Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Nie jesteś sama Stokrotko ;):)
    Witajcie :)
    Wszystkiego najlepszego dla Babć :D
    [​IMG]
     
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witajcie xD.
    [​IMG]

    Wykupiłam od rana cały sklep xD. Teraz zbieram na złote banany i itemy :).
    Miłego piątku życzę :).
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich:)

    Przepraszam,że już wczoraj nie odpisałam,ale sen mnie zmógł:)

    Nie nie zdenerwował się, bo nic się nie stało. Tłumaczył mi co powinnam zrobić.
    A ja nie byłam zdenerwowana o dziwo:) Ratowałam się jak mogłam.

    Życzę wszystkim miłego dnia:) Bezpiecznego i na piechotę i w trakcie jazdy autem;).

    Idę zbierać zagrody i na wędkowanie później:)
     
    Last edited: Jan 22, 2016
  4. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    [​IMG]Witam koteczki z chateczki..dziś mam prace domowe ..czyli jestem w domciu i kompie i mam nadzieję nadgonic event wędkarski....słoneczko mam piękne za oknem ,a okna -szyby....o matko..a tydzień temu myłam ...mam budowe obok i dlatego tak jest.....
     
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Podoba mi się ten tekst na obrazku:)

    Ja jestem w takcie mycia podłóg, robienia surówki do obiadu( z białej kapusty).
    Jeszcze po mamę jadę, jak wrócę to nastawię ziemniaki, usmażę rybę:) A surówka się w lodówce przez ten czas przetrawi:)
    O okna Janino się nie martw, większość tak ma:)

    O jeszcze lustro wyczyszczę zanim pojadę.
     
    gertruda1212, stokrotka76 and Nutka like this.
  6. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam popołudniowo ;).

    Co do okien, to niecierpiałam ich do niedawna myć >:(, ale w zeszłym roku spodobała mi się pewna reklama maszyny do mycia okien, więc się nią zainteresowałam. Poczytałam i namówiłam męża na zakup :p. Okazało się, że to jeden z moich najlepszych zakupów, a w moje ślady poszło już kilkoro znajomych, a moja Mama zażyczyła sobie takiej maszyny pod choinkę xD. Teraz zresztą korzysta z niej codziennie zbierając wodę z szyb. Pomaga również myć lustra czy kafelki :). Może mycia okien nie zaczęłam kochać, ale znacznie łatwiej mi się za nie zabrać xD.
    Zastanawiam się czy warto kupować złote banany czy od razu itemy :eek:. Bananów mam tylko 47, ale to co powinnam mieć mam odsłonięte ( nie odkrywałam kolorowych zwierzaków).
     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Odkryłaś metodę chociaż na swoją niechęć do mycia okien.
    O, których itemach piszesz o starych czy nowych na pnącze?
    Tak mi się wydaje,że na kolorowe zwierzaki to masz wystarczającą ilość bananów. Po 20ZB potrzeba o ile się nie mylę.
    Ja bym wzięła ZB, na itemy masz szansę podczas G&T lub w kolejnym rybim evencie o ile będzie. Choć jak będziesz mieć itemy to TPD będzie przybywało.
     
    gertruda1212 and stokrotka76 like this.
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    No właśnie dlatego mam dylemat :p. A jeszcze gdzieś tam się czai rafa xD. Znowu chyba pozbieram i zobaczę ile uzbieram i wtedy zdecyduję. Dzisiaj już powoli będę zbierać zagrody z pól, bo szkoda paszy. Martwi mnie, że chyba od wtorku zagrody będą znowu potrzebne :(. Skąd nabrać tej paszy, a ceny z kosmosu na rynku. A Ty masz już wszystko co chciałaś?
     
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Czemu zagrody znowu mogą być potrzebne od wtorku?
    Zbieram na ten item za 280 talarów.
    I potem kolejny,ze sklepu to co najlepsze już wzięłam.
    Brat mi dziś 2 marne ryby złowił, bo nie wiedział jak za to wędkowanie się zabraćxD A ja coś na kuchence gotowałam lub piekłam.
     
    gertruda1212, stokrotka76 and Nutka like this.
  10. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Widzisz :D, niby prosta farmerska gra, a nie można jej oddawać w niepowołane ręce :pxDxD.
    Coś zrozumiałam czytając zgadulę, że event zaczynający się 26 będzie miał wypadajki z zagród :eek:. Może lepiej sprawdź mnie i poczytaj ;).
     
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej...wiem Rybko, że to zgubny nawyk ale cieszę się, że ktos jest ze mną :D :D :D
    Mój piątek był pracowity, okien nie myłam ale i tak zmęczona jestem a jutro znowu praca :(

    Karola, czytałam o Twojej mrożącej krew w żyłach przygodzie i pozostaje się tylko cieszyć, że los był łaskawy :)

    Byłam dziś na rybach...nazbierałam 1150 talarów i nie wiem oprócz pnącza tego nowego na co je wydać :)

    Kupujecie TS ? ja czekam na drzewka bo drzewka lubię a do zagród nie mam szczęścia chociaż łabędzie przydałyby się bo nie mam ich :)
     
    gertruda1212 and carlain21 like this.
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Współczuję :inlove:. Ale w sobotę to pewnie trochę lżej w pracy, wszyscy już czują weekend :).
    A z innych nic nie chcesz kupować czy już kupiłaś? Np. paszę, wejściówki no i tajemniczości ;).
    Zagród nie kupuję, bo nie mam do nich szczęścia, a za jedną potem kupię 3 drzewka :p. I tak w sumie nie ma gdzie tych zagród stawiać, a pasza ma takie ceny, że tylko się pochlastać ;)xD.
     
