Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Zgodnie z zapowiedzią odbył się, pierwszy i zarazem ostatni dzisiaj, wieczorny połów. Ze zdobytych piórek ukręciłam 6 zwykłych i w przypływie fantazji 6 przynęt premium. Złowiłam w sumie 2 marliny, 6 ośmiornic, 4 homary i reszta to papuzie. Czyli dzisiaj był dzień ...ośmiornic. Mam zatem 351 talarków. W łowieniu ryb najważniejsza jest cierpliwość, czekanie na... branie i znalezienie odpowiedniego łowiska zatem poczekam co przyniesie mi ... czwartek. Oby to nie był dzień na .... makrele :D
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Faktycznie, nie pomyślałam o itemach z pierwszego eventu z rybami....dzięki za przypomnienie:)
     
    -katie1234- and pppppp26 like this.
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    uff się gorąco zrobiło ;)

    a wiesz że czasem to trudno wszystkie strony czytać i to rozkładanie na czynniki po kilku stronach ogłupia bardziej czasem im więcej się czyta porad i strategii tym mniej się rozumie xD

    ale tak poważniej już to teorie teoriami i strategie też a gra swoje plus czasem są naj zwyczajnej błędy i problemy
    Mój misiek np się z wędką zawiesił w powietrzu i co miałam mu zrobić no nic czekałam aż mu lumbago przejdzie
    i woła:

    Choć tu dziewczę weź za wędkę
    nałóż tu jakąś przynętę
    Ja zamachnę i zarzucę
    a Ty rybkę łap z przykucem

    Przyjdę Rano Drogi Misiu
    Bo Ty dziś łowisz do kitu.
    I coś źle wyglądasz znów
    Idź się prześpij póki zdrów.

    I tak z Misiem umówiona
    nic a nic już nie zmartwiona.
    Mam czas wolny już do rana
    wstanę świtem lux wyspana.
     
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    udławiłam się kawą,będziesz mnie miała na sumieniu:D:oops::p
    a w temacie za długo jak na mój gust produkują się zwierzaki.
     
    -katie1234- and AnnDżelina like this.
  5. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Może przypadek, ale jak tak robiłam to na 6 razy wypadł mi 5 razy Marlin :inlove:, więc opisuję.
    Używam tylko przynęt luksusowych.
    Jak nacisnę czekam aż przeleci 2 razy i jak będzie wracać od środka to naciskam.
    Może komuś się przyda. :D
     
  6. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Uff,
    plan minimum, czyli pnącze z itemami już jest moje.
    To u mnie najwydajniejsza gałązka z TPD/h.
    Łowię teraz tylko na przynęty luksusowe, bo najniżej trafia się rozdymka.
    Teraz kolej na przepis i resztę wg możliwości.
    Udanych połowów.
     
  7. Zetek

    Zetek Czeladnik forum

    TS-y chyba ze mnie kpią. Wypadły zimorodki, 2 razy kiwi i (no normalnie chyba zabije to zanim złoży jaja) kurnik pomarańczowy :cry:. Koniec nie cierpię tych tajemniczych zagród po raz miliardowy same kupsztyle :mad:. Ani jednej zagrody kolorowej ani żadnego kolorowego warsztaciku ;__; :(. Kolejne zagrody będą gniły w inwentarzu :cry:.
     
    -katie1234- likes this.
  8. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Z moich złowionych TS-ów wykluły się: gołębie, pomarańczowe kaczki, pomarańczowe kameleony i ... żółta fabryka jaj, 2 x jarząb domowy, klon palmowy xxl, klon cukrowy xxl, niesplik xxl i ..... oczywiście surmia xxl. A na wyspie 2 baobaby, karambola xxl, cedrat xxl, papaja xxl. Nie ma tragedii, ale nadmiernych powodów do radości też nie.
     
    0olimpia0 and -katie1234- like this.
  9. Karen139

    Karen139 Baron forum



    Ja jednak czytam to, co gracze maja do powiedzenia na temat danego ewentu. Z uwagą śledzę takie dyskusje i naprawdę źle na tym nie wychodzę.
    Samych najlepszych ryb życzę w dalszych połowach:):):)
     
    Last edited: Jan 20, 2016
  10. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    Jak to ani jednej kolorowej zagrody a ten pomarańczowy kurnik to ....
    Zimorodki chyba super?
     
  11. Zetek

    Zetek Czeladnik forum

    No dobra zimorodki fajne, ale serio pomarańczowy kurnik. Gram w tą grę już 6 lat, a z takim nieporozumieniem to się nie spotkałem -.-.
     
    -katie1234- likes this.
  12. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Na 28 polan świetlików 9 piórek.
    Liczyłam na troszkę więcej:)
    I tak uwielbiam moje świetliki:inlove:
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    u mnie łowienie idzie słabo w porównaniu z Waszymi osiągnięciami :oops: ale jeszcze mam kilka dni, to może na pnącze z itemami uzbieram, w każdym razie będę się starała :)
    jakby ktoś miał 1 haczyk na zbyciu, to poproszę, bo zabrakło jednej sztuki do przynęty :p
     
  14. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    witam wieczorowo ,szkoda tylko ,że tyle kupy w,tym evencie idzie na marne ,brakuje kilka drobiazgów (około200żetonów)i wykupione wszystko podwójnych itemów nie kupuję .dobrej nocy życzę
     
    -katie1234-, agi31 and pppppp26 like this.
  15. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Z wypadajkami słabo :oops:, ale bardzo mi się podoba, że można zdobyć pnącze, które już kiedyś było - mogliby tak dawać częściej, bo ja np. mam dużo szarych rzędów ...
     
    Nutka, pppppp26 and -katie1234- like this.
  16. bali1234

    bali1234 Okazjonalny autor

    U mnie zebrane 604 talarków. Mam nadzieję, że jutro zdobędę pnącze wraz z itemami. pozostałe dni poświęcę na tajemnicze zagrody i drzewka.
     
    pppppp26 and -katie1234- like this.
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie 289 talarów, chyba ciężko będzie zdobyć pnącze z itemami.
    Wszędzie zagrody, ale niewiele z nich piórek leci :cry:
     
  18. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    No to, żeby Cię pocieszyć (wkurzyć?!) - na 15 premium - 7 marlinów. Wczoraj na 17 zwykłych - 5 marlinów. Punktowo jednak na premium lepiej - wczoraj 252 punkty, dzisiaj aż 383. Tu dalej wielka losowość została, ale przynajmniej w sklepie można wziąć to co się chce, a nie co dają, ale każdy ma swoje zdanie.
     
  19. pppppp26

    pppppp26 Forum Pro

    :) Tylko wtedy miałem 14cie kibelków do postawienia a teraz tylko cztery i nie da się więcej
    Swoje zdanie to ważna sprawa ;)
     
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A tak sobie też napiszę, wróciłam z pracy i po zbiorach wystarczyło na 6 premium i 4 luksusy, te luksusy tylko dlatego, że mi i błystek brakuje xD
    wysypało Marlinami- 2x na luksusowej i 2 x na premium, reszta osmiornice i rozdymki, obecnie 340 monet i zastanawiam sie, które itemy brać, a może kolejny komplet :music:
     
Thread Status:
Not open for further replies.