Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Ja babcią nie jestem ale jako dziadek też jestem dumny jak dajecie radę :D

    A dlaczego Nutko skrzydełka ci opadły? Z tego co czytam event idzie świetnie
     
    carlain21 and Nutka like this.
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Znając charakter Babci jestem tego pewna na 200% :).
    Mi idzie dobrze :), a jak Tobie ? :)
    A skrzydełka mi opadły , bo dostała dzisiaj czerwonymi literkami po oczach i przez miesiąc :cry::cry::cry: do nas nie zajrzy :(:(:(. Przeczytaj kilka postów wyżej to będziesz wiedział ;).
    A w związku z wiosną, to ją straszysz swoim garniturkiem :p. Ale i tak miło Cię widzieć :).
     
    carlain21 and Kazik like this.
  3. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Miesiąc to dużo...trochę będzie do nadrobienia ale za to motywacja do działania będzie wieksza :)
    Wy tu jesteście takie zintegrowane, że pomożecie koleżance babci .
    Eh...muszę faktycznie zmienic garniturek bo jeszcze ktoś powie, że przez moje niestosowne ubranie wiosna spóźnia się

    Event może nie idzie tak dobrze jak tobie ale ogólnie zadowolony jestem. Najważniejsze, że ukonczony w całości
     
    waszunio and Nutka like this.
  4. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Masz jeszcze trochę czasu, żeby od królowej dostać co nieco ;).
     
    Kazik likes this.
  5. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Wykorzystuję ten czas jak tylko mogę :) :) powiem wam tylko w sekrecie, że mnie to latanie z koszykim przed królową troche męczy, wolałbym jednym kliknięciem odebrac nagrody za swój trud.
     
    carlain21 and Nutka like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja się jeszcze nie zmęczyłam, nie odbieram jeszcze nagród,nie mogę.
    Może będę mieć takie samie odczucia....:)
     
    Kazik and Nutka like this.
  7. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Powiem Ci, że mnie też xD. Robię sobie przerwy gdzieś co 10 koszyków, a szczególnie jak przestaje wypadać super pasza ;).
    Teraz korzystam ile mogę, bo we wtorek to już prawie nic nie zrobię. Jutro wieczorem dojrzałe ;) zwierzaki już zacznę zdejmować, bo koszyków nie dam rady napełnić zbyt wielu przed pracą :sleepy:.
     
    carlain21 and Kazik like this.
  8. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Staraj się bo czas ucieka :D myśle, że odczucia będziesz miała takie same :D

    Ja jeszcze dzis poszaleję a od jutra juz znowu czas muszę ukraść innym ważnym sprawom a nie jest to łatwe :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  9. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witajcie z Opola....już jestem w domku a tu nowe zmartwienia cała rodzinka syna się pochorowała na wirusowe coś tam...jutro zacznę działac z choróbskiem a dziś nareszcie spokojnie mogę zajac się eventem mam jeszcze schody i plaatforme jedną do zrobienia ale brak papieru ...chyba zaliczę nocne siedzenie na fermie..
    A w Poznaniu było super..opera,kino ,koncert zaliczony i tak dużo ludzi poznałam z rodziny mojej psiapsiółki że już się mi myli kto jest lekarzem ,kto ambasadorem a kto szefem filharmoni,pomijając innych wujków i kuzynostwo...udany był ten wypad jako pomoc wszak ale odchamiłam się na cały rok...znikam w piecu rozpalic bo mieszkanie mi się wychłodziło zanadto!
     
    waszunio, Nutka and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Staram się jak mogę,walczę do końca. Już bym była blisko,ale złośliwości rzeczy martwych nie przeskoczęxD

    Ja-nina7 miło Cię widzieć z powrotem. :)
     
    Nutka and Kazik like this.
  11. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Powodzenia więc i dobrej nocy :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie dziękuję:)
    Dobrej nocy.
    Miło,że Nas odwiedziłeś.
     
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dobrej nocy :).
    Fajnie, że już jesteś i do tego taka zadowolona z wyjazdu :inlove:. Event wprawdzie bardzo fajny, ale real zawsze ważniejszy :music:. Przysiądziesz to dasz radę i jeszcze od królowej coś wyciągniesz ;).
     
    carlain21 likes this.
  14. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Nutko jak zwykle to Tu bywa zawsze pocieszyc potrafisz....a real to real inne ma piorytety..z eventem postaram się coś nie coś podgonic ...ale to przecież tylko gra...
     
    carlain21 and Nutka like this.
  15. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Puk, puk...tu babcia Grażyna, można się przyłączyć ?

    Karola....zbieraj i kręć papiery :) rozpoczęty event trzeba skończyć a ja bardzo Ci kibicuję :)
    Nutko...ten event to nagroda za wszystkie farmerskie starania, wyciągnij jak najwięcej, zasłużyłaś na to :)
     
  16. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    wspomoże mnie ktoś papierkami...bardzo proszę!
     
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :)
    Smutno :(
    Magiczna chatka będzie czekać i sąsiedzi również .
    Grażynka czytać nas będzie mgła nie logując sie do gry .
    Oby tylko sama nie zechciała wziąć sobie dłuższego urlopu :(
    Janinko , wyślij do mnie sówkę :)
     
  18. granaszka

    granaszka Okazjonalny autor

    Napisz sówke, jeszcze mam wolny prezent :)
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witamy serdecznie nową Magiczną dziewczynę :). Piękną masz sukieneczkę :inlove:.
    A ja będę ciągnęła ile się da xD. W końcu to dzięki kasztankowi :inlove: mogę to robić efektywniej więc nie mogę zawieść Ofiarodawczyń :music:.
    Oczywiście, że tylko gra i ma służyć rozrywce, więc spokojnie co się da to zrobisz :). Nie wiem ile wiesz (poczytałaś), ale warto żeby dojść do drugiej części nawet poświęcić trochę SN jak masz, bo potem powinnaś odrobić to z nawiązką ;). Jak będą rosły roślinki to trochę poczytaj forum ;).
     
    ryba4862, granaszka and waszunio like this.
  20. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witam
    Jak każdą beczkę miodu łyżka dziegciu może zepsuć, tak całą radość popsuła wiadomość o Stokrotce. A tak się fajnie już czytało z krzaczków wasze konwersacje. Czas szybko minie i powróci znowu. Ja też miałam nieplanowane wakacje.
    Pozostałym poprawy humorów, łaskawymi darami królowej.
     
Thread Status:
Not open for further replies.