Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Event - wszędzie małe pola. Goździki już posadzone. Po bokach drzewka.
    Na Bahamie wielbłądy, a po bokach drzewka.
    Zobaczymy co z tego wyleci. ;)
    A Ty już gotowa?
     
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Tak gotowa.
    Już czekam na Starcie:) A potem trzeba do Mety dotrzeć:)
    Na leśnej mam same świetliki,po bokach drzewka perfumowe i złotolistne. Na głównej mam połowę drzewka,połowę pola. Na dzikiej mam szopy,psy,orły i pola oraz kilka drzewek,które tam stały od poprzedniego eventu, co z ts odkryłam.
    Na Bahama mam pola i 2 magiczne drzewka i po jednym drzewku z ostatnich drzewkowych posągów.
    W lesie deszczowym połowa drzewka,połowa pola:)
    Zobaczymy co z tego wyniknie:)
     
    stokrotka76, Nutka and waszunio like this.
  3. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    O - to świetliki pięknie wyglądają w lesie. Cały las w świetlikach. Mmmm. Tajemniczo i trochę bajkowo. :):D
    Ja mam trzy. Lubię je. Fajną mają animację. Ten kto wymyślił tę zagrodę miał wspaniałą wyobraźnię.
    Według mnie to najładniejsza zagroda w farmeramie.
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To moja duma po jednym z G&T:)
    Rzeczywiście pięknie i bajkowo wyglądają:) oraz tajemniczo.
    I jeszcze się pochwalę mam też mnóstwo drzewek złotolistnych. Też je uwielbiam.
     
    stokrotka76, Nutka and waszunio like this.
  5. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Pamiętam jak złotolistne pojawiły się w grze. :):D
    Śliczne ruszające się drzewka. To chyba jedyne takie.
    Pozostałe się nie ruszają. Szkoda.
    A las złotolistnych pięknie wygląda. Wiosennie i słonecznie.
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    I jak patrzą tymi oczkami:)
    I lśnią tak na złoto:)
    Czas już chyba zmykać.
    Dobranoc:)
    Powodzenia w czasie eventu.
     
    stokrotka76, Nutka and waszunio like this.
  7. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobranoc Carlain.
    Słodkich snów. :):)

    Dziękuję i życzę Ci też szybkiego skończenia eventu. :)
     
    Anetta41 and stokrotka76 like this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witajcie moje Magiczne:)

    Moje świetliki i ja czekamy na event:):inlove:


    [​IMG]
     
    waszunio and stokrotka76 like this.
  9. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :).
    Twoje świetliki jak najbardziej pasują do tego magicznego wątku :music:. Cudnie wyglądają :inlove:. Ciekawe czy są równie pożyteczne ekonomicznie ;).
    Ja na początek mam 159 papieru i 16 koszyczków :D.
     
    waszunio, stokrotka76 and carlain21 like this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja mam 87 papieru i 23 koszyczki:)

    Same cenę mają ok. 2500. Poza tym potrzebne są na paszę dla pająków. Pasza dla pająków droga ok 3900 na ten czas.

    Byłoby pewnie więcej papieru jakbym pól miała więcej a nie drzewek, to samo wypada:)

    Stawiam świetliki,nie muszę się martwić paszą mam jej mnóstwo dla nich:)
     
    stokrotka76 likes this.
  11. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Ja właśnie z drzewek mam tyle papieru, ale zagrody tylko na leśnej i 2 na baha, ale tylko leniwca zebrałam.
    To fajnie masz z tymi świetlikami :). Ale ja nie lubię kupować zwierząt na targu, bo strasznie drogie są, więc wolę hodować różne ;).
     
    stokrotka76 and carlain21 like this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Papier to jeszcze z pól leci:)
    Koszyki z zagród,warsztatów:)
    Ja też hoduję różne, kangury u mnie też dłuższy czas były i mam ich ok 500 sztuk,żółwe,szopy, wszystkie zwierzaki hoduję,bo lubię:)
     
    stokrotka76 and Nutka like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...a ja mam 138 papieru i 30 koszyczków :) więc początek jest niezły :)

    Podobnie jak wy wymieniam zagrody i staram się mieć swoje zwierzaki, nie mam zapasu żadnych zwierzątek ale pomalutku zbieram...do następnych dożynek powinno byś sporo na stanie :D :D :D

    A polana Karoli ze świetlikami wygląda imponująco i tajemniczo :) ja też lubie świetliki ale nie mam aż tyle :)
     
    waszunio and Nutka like this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W tym jeden koszyk ode mnie:p:inlove:
    Mam jeszcze jedne świetliki w pasku, bi te już na polanie się nie zmieszczą:)
    Najwięcej mi te świetliki dały koszyków, bo szopy,psy i orły nie spisały się.
    Jeszcze jeden zbiór po 00:00 mam świetlików:)
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tak, jeden koszyk słodkości od wnusi dla babci :) babcia się cieszy jak wnusia pamięta i dziękuje :inlove::inlove:

    Nie wiem ile tej roślinki eventowe potrzebuję, muszę poszukać , to zbieranie roslinki martwi mnie bo pól nie mam tak dużo a czasu na zbieranie też niewiele i nie wiem jak się z tym wyrobię , ale nie ma co marudzić , event dopiero się zaczął :D

    Już wszystko wiem :0

    szarłat 15.000 ( dużo :( )
    paski papieru 896
    mąka z szarłatu 256
    papier mache 128
    farby 30
     
    Nutka likes this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    15 000 sztuk,ale jeszcze sprawdzę:)

    [​IMG]
     
    waszunio, Nutka and stokrotka76 like this.
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Nie mylisz sie Karola, już wiem i wyżej napisałam.
    Trochę dużo jak na czas jakim ja dysponuję ale zobaczymy :)
     
    Nutka likes this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Może siej na Bahamie i lesie deszczowym?
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Bahamę mam już obsianą szarłatem a las deszczowy mam zastawiony drzewami i nie będę tego zmieniać :)
    Leśną polanę też mam całą w drzewkach a na pozostałym miejscu pola i zagrody....tam chyba poczynię jakieś zmiany....może trochę zagród schowam ;)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Z pól wypada to samo co z drzewek:) Jednak pewnie zapasy owoców robisz,a nie po dożynkach to pewnie zbierasz od początku:)
    Ja też mam całą prawie Bahamę z polach i zasiany szarłat.
    Jak w nocy zbiorę jutro świetliki coś tak nie dużo po 00:00 zbiór wychodzi,to może zamienię na pola:)
     
    Nutka and stokrotka76 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.