Szkoła mentorów.

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by NASTKA.BURAN, Jan 29, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Kolejny raz zdarzyło mi się, że po wywaleniu kurczaka system wrzucił mi tego samego.
    Trzymam każdego, gra, czy nie, minimum tydzień. Ilość wymienianych kurczaków nie ma znaczenia.
    Pisać do PT?
     
    dantic3 likes this.
  2. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Jak wywalisz kurczaka, nie klikaj od razu na jajko, tylko za chwilkę.
    Też tak miałam. Teraz biorę na wstrzymanie (odrobinkę).
    Pozdrawiam i życzę Ci samych Pracusiów :))
     
    dantic3 likes this.
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie przed chwilą była taka sama sytuacja.Wywaliłam lenia i po sekundzie wrócił.
    GoskaK,spróbuję co piszesz.Super porada :)
     
    GoskaK and dantic3 like this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    GoskaK, dziękuję za pomoc.


    NASTKA.BURAN, jak Kurczak gra to chyba warto Go trzymać dłużej niż tydzień, ja osobiście szanuję takie Kurczaki bo trudno o nie i grających nawet powoli nigdy nie wyrzucam. Jeśli chcesz możesz oczywiście napisać do PT, ale w przydzielaniu Kurczaków PT Ci nie pomoże, robi to system automatycznie i PT nie ma na to wpływu. Radzę skorzystać z podpowiedzi GoskiK.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
    GoskaK likes this.
  5. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka,

    Dzięki Gośku spróbuję.

    Atena... nieżywe, na 3 lvl, trzymam tydzień, bo czort wie, czy nie wróci. Ja osobiście miałam do tej pory 2 grające kurczaki i 2 grające do TS.
    Przy tej ilości grających kurczaków, jak jeden dogra do 40 lvl to jest, jak dla mnie, super..
    I nie chodziło o przydzielanie kurczaków, tylko błędne wrzucenie tego samego.
    I sorki, nie było mnie stad ta długa cisza.

    Dzieki. Można zamknąć.
     
    Last edited: Jan 30, 2016
    GoskaK likes this.
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Taka sugestia była już przez nas zgłaszana, jednak dział techniczny nie uznał tego za błąd -kurczak wraca do obrotu, my znowu jesteśmy wolni, więc znów możemy na niego trafić.
    Można próbować rady GoskaK, może kolejne okażą się bardziej pracowite.
    Miłego dnia życzę i zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.