Wóz karnawałowy

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by samotnosclatarnika, Feb 4, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Ekspert forum

    Może Ktoś powiedzieć-po której stronie ekranu jest przód wozu??????? Mogli chociaż dyszel namalować!!!!!!!
     
    Agulka87 likes this.
  2. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Jak dla mnie przód jest po lewej stronie. Ale masz możliwość zacząć dekorowanie od której strony chcesz więc właściwie nie ma to większego znaczenia :)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Antenka18, dziękuję za pomoc.

    Według mnie pierwsza część od lewej to przód wozu. Zazwyczaj zaczynamy od lewej strony.

    samotnosclatarnika, czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  4. tygrysek29

    tygrysek29 Forumowy żółtodziób

    Mam może głupię pytanię ale od jakiegoś czasu zaczełam na nowo grać i niewiem skad mam wziąść farbe?Czy może mi ktoś podpowiedzieć będe bardzo wdzięczna
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    Tak jak jest napisane w poradniku : >>>Królowa Karnawału<<<

    "Farba konieczna do realizacji tej części eventu to narzędzie wypadające podczas plonów.
    Znajdziecie ją w stodole - zakładka "Inne". "

    Na przyszłość otwieraj proszę nowy temat i w nim zadaj swoje pytanie.



    Czy Autor tematu ma jeszcze jakieś pytanie ?
     
  6. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Ekspert forum

    Dziekuje za odpowiedzi odnośnie przodu wozu......Ale do końca nikt na sto procent tego nie wie......Smutne??????
    Czy tak ciężko jest zaznaczyć??????
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dla mnie osobiście nie ma znaczenia, która część wozu jest która, ważne jest że aby uzyskać dostęp do części II eventu muszą być udekorowane wszystkie części. Wybierać zadania do wykonania w pierwszej części eventu też można niezależnie od nazwy, bo w każdym zadaniu są widoczne nagrody.
    Niemniej jednak zaznaczone rzeczywiście nie jest, ale specjalnie dla Ciebie sprawdziłam w grze która część wozu jest która opierając się na zadaniach. Na 100 % przednia część wozu to ta część po Twojej lewej ręce, środkowa oczywiście w środku planszy, a tylna po Twojej prawej ręce.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  8. tygrysek29

    tygrysek29 Forumowy żółtodziób

    Dziekuje :) nie mam juz pytań
     
  9. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    W takim razie dziękuję i zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.