Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W temacie-na ryby jutro idę,bo już dziś mi się piwo skończyło :D A bez piwa wędkowanie się nie uda :p A do koleżanki Sekme-zrobiła,co się opłacało mi,na farmie-co panu V,niech sobie poczeka :p Sg mam,no może zawsze można mieć więcej,pomyślę....;)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ewelinpio,w związku ze złamaniem poniższych punktów Regulaminu forum :


    Otrzymujesz punkty karne, post usuwam.

    Posty, które były odpowiedzią na usunięty post zawierający obraźliwe treści i niczego do tematu nie wnosiły zostały usunięte. Bardzo proszę nie odpowiadać na prowokacje i ograniczyć się w takich sytuacjach do skorzystania z opcji "Raport" przy wybranym poście.
     
    Last edited: Jan 21, 2016
  3. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    Dobry wieczór ja mam pnącze i prawie wszystko w zakładce inne teraz zbieram na banany jak mam zebrać ponad pięć milionów punktów to wezmę te 5 ZB mogą się kiedyś przydać może jeszcze wykupię jakiś itemik dzięki wędkarskiej zabawie mam kilka różowych zagródek
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ach te wasze Miecia - ciągle im mało :D

    a ja wreszcie uzbierałam na kompletne pnącze
    ponieważ większość ma to dawno za sobą to ja minimum osiągnęłam i teraz muszę powalczyć o nagrody z zakładki inne
    i muszę obmyśleć co wziąć bo na wszystko to mi czasu braknie albo ryb xD
    nie wiem czy zauważyliście że jedna ryba w tym stawie jest niemalże bez ogona- czyt:płetwy :D coś tam grasuje pod wodą ja wam to mówię xD
    w ogóle to skąd oni takie gatunki wzięli :eek:

    aa i mam swój sukces dziś złowiłam dopiero pierwszą sztukę makreli xDa wiecie jak? nawet wędki nie zanurzyliśmy z misiem wymsknęła nam się kilometry od punktu
    za to w moim stawie najwięcej jest Rozdymek już nawet z Misiem nam ręce opadają :D

    No powiem wam że muszę sobie pogratulować- przewidywałam że dziś będzie pnącze i jest xD
     
  5. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Gratki co byś sama sobie nie musiała gratulować:pxD
    Sama lecę tylko na zwykłych przynętach -jak już pisałam a nazwy gatunków pobrali z "rybolu":pxDxD
     
  6. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Czy uzbierane gwiezdne talary przechodzą do następnej edycji zadania?
     
    -katie1234- likes this.
  7. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Nie "musisz" wykorzystać teraz:)
     
    -katie1234- and niebo016 like this.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    .gonia434. Twój pusty post zawierający cytat usunęłam.

    kalina_czerwona bardzo proszę o powstrzymanie się od takich prowokacji, tym razem upominam słownie, Twój post został usunięty.
    Posty prowokujące do kłótni, oraz te które niczego do tematu eventu nie wnosiły również zostały usunięte i bardzo proszę o rozmowy na temat eventu.
     
    Farmani15 likes this.
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    A ja sie zastanawiam na co wydac pozostałe talary,mam juz pnącze plus dodatkowe itemy. Ze sklepiku co chciałam kupiłam i co dalej hmm.Bo jak widze stare itemy są wyżej w rankingu niz nowsze.No nic,poczekam jeszcze z decyzją,poczytam,pomyśle
     
    -katie1234- likes this.
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    No tak, jak nie uzbieram talarów na pnącze i one nie przechodzą to je przehulam może na tajemniczości :music::p;):)
     
    -katie1234- and AnnDżelina like this.
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Pnącze odpalone uf w końcu. Zostało jeszcze do zdobycia,wejściówki ,gwiazdki i Sn .To już na spokojnie .Teraz mogę sobie poskakać z radości.
     
  12. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Brakuje mi 102 punkty aby odpalić pnącze...o rany chyba się uda, co za emocje, a błyszczki i piórek ciągle jak na lekarstwo
     
    GruGru likes this.
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    pnacze w komplecie, i nawt naklejke kupilam:D,
    a teraz zbieram, hmm, chyba na dodatkowe itemy, ale juz spokojnie;)
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    To może pomogę :)

    Jak już weźmiesz tyle że trudno będzie w rękach utrzymać a nadal będą zbywać monety
    to ja bym baardzo prosiła i byłabym jeszcze baaardziej wdzięczna jak by dla mnie wziąć item - najlepsi przyjaciele

    To prośba do wszystkich którzy mogą a nie będą chcieli kiedyś tam za niego za wiele
    Pięknie Dziekuję
     
  15. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    nie musze brac, 3 szt leżą w pasku po poprzednim łowieniu,zapukaj na gt dam ci,ale to Ty musisz pamiętac,ja juz za stara hihihih

    A co do łowienia wziełam sie na sposób i gadam do tych najważniejszych rybek i chyba sie do mnie dlatego garną,ech jak to fajnie patrzec jak 3 razy nabija po 25 ;)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    też zapominam ale zapiszę w kajet :inlove:
    a widzisz gadasz do rybek na to nie wpadłam

    Ja gadam z Misiem :) - bo on tam tak sam ciągle siedzi
    nawet jak nie mam przynęty to go odwiedzam.

    i ciekawa jestem czy tylko mnie zastanowił pewien fakt: Miś ma czapeczkę i kalosze a dlaczego nie ma spodenek czy to nadal gra w którą ponoć grają dzieci o_OxD no w taki mróz siedzieć bez gaci to nie fajnie raczej :oops:

    Zwierzaki mi prawie wszystko zeżarły a piórek dawać nie chcą bo zimno.

    wchodzę na farmę i bach plansza z napisem - zapomnij o zimie najlepszy tekst w środku zimy xDidź na ryby - weź tu człowieku zapomnij mróz trzyma non stop dziś śniegu napadało że hoho- Zapomnij o zimie - rozbraja mnie ten tekst- zaczynam mieć ubaw z tego eventu
     
  17. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    az weszłam do misia zobaczyc,rzeczywiscie majtek nie ma,ale kalosze i czapeczke hmm, moze to mis nudysta hihihihi
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    u mnie wyglada tak:

    [​IMG]

    pnacza tez działaja teraz zbieram monety ale nie wiem na co 8)8)
     
  19. -toja_71-

    -toja_71- Mistrz forum

    Dobra... trochę frustracji upuszczę z siebie... piórka mi prawie nie lecą, a jeżeli wystawię zagrody na piórka - nie będzie haczyków...
    kręcę prawie wyłącznie luksusową przynętę (zrobiłam dwie premium, ale mi z nich wypadł homar i papuzioryb): nie wykręciłam ani jednego marlina i tylko 2x ośmiornice, dominują homary i papuzioryby... mam 180 monetek i zaczynam się niepokoić, bo w tym tempie to pnącza nie będzie...
     
  20. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Misio łowi w tropikach ;)
    Mi się od razu cieplej robi jak go odwiedzam bo za oknem :cry:
     
Thread Status:
Not open for further replies.