Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    jeszcze 250 talarków potrzebuję aby zakupić nowe pnącze. Też mam wystawione zwierzaki 10-12 godzinne ale mam "wspaniałych informatyków" na swoim targu. U mnie tak jest prawie we wszystkich ewentach.:(:(:(
     
  2. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    ale ja gram 1,5 mies i jakos za biedny to nie jestem
     
  3. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Też mam takie wrażenie - poranny połów to porażka. Ale na szczęście - wszystko, co chciałam koniecznie mieć ze sklepu, wykupiłam, to teraz się nie przejmuję za bardzo.
     
    babydelfi likes this.
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    I tu się z tobą nie zgodzę 8)
    Wykupione mam wszystko co chciałam ale jakoś ciągnie mnie dalej do łowienia xD
     
    toDzasta and AgiFarm83 like this.
  5. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    ale mi chodzi o sg
     
  6. molo9

    molo9 Czeladnik forum

    Jak dla mnie to spieprzyli totalnie ten event , w poprzednim przynajmniej można było niezle kombajnów nałapać a teraz jeden kupon i zonk ,to samo zagrody czy drzewka, co ja mam te itemy na łbie sobie poustawiać czy jak,cały pasek nabity itemami z którymi nie wiadomo co robić bo miejsca na nie już normalnie niema,mnie osobiście farma kojarzy się z sianiem zboża a nie przestawiania do bólu itemów z jednego miejsca na drugie
     
  7. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Prawda, takie wprowadzanie graczy w blad nie powinno byc dozwolone, mnie z pomaranczowych tyle nie wypadlo, a co dopiero ze zwyklych
     
    77marzena77 and AgiFarm83 like this.
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    I 320000 SG wyrzucone w błoto. Dla mnie to kropla w morzu, ale dla młodego gracza, to dużo.
    Też mi się wydawało to podejrzane,-.- ale nie liczyłam zagród. Za wprowadzanie graczy w błąd cofnęłam lajka 8)

    Dobrze, że nie pobiegłam do sklepu po zagrody :p
     
    Last edited: Jan 21, 2016
  9. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    przepraszam zapraszam do mnie na cjm w przeprosiny
     
  10. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Potrzeba też pszenicy owsa i truskawek oraz mleka koziego i jakoś bez problemu kupuje się to na targu
    Sam często kupowałem syrop na targu mając przepis ale oszczędzając cukier na dżem wielkanocny
    Teraz działa efekt świeżości i cena powala ale już niedługo wróci wszystko do normy
    Ten przepis to najlepsza nagroda z Inne
     
    NASTKA.BURAN likes this.
  11. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    dziś chyba na imieniny dostałam prezent - same homary lecą :(

    jestem cierpliwa, ale dziś straciłam cierpliwość do tego eventu.....człowiek ciuła te piórka, przestawia zagrody.... i nawet jak te przynęty wyprodukuje to już łowienie to taka losowość !! :( wiem że może nie jestem miłośniczką łowienia, ( ryby jeść lubię) i gierek komputerowych ( oprócz farmy ;) ) , ale nawet trafienie w to samo miejsce daje skrajnie różne ryby.....

    idę sobie w pracy popłakać :( :(
     
    abask likes this.
  12. abask

    abask Fanatyk forum

    I u mnie , niestety, z piórkami kiszka. Baha, główna i dzika w zagrodach a nie wiem, czy dam rade odpalić pnącze. Zebrałam dopiero tajemnicze zagrody i sadzonki a do pnącza daleko :(
     
    Nutka, babydelfi and Agunef like this.
  13. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Cześć wszystkim.
    Dzisiaj po zebraniu tych wszystkich zagród drzew itp wypadło trochę piórek i starczyło mi na 11 szt zwykłej przynęty bo innej nie robię.
    Udało mi się wykręcić 3x marlin i jakieś mniejsze rybki i udało mi się kupić drzewka , super paszę , kombajn i zagrody.
    Ze spokojem czekam na jutrzejszy zbiór piórek bo to co tak bardzo chciałam już mam.
    Itemy i pnącze odpuszczam.
    Pozdrawiam :)
     
  14. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    [ciach]
    a co do eventu jakoś słabo pióra dalej lecą;/ oby udało sie zgarnąć dwa itemy za 240 i 280 monet

    Cytat usuniętego posta i odpowiedź nie w temacie usunęłam.

    SMOD_Atena.
     
    Last edited by moderator: Jan 21, 2016
    magiaa likes this.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kotarynka Twój post niezwiązany z tematem wątku usunęłam jako off-top i bardzo proszę o rozmowy w temacie eventu .
     
  16. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    sąsiadko jutro podeślę piórko :)
    ja jeszcze nic nie kupiłam za żetony, brakuje mi jednego żetonu do kompletu pnącza. kilka razy łowiłam na zwykła przynętę i wychodzi mi drobnica, czyli zero punktów :( o tajemniczych chwilowo nie myślę, zdążę - po co się spieszyć do kolejnych myszy czy kurników ;)

    zostało 71 godzin eventu, więc damy radę :)
     
    Moskit1 likes this.
  17. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Haniu dasz radę jak by coś to Piotruś podaruje ci itemy abyś miała tylko pnącze wykupione, mam całe dwa komplety w magazynie więc jeśli coś na GT będą dla ciebie
     
  18. eurb1

    eurb1 Zaawansowany

    Trzeba mieć naprawdę w głębokim poważaniu graczy żeby tak ustawić wypadajki.
    Piórka potrzebne do każdej przynęty lecą jak krew z nosa za to pozostałe lecą stadami.
    Piórka powinny lecieć ze wszystkiego skoro są wpisane wszędzie, a tu ledwo co z zagród leci. Zastawiłam wszystko co się dało i dokarmiłam SP też nie pomogło bo ledwo 40 piórek wyskoczyło a do luksusowej aż 14 potrzeba.
    Ktoś chyba się pomylił albo jak zwykle liczą że najbardziej pazerni wywalą kasę na florki
     
    winiulka and Megan like this.
  19. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Może wymień zagrody na warsztaty i powinno być ok, ja dziennie mam około 180-230 piórek ze wszystkich 5 łąk
     
    moni15382, pppppp26 and .Magda. like this.
  20. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ręce mi opadają ech
    Ja widziałam że to jeden kit,ale szkoda mi było to komentować.
    A już pisanie że grasz 1,5 miesiąca i biedny nie jesteś jest dla mnie niesmaczne hmmmm.Trzeba sie liczyć z innymi i z ich uczuciami.
    Ale wydaje mi się że i tak nie zrozumiesz swojego błędu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.