Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Im więcej tutaj gości,bywalców tym lepiej:)

    Ja mam wszystkie prace ze Stylowej Szafy. Miałam jeszcze 2 inne z innych pracowni,ale zaginęły wraz ze starym forum.
    Pomysł Edi, cytat ja wybrałam.
    A Twoja mi przypomina moje 2 sygnaturki:)
     
    granaszka and Nutka like this.
  2. ivonne

    ivonne Czeladnik forum

    To chyba mamy podobny gust :) ja mam tylko jedną sygnaturkę ale mi wystarczy bo ja na forum malutko pisze to się nie opatrzyła. :)
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Może zaczniesz trochę więcej pisać.:)
    Stokrotka się ucieszy,jak zobaczy,że sąsiedzi,znajomi się odezwali,aby napisać kilka słów.
    Takie same kolory ma moja sygnaturka:) .
     
    Hesarenka64, granaszka and Nutka like this.
  4. ivonne

    ivonne Czeladnik forum

    Stokrotka pisała mi na farmie, że macie taki wątek ale jakoś do dziś nie mogłam tu trafić ale dziś musiałam :) może jeszcze zajrzę a teraz mówię dobranoc bo raniutko wstaję.
    Dziękuję za miłe przyjęcie :)
     
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobranoc:)
    Ja jeszcze chwilkę pasków poszukam:)
     
    Hesarenka64, granaszka and Nutka like this.
  6. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Mam zbiory o 24 .00 mam nadzieję dotrwac...oczy same mi się zamykają a zapałek brak !

    Chyba się pięknie pożegnam ...dobranoc koteczki z chateczki..!
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobranoc:)
    Podrzucę jeszcze później pasek:)
     
    Hesarenka64 and granaszka like this.
  8. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Dzień dobry kociary :) mam nadzieję, że dary sypią się Wam jak z rękawa :) korzystamy póki hojna Królowa panuje na farmie :)

    [​IMG]

    Miłego dnia wszystkim magicznym :)


     
  9. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :)
    Dziękuję bardzo i również życzę miłego dnia :).
    Karola [​IMG] .
    Dlaczego się nie chwalisz jak idzie z eventem? :D i czy królowa dla Ciebie łaskawa? xD
     
    Hesarenka64, carlain21 and granaszka like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Czytałaś Nutko w eventowym,że niedawno rozpoczęłam zabawę:)
    Mam 167 koszyków:)
    Super ta królowa.
    Mogłaby więcej SP dawać.
     
    Hesarenka64, Nutka and granaszka like this.
  11. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Czytałam, czytałam, ale tu w końcu domek ;) i tu musi być to zanotowane ;). Ciekawe jak idzie Janince :music:.
    Ja też zasadzam się głównie na SP i czasami robię przerwy, żeby królowa wróciła do dawana SP xD.
     
    Hesarenka64, granaszka and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Królowa czasem się obija i ani ZB ani SP nie rzucaxD
     
    Hesarenka64, Nutka and granaszka like this.
  13. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Królowa ma na względzie farmerowych łasuchów i im rzuca czekoladki :D
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mnie już czekoladek nie potrzeba,ta wartość już uzbierana. Teraz zbieram dla zabawy.

    I różnie z koszykiem wychodzi, czasem się zatnie i figa:)
     
    Hesarenka64 and Nutka like this.
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorową porą ...wróciłam od syna a u niego cały domek kaszląco-smarkaty i do tego gorączka..nagotowałam gar rosołu do tego potrawkę z kurczaka z marchewką i ryż.. zobaczymy jutro...a teraz dale za evencik się biorę ..dzięki koleżanką z chatki przeszłam już schody teraz druga platform..nie wiem ile zdobędę słodkości ale może mi się uda...prośba wielka do wszystkich wspomóżcie papierkami!
    do potem w domku teraz praca czeka..pralka pierze ciuszki z podróży rosół się gotuje wolno itp itd
     
    Hesarenka64 and Nutka like this.
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    On się nie zacina, tylko myszą z niego schodzi i wtedy się nie rusza ;). Trzeba szybko wtedy najechać myszą na koszyk. Ja już prawie do perfekcji dochodzę :p. Czasami tylko jak się za bardzo rozproszę i posunę szybko za czymś to spada z koszyka xD.
     
    Hesarenka64 and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja-nina7 sprawdź czy ja wysłalam Ci papier:)
    Bo ja muszę szukać Cię w spisie a nie pamiętam, czy wysłałam.
     
    Hesarenka64 likes this.
  18. Kazik

    Kazik Zaawansowany


    Witam :)
    Jest tak jak mówisz ale mi do perfekcji brakuje bardzo dużo :)n niemniej uważam, że to najlepszy event od niepamiętnych czasów.
    Odpoczywam bo nabiegałem sie za Królową aż nogi i ręce mnie bolą :)
    Wróce tam za jakis czas bo teraz w oczach mi sie troi :)
     
    Hesarenka64, carlain21 and Nutka like this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ja od 16 nie mogę wybiegać ok. 90 koszyków, bo już mi ręka mdleje i oczy zeza robią :p. No, ale przecież nie podaruję xD. Chwila przerwy i na żebry :D
     
    Hesarenka64, Kazik and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    xDxDxD
    Ja potem ustawię jeszcze świetliki:) Rano będzie ileś tam koszy.
    Wciągające to,ale patrzeć dobrze trzeba. Czekolada z SP mi się czasem myli. xD


    Mam tak samo jak opisywałeś wczoraj:):):)
     
    Hesarenka64 and Kazik like this.
Thread Status:
Not open for further replies.