Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    [ciach]
    A ja przegapiłam schody i myślałam,że zostały mi 2 ostatnie zadania w części tylnej. A tak naprawdę to całe schody jeszcze mi pozostały. Sieję jeszcze eventówkę, ponieważ na te 2 zadania by mi wystarczyło,więc myślałam,że mam a tu nietety jeszcze do części środkowej trzeba nasiać.
    Brakuje mi jeszcze coś ponad 20 sztuk papieru mache. Sieję co mogę i liczę na paski. Wczoraj mi net wcięło, już bym miała pewnie o wiele mniej do zrobienia a tak to jeszcze walczę ciągle:)


    Usunięcie cytatu. MOD_Saphire
     
    Last edited by moderator: Feb 7, 2016
    Nutka likes this.
  2. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dasz radę :) :) :) posiejesz na noc długorosnące i ukręcisz brakujące papiery , trochę pomogą sąsiedzi tylko zarezerwuj czas na dary Królowej bo to trochę trwa :)
    Ja co jakiś czas sobie robię przerwę bo tak jednym cięgiem nie da rady.....po kilku sesjach już niczego dobrze nie widzę :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Sieję teraz trzcinę,winogrono,marakuję,wanilię na Bahama i lesie oraz eventówkę:)
    Siano,wszystko co krótko rośnie,żeby szybciej pasków nazbierać.
    Będzie dobrze.
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  4. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Jasne Karola, że będzie dobrze bo jak nie My to kto ? :D :D :D
     
    Nutka and carlain21 like this.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jak nie My to BPxD

    Z salaty wypadł mi teraz pasek. Będę za niedługo mogła ukręcić 10 papier. Do tylnej części braknie 4 papierki i jeszcze 2 lub 3 zadania ostatnie w części środkowej zostaną:)
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Trzymam mocno kciuki , idę zbierać dary i małą przerwę muszę zrobić żeby zintegrować się z rodziną :)pa. pa Karola...do później :)
     
    waszunio likes this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wspaniałych darów, hojności bogini.
    Ja gram i się integruję.
    Do zobaczenia:)
     
    waszunio and Nutka like this.
  8. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Last edited by moderator: Feb 7, 2016
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A ile tych punktów jest nałożonych,nie powinnaś Modko podać informacji o ilości?
     
  10. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Ilość to informacja dla gracza i nie ma obowiązku informowania o tym ile ich jest innych graczy. A za co napisałam.
     
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Sama szukałam,ale nie dowiedziałam się nic.
    To mam tylko pytanie czy Stokrotka może grać dalej,nie ma żadnej blokady konta?
    I na jaki czas te punkty?
     
  12. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Takie informacje uzyska ona - pisząc do pt. Nie omawiamy cudzych banów z innymi osobami.

    Dyskusja na temat nałożonych blokad czy to na forum czy w grze jest zabroniona na forum.
     
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Rozumiem.
    Mam nadzieję,że może grać dalej,bo nie wiem tego.
    A pkt szybko zostaną odliczone.
     
    Nutka likes this.
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    o_Oo_Oo_Oo_O
    Cóż, łapię dalej dary od królowej ;).
    No i jak idzie? Użyłaś SN? ;)
    A gdzie nam się podziała Tekla? Gertruda dała znać, że żyje to teraz Tekla zaginęła w akcji? :eek:
     
    carlain21 likes this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Wszytko już wiesz;)

    Nie. bo sieję jeszcze eventówkę. Jutro na bank,będę mieć wszystkie wypadajki. Podgonię SN, jak mi naprawdę niewiele będzie brakować,pomimo zbiorów długorosnących.
    Mam już ukręcone 11 papierów mache.
    Brakuje 3 do ostatniej części wozu.
    Potem 2 lub 3 zadania w środkowej części zostaną.
    Sieję roślinki krótkorosnące też. Zdarza się wypadajka.

    A,gdzie Klara***?
    Tekla szybko się nam odnajdzie.:)
     
    waszunio and Nutka like this.
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    To dobrze, że Ci się udaje przybliżyć do królowej :).
    Mam nadzieję, że Tekla się szybko odnajdzie :).
    A Klary*** to już bardzo dawno na forum nie widziałam :sleepy:.
    Królowa dała mi też ok. 3 mln. SG :).
     
    waszunio and carlain21 like this.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Coraz bliżej,ale jeszcze obawy mam:)

    I już mnie to tak nie cieszy teraz.:cry:

    Skoro nie widziałaś Klary dawno,to znaczy,że obie jej nie widziałyśmy.

    Spory zarobekxD Na waciki będzie jak znalazł.
     
    waszunio and Nutka like this.
  18. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    A tu widzę zrobił sie kącik zaginionych :) wszyscy wróca jak event się skonczy i słonko zagrzeje :)
     
    waszunio, carlain21 and Nutka like this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Wacików na farmie nie ma :D. Ale na pewno znajda zastosowanie :p.
    :cry::cry::cry::cry: mi też trochę opadły skrzydełka, ale myślę, że Babcia ;) będzie i tak z Ciebie dumna jak Ci się uda i zbierzesz dużo dobra od królowej ;)
     
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Jak się obawiam,że jak słonko zagrzeje to dalej będą zaginionymi:p

    Jak event?


    Nie ma, tak się mówi tylko:)

    Myślisz,że Babcia,by tak chciała,abym ja się bawiła,kiedy sama nie może?:cry:
     
Thread Status:
Not open for further replies.