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Z innych nic nie kupiłam...mam tylko to nowe pnącze i dylemat.
    Wziąć to co jest w innych czy wziąć właśnie itemy....będzie na wymianę podczas G&T....z tych innych i tak w grę wchodzi tylko super pasza bo tajemniczości mnie nie kręcą,,,zawsze dostaję drzewka albo zagrody, które i tak lądują w pasku a złotych bananów tez chyba tylu nie potrzebuję, mam wszystko odkryte i spory zapas :)

    Bedę się zastanawiała zbierając piórka a na sam koniec na coś się zdecyduję :)

    A Ty Nutko ładnie nazbierałaś tych talarków :D

    Nuteczko w sobotę jest troszkę lżej w pracy bo część dzieci jedzie do domów ale większość zostaje i potrzeby ich są niezmienne jak w każdy dzień :)


    Karola, moja forumowa wnusiu, zapomniałam podziękowac za życzonka i kwiatki ale wybaczysz babci zanik pamięci :D
     
    gertruda1212 and carlain21 like this.
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    No, ale są w mniejszej ilości to i w sumie mniej ;).
    Nie mogę narzekać na wędkowanie ;), gwiazdek nie będę brała, babeczek też, tylko naklejkę jak mi po zebraniu itemów zostanie 5 talarkówxD.
    Aaaaa, czytam fajny triller taki kryminalny :eek:, Charlotty Link "Lisia dolina" :).
     
  15. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja skończyłam Dziewczynę z Pociągu i chętnie sięgnę po tę poleconą bo nie czytałam a gatunek taki jak lubię :D :inlove:

    Powiem Wam juz dobranoc bo pospać muszę a tak w ogóle to jakoś nie mam humoru...chyba tęsknie już za wiosną, słońcem i letnim deszczem :D
     
    gertruda1212 and carlain21 like this.
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Humor to teraz, przez te krótkie dni mało kto ma 8). Ale dzień już coraz dłuższy codziennie co jest bardzo pocieszające :).
    Też się już pożegnam, bo rano wcześnie się obudziłam i teraz oczka się kleją. Dobrej nocy :)
     
  17. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dobrej nocki Kochana :) i jeszcze tylko zostawiam coś co mi ostatnio towarzyszy :eek:

    [​IMG]

     
    Nutka, gertruda1212 and carlain21 like this.
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie takie niepowołane. Brat ma swoje konto w grze założone,ale nie gra już od kilku lat.
    Więc nie bardzo wiedział tylko o co w tym wędkowaniu chodzi bo nie czytał poradników.
    Mówiłam mu,że będzie łowił,ale miałam mu wyjaśnić na czym to polega.
    Nie zdążyłam.;)
    Sprawdziłam,poczytałam. Masz rację od 26 event urodzinowy. Będziemy zbierać słodycze do koszyków a Norbi napisał,że pozysakamy je w ten sam sposób co teraz piórka w aktualnym evencie;)


    Edit:

    Poszły dziewczyny spać, więc miłych snów im życzę i dużo ciepła bo noc mroźna,ubierzcie się ciepło pod kołderkę:pxD
    Czytam,czytam i szukam mojego posta z odpowiedzią,że ręce takie nie całkiem niepowołane i się teraz proszę śmiać okazało się,że post napisany,widnieje mi tu w okienku, tylko,że nie kliknęłam dodaj odpowiedźxDxD:cry:xD:cry:

    Wybaczam babciunixD:p;) A historia no cóż zima jest,zdarzyć się może. Nie było tak źle, wszystko dobrze się skończyło. Dziękować,że nikt nie jechał,prędkości nie miałam,bo nawet jak się zatrzymałam w fosie,jednym kołem to nic słychać nie było,nawet pewnie domownicy z domu na wprost pewnie nie wiedzieli,że coś się stało. Bo nikt nie wychodził. Jednak jakby ktoś jechał,to bez zagnieceń by się pewnie nie obyło. Więc dużo szczęścia miałam.


     
    Last edited: Jan 22, 2016
    Nutka, gertruda1212 and stokrotka76 like this.
  19. gertruda1212

    gertruda1212 Książę forum

    witam sloneczka Wy moje :D teskniliscie bo ja za Wami baaaardzo :)
     
    Nutka and carlain21 like this.
  20. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    A jak zastanawiałam się,gdzieś się podziała. Wszystko dobrze u Ciebie?
    Jak event?
     
Thread Status:
Not open for further replies.