Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Też jestem bardzo ciekawa :D. Co chwilę sprawdzam czy niczego w szafie nie ma dla mnie :p.
    Jak mogłaś nawet tak pomyśleć >:(:cry::cry::cry:
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja to tak w żartach:)
    Babcia się nie martwixD



    Bo taka samotna się czułam, przez chwilęxD:p

    Żartuje:)

    A ja w młynie kręcę 9 czegoś tam:)
     
    stokrotka76 and Nutka like this.
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Może odporniejsza, bo bardziej doświadczona ;).
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Doświadczenie babcia ma:)
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Chyba dopiero jutro zaspokoimy swoją ciekawość :)
    Już nigdy tak nie żartuj bo kto by tu będzie rządził :) przecież wiesz, że ta chata tak naprawdę na Twojej głowie jest i dzięki Tobie funkcjonuje :) i ja zawsze o tym pamiętam :) a Nutka pewnie nie pamięta czasu, kiedy tu było pusto i wiatr hulał po chacie :)

    A doświadczenie pewnie, że mam szkoda, że nie tylko pozytywne ale jakby było tylko pięknie to byłoby nudno :)
     
    Last edited: Feb 3, 2016
    waszunio, carlain21 and Nutka like this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Nutka jak się pojawiła to tu się dopiero ruch w interesie zrobiłxDxD
    Kręcę 4 papierki:)
     
    Nutka likes this.
  7. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Niestety :eek:. Ale i tak mam już tyle pięknych sukienek, że chyba codziennie zacznę się przebierać xD.

    Nim znalazłam Chatkę to było tu trochę cicho ;). I naruszyłam delikatnie Wasz spokój :p.
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    StrojnisiuxD:p

    Nie naruszyłaś spokoju, wprowadziłaś tutaj życiexDxD:inlove::music:
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Widzisz Karola to drugi Dobry Duszek naszej chatki :)

    Ale to takie kobiece, mieć pełną szafę a nie mieć co włożyć na siebie więc każda nowa kiecka cieszy :D

    Jak dobrze, że naruszyłaś ten spokój :) tego potrzebowałyśmy i jest nam miło, że jesteś z nami :)

    Karola bardzo dobrze to ujęłaś....Nutka wprowadziła tu życie :)
     
    waszunio, carlain21 and Nutka like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pomyłka Stokrotko:)
    To już, któryś z kolei Dobry Duszek Chatki:)
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  11. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Siedzę przed kompem czerwona ja burak, tak mnie zawstydziłyście :music:
    [​IMG] .
    Dziękuję Wam za bardzo miłe słowa :inlove::inlove::inlove:.

    A tymi strojami na forum chyba nadrabiam to, że w realu nie cierpię się przebierać i stroić xD.
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Proszę:) Prawdziwe są.

    Przebierać to rozumiem.
    Stroić? Przecież nie jesteś choinkąxDxD
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Niby tak ale niektóre duszki pojawiają się i znikają :( ale wszystkich jednakowo oczekujemy i cieszymy się ich obecnością :)
    Zaginęła na Gertruda :(
    Nie musisz sie czerwienić to zasłużone słowa :)
    Ja też nie lubię być taka na baczność...bardzo cenię sobie luz i wygodne buty :) chociaż czasem lubię być elegancka ale na krótko :) i coraz częściej w eleganckim ciuchu czuję się trochę jak przebrana i to nie jest kobiece ale tak mam :)
     
    carlain21 and Nutka like this.
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Właśnie :(. Już wczoraj pisałam, żeby się odezwała, ale coś Jej nie widać :(. A nie jest moją sąsiadką więc nie widzę czy sie pojawia na farmie 8).
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Gertruda, Rybka,Klara***, Tekla,waszunio, Kazikm ja-nina7:(
    Gdzie Oni są??:music:

    Ubierać się lubię:) Stroić nie:) Wygodnie tak:) Elegancko, zależnie od okoliczności i potrzeb:),tak:). I do tego muszę się dobrze czuć,żeby się ubrać elegancko jak się ubiorę a humoru dobrego nie ma to i tak nie czuję się elegancko. Tylko jestem ubrana, bo taka potrzeba. Oj chyba masło maślane mi wyszło:eek:
     
    stokrotka76 and Nutka like this.
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Mam bardzo podobnie, tylko coraz rzadziej mi się chce ;).
    Do Gerti wysłałam zaproszenie, ale jest czerwona, tzn. nie ma Jej na farmie
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Jeżeli to tylko brak czasu to spokojnie i taką mam nadzieję -.- moją sąsiadką też nie jest więc nie wiem tak samo jak Ty :) ale za to Janina szaleje kulturalnie, pomaga przyjaciółce i pewnie niewiele myśli o evencie :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja też nie wiem co się dzieję.
    Oby tylko jakieś przyjemne sprawy odciągnęły Gerti od farmy a nie coś poważniejszego.

    Wykonałam 1 zadanie, a za niedługo wykonam 2. Kręcę 8 sztuk papieru mache:)
     
    stokrotka76 and Nutka like this.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Farma coś mi świruje8). Dobrze, że już posiałam na noc i nastawiłam mąkę ;).
    Jutro znowu do pracy, a tu długie mycie przede mną więc się już na dziś żegnam z nadzieją, że może Gerti jutro się odezwie :music:.
    Pa, pa Dobre Duszki :inlove:.
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  20. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Pa...dobranoc :)
    Ja też mam problem z netem a jeszcze muszę na zbiory poczekać, jak zniknę bez pożegnania to wina netu będzie :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.