Opinie Uroki wędkowania

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by BA_IRI, Jan 15, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja poprzednio robiłem chyba zwykłe. Teraz jadę luksusem :) bo 3 ryby daje ;)
     
  2. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Po zakupie 5 (słownie pięciu) piórek, wymiksowaniu przynęty Premium i specjalnie oddanym bylejakim strzale (przy celowniku zahaczającym nawet poza możliwe dopuszczalne miejsce na zewnątrz dopuszczalnego) mam 2 ośmiornice !

    Mechanika jest jak zwykle SKOPANA !
     
  3. piotrs

    piotrs Książę forum

    a do mnie wróciły właśnie 3 pinie xxl,które wydałem wczoraj ;) reszta rośnie
     
    bealara, ramona45 and -katie1234- like this.
  4. PaniNowak

    PaniNowak Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś wie co z tym Drzewkiem Magicznym, które ma dawać 650PD i piórko? Czy ono ma pojawić się w inwentarzu? Jeżeli tak, to kiedy mamy się go spodziewać?
     
    FarmerskiJoke and -katie1234- like this.
  5. Bilonge

    Bilonge Wszystkowiedząca wyrocznia

    Daje 650 PD/TPD i jedno piórko. Znajdziesz je razem z innymi wypadajkami z zakładce inne
     
  6. hellwis

    hellwis Generał forum

    [​IMG] Hej to jest drzewko magiczne ono kiedyś było w sadzonkach do wygrania teraz niedostępne już
     
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Chyba nie opłaca się robić zwykłych przynęt. 2 niby idealnie trafione w obręcz i wyszły homary :(

    Przy luksusowych łatwiej zdobyć lepszą rybę o ile refleks zadziała ;):p

    [​IMG]

    I pnącze z jednym itemem już jest :)
     
  8. piotrs

    piotrs Książę forum

    u mnie lepsze połowy właśnie z premium niż z luksusowych
     
  9. PaniNowak

    PaniNowak Forumowy żółtodziób


    Dziękuję za odpowiedź, ale trochę szkoda, że nie wszyscy mogą je mieć....
     
    FarmerskiJoke and -katie1234- like this.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pewnie taka jak w naszym Kole Fortuny.
    Nagroda (w zależności od przynęty) przydzielona w momencie uruchomienia gry, a kręgi to pic (jak wiatrak w Kole).
     
  11. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    wczoraj zrobiłam interes życia ;) fabrykę jaj zamieniłam na kurnik :p(mam nadzieję że komuś ona się przyda) dziś w sumie zrobiłam 1 zwykłą przynęte (makrela) i 4 lux (marlin,ośmiornica,ośmiornica,homar) :p
     
  12. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Na piórkach to ja nie poleżę :) Wszystkie na bieżąco wrzucam do wody.
    Udało mi się złowić parę ciekawych sztuk na dotychczasowe 11 rzutów wędką. Kolejne połowy jutro wieczorem. Nie idę na łatwiznę :p Zarzucam tylko zwykłe.
     
    FarmerskiJoke and -katie1234- like this.
  13. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Oj pochwal się, bo nie wytrzymię !
     
  14. pyrekroxa

    pyrekroxa Czeladnik forum

    hej złapałam na zwykłą przynętę merlina :) i już mam zagadkową zagrodę ,,Libra " :) jak milusio :) oby tak dalej :)
     
  15. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    no ja piorkuje z 15 zagrod na bahama nie wylecialo ani jedno piorko i 6 zagrod krecikow tez nic czyli rowne zero. mam dopiero 5 piorek i to wszystko prezenty od sasiadow.
     
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Flipkowo Twój post nie w temacie eventu usunąłem.

    GWIAZDKA2015
    Prośby o piórka możesz zamieścić na Giełdzie -->LINK. Tutaj Twój post usunąłem.
     
    -katie1234- and FarmerskiJoke like this.
  17. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Nie mogę na to pozwolić:p Zatem :
    3 marliny
    2 ośmiornice
    3 papugoryby + rozdymka, rak i homar.
     
  18. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Uroki wędkowania taaa chyba zejście na wylew krwi do mózgu xD Trzy przynęty ukręcone i dwie ośmiornice wpadły.
     
    -katie1234- and FarmerskiJoke like this.
  19. FarmerskiJoke

    FarmerskiJoke Stary wyjadacz

    Z piórkami ciężko, ale zdobyłem na zwykłych przynętach 111 żetonów. Jak na razie nie jest źle
     
    -katie1234- likes this.
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Rak? o_O Homary są, a gdzie raka złowiłaś? ;)
     
    -katie1234- and juliuszka like this.
Thread Status:
Not open for further replies.