Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam, nie poddaj sie tak szybko, choc na ryby:)
     
    Moskit1 likes this.
  2. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    77marzena77 likes this.
  3. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    prosze [​IMG]
     
    azadrubalja likes this.
  4. 77marzena77

    77marzena77 Młodszy ekspert

    pat3l likes this.
  5. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    A targ to już BP zlikwidowało?
    A sens ma taki że właśnie ten przepis i kerststol to było jedyne co się bardzo opłacało w piekarni robić i osobiście mi się nie podoba że ten przepis rozdają na prawo i lewo gratis a jeszcze bardziej nie rozumiem że ktoś marudzi mając go za free pod nosem
     
    Last edited: Jan 21, 2016
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam poludniowe duszki;),
    pnacze juz w komplecie, teraz zbieram na naklejke xD
     
  7. FarmerMC

    FarmerMC Stały bywalec

    A ja postanowiłem zmienić swoje zagrody z gęsi na myszy :D Ponieważ gąski się na mnie obraziły i piórek już nie dają a myszy wręcz przeciwnie leci z nich pełno piór, a poza tym przydadzą się do nowego eventu z hodowlą :D Nawet ser kupiłem :D Wystarczy na cały miesiąc xD
     
    eliza9070, 0olimpia0 and SMOD_Atena like this.
  8. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    jasne zwłaszcza ze przepis na krestol mozna kupic za florki i nie marudze tylko pisze ze nie ma w tym sensu co by przepis na nalesniki był nagroda i nie jest ona za darmola
     
  9. Alairë

    Alairë Generał forum

    Idąc tym tropem - gotowe naleśniki też przecież można kupić.
    Chodzi o to, że dając możliwość zakupu przepisu nie uwzględniono półproduktu potrzebnego do jego powstania. To tak jakby zaprosić kogoś na kawę i nie podać filiżanek ;).
    Goście pchają do ust kawkę i popijają ją gorącą wodą z gwinta czajnika. Da się? Da.
    Piją kawę? Piją xD Tylko, że nie o to chodzi :p...

    Nie to że narzekam, bo cieszę się , że owy przepis jest, co prawda wybrakowany ale zawsze. Może kiedyś nadejdzie okazja i będzie możliwość kupienia przepisu na półprodukt.
    Nie będę z tego powodu się umartwiać, nie muszę też już cisnąć na maxa z poziomami na wyspie, więc jakoś przeżyję bez ;).
     
    eliza9070, 0olimpia0 and toDzasta like this.
  10. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum


    Te wypadajki zsumowały ci się z dwóch łąk , bo niemożliwe żeby z 39 zagród wypadło 40 piórek i 21 błyszczków z dwudziestu kilku drzew . Trochę to wprowadza w błąd farmerów ;)
     
  11. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Trochę statystyki dla łowców piór: 25x anakonda dało 11 piórek :)
    Teraz leniwce się produkują 8)
     
  12. 77marzena77

    77marzena77 Młodszy ekspert

    pnącze odpaliłam .... ale nadal nie wiem jak działa szklarnia.... czy jet gdzieś opisane na forum jak dodajecie roślinki ??? , siedzę już 2 h :) , a kasztanki jeszcze 4 działają ...... fajnie jest ....
     
  13. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    gratuluje to zbór z calej farmy ;)
     
  14. lolek55

    lolek55 Nadzorca forum

    Nie wiem czy uda mi się zdobyć pnącze? Wszystko wylatuje jak krew z nosa. Jestem zniesmaczona>:(>:(>:(:cry::cry::cry: i tyle.

    Nawet z królików różowych nic nie wypadło>:(>:(
     
    .Magda. likes this.
  15. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

  16. 77marzena77

    77marzena77 Młodszy ekspert

    czemu.... spokojnie..... ja mam same zwierzaki wystawione i mało było haczykow , dziś posiałąm na noc roślinki i 7 luxusuowych poszło... i pnącze odpalone ;):)):): , za to walcze ze szklarnią ;0 , napisz sówke co ci wysłąć piórka czy cuś ....
     
  17. molo9

    molo9 Czeladnik forum

    Witam,no ewidentnie coś nie gra ,właśnie zebrałem 44 zagrody osły i bobry ( było po 22/22) i wypadły równo 23 piórka,dla mnie to poracha normalnie
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Trochę kiepska satysfakcja o_O. A pomyślałeś że ktoś zobaczy twój post i pobiegnie do sklepu po 128 zagród dla psów o_O.
    Jeszcze dobrze jak to zrobi zamożny farmer ale jak trafi na nowicjusza i wyda niepotrzebnie całą kasę o_O
     
  19. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    cos mi się wydaje że kurek został teraz przykręcony, tak samo jak trafność łowienia ryb,


    teraz dla odmiany zamiast papugoryby złowiłam homara :cry::cry::cry:

    a zostało całe inne do wykupienia :(
     
    kolobrzeg likes this.
  20. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    to samo jest i u mnie zadne zagrody sie nie sprawdzaja piorka leca beznadziejnie. wystawilam zagrody sow, orlow, wilkow czyli wszystkie wielogodzinne i jedna wielka lipa z 20 zagrod 3 piorka w porywach 5. koszyczkow nie kupie. gram i bawie sie juz podad 5 lat jak nie ukoncze eventu to plakac nie bede
     
    -toja_71- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.