Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Ja na razie zbieram tylko wypadajki i będę robić zwykła przynętę i premium :) Stan talarków 25 po wczorajszej próbie łowienia...





    W event nie mogę wejść z rynku, bo się zacina :( Tylko przez zakładkę, a u Was jak??
     
    xBabciaEwa likes this.
  2. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    U mnie póki co tylko pnącze zakupione teraz rozpoczynam walkę o chociaż jeden item na nie resztę może się uda później w jakim G&T zdobyć. Miały być jeszcze naleśniki ale znowu ten syrop potrzebny więc już sama nie wiem kupować czy nie?
     
  3. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    U Mnie na przynęcie zwykłej 25 szt i premium 17 szt co druga rybka ośmiornica lub marlin :D Chociaż raz mam szczęście... Ciekawe jak zbiory od jutra pójdą :D Dobranoc Wszystkim :)
     
  4. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    oooo nocne połowy przed spaniem są dla mnie korzystne xD

    ostatnie dwie dziś przynęty luksusowe i dwa marliny :inlove:

    ja robię tylko przynęty luksusowe i sporadycznie (2 dziennie) premium

    zwykłe całkiem odpadają,

    przy tych lepszych chociaż mam pewność, że nie złowię makreli :p
     
  5. magda2007

    magda2007 Książę forum

    U mnie jak na razie 525 żetonów. Dzisiaj łowienie słabe,przebudowałam cała farmę mam nadzieję ,że będzie lepiej.
     
    -katie1234-, AgiFarm83 and xBabciaEwa like this.
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie kiepsko, może na pnącze nazbieram :cry:
     
    -katie1234-, xBabciaEwa and magda2007 like this.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    dzisiejszy dzień kończę takim wynikiem
    [​IMG]
    i niestety nic już nie mogę zrobić, żeby dzisiaj wykupić komplet - pnącze z itemami:)
    brak 6 żetonów xD:cry:xD
    Muszę to jakoś przeżyć.
    Dobranoc:)
     
  8. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    postawilam 17 x panda, zebralam 11 piorek,
    Powodzenia
     
    -katie1234-, Bilonge and Dybilas4 like this.
  9. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam. Robaczek łowi mało bo piórek mało i dopiero ma 270... buuu Rano wyciągam zagrody na 4 pola bo inaczej trudno będzie zdobyć pnącze z itemami a mam ochotę na parę nagród ze sklepiku, przynajmniej z 1000 żetonów potrzebuje...
     
    eliza9070, -katie1234- and kybek93 like this.
  10. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Właśnie kupiłam naleśniki i nie wiem skąd wziąśc przepis na syrop. Wygląda na to że popełniłam błąd z tym zakupem, mogłam kupic wejściówki. Na pnączu mi nie zależy, na bahama mam wszystkie pokoje odblokowane, poziomy przechodzę szybko, więc postawiłam na pozostałe zakupy i może jakiś item. Dobrej nocki:)
     
    -katie1234- likes this.
  11. magiaa

    magiaa Czeladnik forum

    Ja też żałuje, że zakupiłam naleśniki, nie mam piekarni :(
     
    -katie1234- likes this.
  12. alexander56

    alexander56 Generał forum

    spokojnie farma ma to do siebie , iz potrafi z czasem procentowac . piekarnia sie znajdzie i przepis bedzie cenny . wielu na to czekało by przepis na nalesniki zdobyc bo tylko raz był dostepny a potem długo nie mozna było go dorwac ani kupic w sklepie ;):D
     
    Last edited: Jan 20, 2016
    -katie1234- likes this.
  13. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam nocą

    Po zbiorach ze 169 fabryk wypadły 152 piórka i takim oto sposobem plan minimum czyli pnącze z itemami zostało zdobyte :)
    Na stanie pozostało 157 monet ale na razie nie kupuję nic. Zaczekam jak będzie jutro z wypadajkami. Na noc postawiłem 16 godzinne zagrody.
     
    Last edited: Jan 19, 2016
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    buuuuuuuuuuuuuuuuuuu.................
    zabrakło mi jednego piórka do zrobienia jednej paszy lux:(
    muszę czekać do rana:(
     
    -katie1234- and kybek93 like this.
  15. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Pnącze odpalone:):):):)

    [​IMG]
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    gratki:D
     
    -katie1234-, kybek93 and moni15382 like this.
  17. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    dzięki Ewa:):)

    nocne łowienie załatwione:music:

    12deluxe - 1 marlin, 6*ośmiornica, 4*rozdymka, papugoryba
    1 zwykła - marlin

    zgarnęłam jeszcze Tsy i zobaczymy co rano się wykluje:)
     
    0olimpia0 and -katie1234- like this.
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    nooooooooo....................niezłe łowy:D
    ja dopiero rano będę zbierać zagrody.....................
    teraz zmykam spać,dobrej nocki:D
     
    -katie1234-, kybek93 and moni15382 like this.
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    No bez "jajów". Ja już po evencieo_O Nastawiałam się na wyczerpującą walkę z naturą, a tu maszxD
    Nakręciłam dziś przynęt (38 luksusowych i 5 premium - aby zagospodarować błystki). Za wykręcone talary wykupiłam wszystko w sklepie i jeszcze zostało 149 szt. na dalsze zakupyo_O

    [​IMG]

    [​IMG]

    Dodatkowe itemy jakoś tak średnio mi potrzebne... Zbiorę wieczorem zagrody, ukręcę przynęty i pewnie przywrócę farmę do normalności:) A w ogóle to łowiło mi się świetnie:) Na 5 premium nie trafiłam żadnego marlina, ale na 38 luksusowych złowiłam je już 12 razy x 3 = 36 marlinów. Same marliny dały 900 talarów. Generalnie trafiałam w okrąg. Duże przestrzelenia nie dawały dobrych ryb. Małe przestrzelenie też było ryzykowne. Co ciekawe z dobrego strzału równie dobrze mógł wyjść marlin co rozdymka. Właściwie z luksusowych to chyba nie miałam nic poniżej rozdymki.
    To był świetny event, szkoda, że "inne" można kupić tylko raz:oops:
     
  20. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Z porannego zbioru z zagród pawi wypadło 64 piórka
    Udało mi się ukręcić 6 luksusowych przynęt
    Po porannym zarzucaniu wędki stan posiadania talarów (297/23 przynęty lux) zwiększył się do 588/29 przynęt lux
    Mam nadzieję,że dziś będę posiadaczką pnącza wraz z itiemami
    Po południu zbiór piórek z zagród i fabryczek
    Powodzenia Wszystkim
     
    Last edited: Jan 20, 2016
Thread Status:
Not open for further replies.