Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i to jest właśnie to o czym pisałam wczoraj
    ja już wiem że mogę sobie cuda wianki robić i tak samo itp a nigdy nie będzie dobrze

    przestanę chyba zaglądać bo to beznadzieja jest i to ma być event i słynne równe szanse

    jedni nie skończą chociażby pod wodę weszli za tymi rybami a inni aż czkawki dostaną z nadmiaru

    po dzisiejszym poranku to się tak zniechęciłam że masakra i nie tylko do eventu

    a potem jak coś chce na g&t to usłyszę ćwir ćwir że gram tyle czasu to na pewno mam
    a im dłużej gram tym gorzej
    Pewnie że mogę olać event i nie robić nikt mi nie każe - bo zaraz tu ktoś coś takiego napisze
    ale ja chcę zrobić i nie mogę w tym sęk
    i nie chcę 250 tych samych itemów by wołać niebieskie zagrody w zamian na g&t
    a najzwyczajniej normalnie po sztuce >:(

    Z eventu nie mam póki co nic - nic nie wzięłam postawiłam co stoi i niech BP mnie zawoła jak sypnie piórkami
     
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ukręcone 3 przynęty luksusowe i za każdym razem otrzymałam ośmiornice:)
     
    dantic3 and -katie1234- like this.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Starajcie się wystawiać na jednym polu zagrody o zbliżonym czasie i nawet jak któraś już jest do zbioru, to jej nie zbierajcie, tylko zaczekajcie jak reszta będzie gotowa.
    Zbieranie pojedynczych zagród lub nawet 2 lub 3 nie daje rezultatów. Wyjątek stanowią tylko te z naprawdę długim czasem.
    Powodzenia:)

    Edit: piekę swoje pierwsze naleśniki czekoladowe:inlove:
     
    Last edited: Jan 20, 2016
  4. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum



    I podpisuję się pod Twoimi słowami.... Też chcę po sztuce tak jak i strachy bo 2 ch mi brakuje i co? wielkie nic... Aaaa i też nie chcę niebieskich zagród :)
     
  5. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    po nocnym zbiorze 30 piórek, hahahahaha 2 przynęty sobie ukręcę xD a ja miałam nadzieję ze zdobędę stare pnącze bo wtedy z przyczyn technicznych nie brałam udziału w evencie xDxDxD oby się udało to obecne pnącze zdobyć... a może nie kupię dzieciom bucików i wydam z 200 zł na koszyki z przynętami xD :DxD
     
  6. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    Heheehe lepiej kup buciki w 90 godz może się uda uzbierać na drugie pnącze :)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wiesz co teraz wyprzedaże są - porozglądaj się kup 2 pary w cenie 1 na wyprzedaży
    a 3 rzecz kupisz sobie w prezencie bo zaoszczędzisz ;)
    koszyk BP to sobie daruj bo uszy się strasznie urywają i daleko nie zajdziesz z zawartością xD
    najwyżej weźmiemy tylko gałązki- pnącza a itemy jedne stanieją inne nie ale kiedyś tam będą :)

    nic nie łowie bo nie mam na co xD może nocą popływam
     
  8. etanus

    etanus Forum Pro

    Moje spostrzeżenia- na 7 przynęt zwykłych i łowienie z zamkniętymi oczami 3 marliny fiu fiu. Na 5 premium z celowaniem prawie idealnym marlinów zero 0000. No to etanusik leci sobie kupić opaskę na oczy!!!:p:p:p
     
  9. sniegrzynek

    sniegrzynek Zaawansowany

    dobrze piórek kury dały az 7 teraz szparagi z sn woda niewinnoscia i nawozem beda za 2 h
     
    -katie1234- likes this.
  10. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    hahaha kochana żartuję oczywiście :p, gram pięć lat i różne rzeczy tu kupowałam za fl ale koszyka jeszcze nigdy ;)
     
  11. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    U mnie tylko 444 talary. Marlina od wczoraj na oczy nie widziałam, jak dobrze trafiam to Rozdymka wylatuje a jak nie to Ośmiornicę łowię... W takim tempie to ciekawe czy chociaż na pnącze z itemami uzbieram... Jak nie na G&T trzeba będzie się rozejrzeć.
     
    toDzasta and -katie1234- like this.
  12. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Syrop czekoladowy jest na pierwszym poziomie w przetwórni:)
     
    betty10 and -katie1234- like this.
  13. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Tylko najpierw trzeba go zdobyć =)
     
    toDzasta, Karen139 and -katie1234- like this.
  14. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    5 x premium = 2 x Marlin, 2x ośmiornica i 1 x homar kolejne losowania popołudniu :p to co chciałem już zdobyłem reszta w zależności o talarków :p
     
    -katie1234- likes this.
  15. Karen139

    Karen139 Baron forum


    Gdzies go zdobyłam kiedys tam, ale nie pamiętam gdzie. Zwyczajnie zajrzałam a on tam jest i to na pierwszym poziomie:)
     
    -katie1234- likes this.
  16. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    Syrop teraz jest drogi a jak będzie za tydzień czy dwa to nie wiadomo - pasza dla zwierzaków też osiąga teraz szczyty, bo i zapotrzebowanie duże ;)

    A w temacie: za 20s kończy się kręcić pasza dla pand i za 2 minuty z ogonkiem będzie 6 przynęt de lux gotowych do łowów 8)
    EDIT: już są! :D

    Za 2h zbiór dużego stada kóz a za 6h owce, kangury itp. Liczę, że jeszcze ze 2 przynęty de lux dzisiaj będą ;)

    EDIT2: z 6 połowów de lux 1x marlin, 2x ośmiornica, 2xrozdymka i 2xrybia papuga
    Stan talarków: 601
     
  17. .kotek999.

    .kotek999. Zaawansowany

    masz 100 rację - a dodam tylko od siebie że odnoszę wrażenie że co poniektórzy czym większy lvl tym gorzej lecą wypadajki.
     
  18. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ale fatalnie te piórka lecą....>:(
     
    -katie1234- likes this.
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;),
    nie ma sie co spieszyc, jeszcze pnacze zdobedziesz, jest duzo czasu, i spokojnie mozna zbierac, i lowic, przynajmniej wiekszy zapas zwierzakow w stodole mamy, nie warto sie spieszyc z kupowaniem, to tylko gra;),
    ja pozbieralam w sklepiku, pnacze tez mam, teraz zbieram na itemy, ten duzy juz mam, na reszte przyjdzie czas
     
    visa77 and -katie1234- like this.
  20. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    toDzasta and Karen139 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.