrobić i mnie nerwy biorą:mad:
     
  10. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Spokojnie :) odpocznij, posłuchaj muzyki i wyluzowana zrobisz wszystko szybciej :)
     
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie Nutko jest w porządku:)
    Ustawiłam wszędzie na farmie zagrody:)
    Na Bahamie też kilka mam.
     
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Może mi net muli bo własnie słucham jednocześnie muzyki xD.
    Ale i tak, koszyki zużyte, troszkę drzewek już dostawione. Reszta rano z kuponikiem ;).
    A teraz pracusiom życzę dobrej nocy i cudownych darów od królowej w tych ostatnich godzinach eventu :).
     
    Hesarenka64, ja-nina7 and carlain21 like this.
  13. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Jest bardzo prawdopodobne, że taki jest powód :)
    Ja życzę tego samego i spokojnego spania :)
     
    Hesarenka64, Nutka and ja-nina7 like this.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    mam już drugą platforme w połowie...ufff...ale do koszyków chyba nie dojdę brak jeszcze 12 szt.papierków

    Między czasie wiosenne zmiany..cxzy się podoba..czy pasuje do chatki?
    Walczę dalej z papierkami..
     
    Last edited: Feb 8, 2016
    Hesarenka64, Nutka and carlain21 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Jutro wyślę:)
    Śliczna wiosenna kreacja. Cóż to za pytanie? Oczywiście,że pasuje.
    Chcę podziękować za pomoc w dotarciu do królowej. Bez pasków od Was by się nie tak szybko udało, pewnie do jutra bym jeszcze zbierała.
     
    Hesarenka64 and Nutka like this.
  16. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam z rana ... pracowałam do póżna na farmie i już tylko trzy papierki muszę skręcic...i dojdę do królowej małp...
    Proszę o pomoc w papierkach...
     
    Hesarenka64 likes this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)

    Napisz w wątku eventowym lub w dziale z prośbami o wypadajki:)
    Nie masz jeszcze żadnych zbiorów na już?
     
    ja-nina7 and Hesarenka64 like this.
  18. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    mam cały czas kręcę ale nie mam wszystkich do zakonczenia platformy brak 2 papierki
    No i niestety nie skonczę eventu bo mam max wysłanych prezentów...nie wiedziałam że jest limit na prezenty! a brakuje mi tylko 13 papierków m...e!
    Nie pojem słodkości!!!!
    Koszyki się zmarnujją!
     
    Last edited: Feb 9, 2016
    Hesarenka64 likes this.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Wysłałam pasek:) Napisz prośbę w wątku eventowym. Szkoda,żeby kosze się zmarnowały:)
     
    ja-nina7, Hesarenka64 and Nutka like this.
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Kazik :), bardzo dziękuję za obronę :music:.
    I jak? Odpoczęliście po królowej? xD Janinko, udało Ci się chociaż troszkę koszyków użyć? :)
    Serca szykujecie do evenciku Walentynkowego ? ;)xD
     
    ja-nina7, Hesarenka64 and carlain21 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.