Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Przykro mi. Jest tylko 1 licencja u mnie. A już dużo wcześniej przed G&T obiecałam coś dla gertrudy:)
    Sama szukam poprzez balon tam mam sporo licencji.
     
  2. Tekla33

    Tekla33 Forum Pro

    szkoda carlain21 jakoś powalczę może uda mi się zdobyć coś na wymianie
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też żałuję,ale teraz tak na razie z licencjami u mnie jest. Żałuję,bo nie mogę się ot tak powymieniać,coś komuś podarować ani się odwdzięczyć. Staram się coś z rzemiosła za to wysłać.:)
     
    waszunio and Nutka like this.
  4. Tekla33

    Tekla33 Forum Pro

    to zawsze jakiś podarek jakoś się odwdzięczę
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Tekla33
    Jaki masz nick w grze? Bo nie wiem, gdzie wysłać mombina...
     
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tekla czasami niespodziewanie znika :D ale podpowiem, że nick ma taki jak na forum :D

    Tekla a Ty masz odblokowany ostrokrzew ? Chciałam wysłać ale nie mogę :( nie widze go w spisie tak jakbyś nie miała odblokowanego :(
     
    Last edited: Jan 16, 2016
    MOD_Zgredek* and Nutka like this.
  7. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam sobotnio :).
    Jestem zrozpaczona bo nie mam pojęcia jakie kafelki mam położyć w łazience, a za 2 tygodnie zacznie się remont :sleepy:.
    Idę do balona, może pocieszy :pxD. Mam jeszcze kilka licencji na wymianę :music:.
    A jak Wam idzie przeszukiwanie balona? A... dzisiaj odkryłam, że chociaż trochę można wyszukiwać po nazwie w balonie :D.
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Nie mogę wysłać Tekli mombina :(
    Mam go w pasku, ale na liście wysyłkowej się nie pojawia :(
     
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Mam to samo z ostrokrzewem paragwajskim . myślę, że Tekla nie ma odblokowanych tych drzewek :(

    Och Nutko jak ja chciałabym miec takie powody do rozpaczy :D ale mogę Cie pocieszyć tylko napisz czym :D
     
  10. Tekla33

    Tekla33 Forum Pro

    jeszcze nie odblokowałam ale mogą być inne drzewka na bahama a macie jakieś czerwone zagrody na bahama chciałabym dostać magiczne drzewko ale nie wiem czy można
     
  11. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Magicznych drzewek nie można przesyłać niestety o_O
     
  12. Tekla33

    Tekla33 Forum Pro

    szkoda:(
     
  13. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Jakbyś miała to byś się tak nie cieszyła ;):D. Najbardziej mnie pocieszysz jak odpowiesz na moją sówkę :D
     
    stokrotka76 likes this.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Nutko połóż takie,żeby Ci się szybko nie znudziły,żebyś za tydzień znów remontu kolejnego nie chciała organizować.xD Bo Ty jak Ty jakoś przeżyjesz,ale pies i mąż niekoniecznie:)
    Chciałoby się mieć takie powody do rozpaczy,jak napisała Stokrotka.
    Aha i takie,żeby nie było na nich brudu widać tj,zacieków itp. Łatwe w utrzymaniu czystości.

    A skoro mamy tutaj Moda, to chcę zapytać, czy to faktycznie tak działa,że jak ktoś nie ma czegoś na wyspie odblokowanego to nie można tego wysłać, czy to jakieś inne powody techniczne ze strony BP.?
     
    Nutka likes this.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ja wiem! Ja wiem! Ja wiem jakie.
    Ładne xD
     
    waszunio, Nutka and stokrotka76 like this.
  16. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny czy jałowiec,grejpfrut jest na liście G&T??
     
  17. Tekla33

    Tekla33 Forum Pro

    nie widziałam ale lepiej sprawdzić ja grejpfruta zdobyłam na ostatnich sadzonkach szkoda że tylko 1 sztukę
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Ano. Tak działa. Sam chciałem wysłać Tekli mombina i się nie udało :(
     
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dla Ciebie wszystko...na sówkę odpisałam :D :D :D
     
    Nutka likes this.
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    xDxD:cry::cry::D:cry:xDxDxD:D:D:D:D dokładnie takich jak piszecie szukam :D. Ale w życiu okazuje się, że nie jest to takie łatwe :D. Jak są ładne, to może być kłopot z czyszczeniem albo szybko się mogą znudzić, no i na odwrót :cry::cry::cry:
    Jak Ty masz drzewo w pasku, ale nie odblokowane to też nie wyślesz.
     
    carlain21 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.